PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş VB 4.1.4 ve 4.2.3 BB - karışıklık

norku
15-06-11, 15:37
Sadece herhangi bir dilde diğer forum varsayılan geçiş 4.3.0 BB ve sayfa editörü 'Konuya cevap ver', 'edit post', 'ileri gitmek' ile ilgili sorunları çok sayıda yükseltti. Bu sayfa berbat ve İngilizce ve diğer dil düğmeleri birlikte karışık görünür.

Böylece sorun burada görülebilir bir eklenti yüklemek için denedim ama ne olursa olsun başarısız.

norku
15-06-11, 16:07
Çok garip. Bu sadece benim yönetici hesabı üzerinde gerçekleşmesi gibi görünüyor. Ben takma bir çift hesapları test edilmiş ve bunlar iyi ....

vBET
15-06-11, 16:19
PM hesap bilgileri kullanarak kontrol ve hiçbir sorunu buldum. Tam olarak nasıl forumda yeniden adım adım açıklayınız.

norku
15-06-11, 16:29
Evet, sorun sadece admin hesaplarını etkileyecek gibi görünüyor. Lütfen PM onay

Teşekkürler

vBET
15-06-11, 16:48
Tekrar kontrol edilmeli ve sadece tek bir konu bulundu - tercüme sayfası ve bazı hızlı cevap var, sonra tercüme içeriği görmek ileri gittikten sonra. Bu konuda bakım alacaktır Biz forumu yeniden üretebilir.

Yine de ben, 'edit post' ya da 'Konuya cevap' hiçbir sorun bulundu. Adım adım, hesap ile, hangi URL'den başlayarak nasıl yeniden tam yönergeleri veriniz.

PS.
Lütfen Temiz / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 / test mesajları

norku
15-06-11, 16:53
Michal.

Ben birkaç dakika içinde yeniden nasıl kesin adımlar vereceğim

norku
15-06-11, 17:01
Aşağıdaki gönderdi kukla yönetici hesabı kullanarak oturum ve sonra yaparsanız ne demek istediğimi görmeniz gerekir:

1.
herhangi bir konu açmak
Konuya cevap 'tıklatın ve sonra' gelişmiş 'css tamam.

2.
Navbar altında bayraklar üzerine tıklayarak başka bir dilde dilini değiştirme
herhangi bir konu açmak
Konuya cevap 'tıklatın ve sonra' gelişmiş 'css (özellikle ckeditor kutusunun hemen altında) berbat

vBET
15-06-11, 18:08
Ben görmüyorum. Ama TAM talimatlar vermedi. Hangi konu yanıtlarken, önemli. Hangi dili geçmelisiniz söylemedi. TAM tam anlamı 'herhangi bir' sözcüğü için yer yoktur. Belki de yanlış çeviri önbelleğe alınan sonuçlar ya da buna benzer bir şey ile bazı sorun var. Sonra diğer iplik ve diğer dil olmak görmeyeceksiniz.

norku
15-06-11, 19:06
Ben tam oldu:)

sadece yönetici hesapları olur

bütün konuları olur

sizin Kimliğim dili ne olursa olsun sizin belirlediğiniz olur

navbar altında tıkladığınız hangi bayrak olursa olsun ne olur

Sana verdiğim kukla hesabı kullanarak oturum açmaya çalıştığınızda aynı sorun bakın. Navbar altında bayraklardan biri (tabii ki lehçe bayrak) tıklatın ve sonra da bir konu görmek kadar herhangi bir sorun görmez, böylece ben senin lehçe, ileri gitmek, sonra cevap tıklayın.

vBET
16-06-11, 01:52
Ben tam oldu:)
...
navbar altında tıkladığınız hangi bayrak olursa olsun ne olur

Bayraklardan biri (tabii ki lehçe bayrak) kadar herhangi bir sorun görmez, böylece ben senin lehçe.

Ve o şey - Ben Lehçe kontrol ediyordu: p Gördüğünüz gibi, hiçbir şey göründüğü kadar açıktır ... Lehçe çeviri için tüm çeviriler için olur ve tabii ki değil, aynı yazılan Özellikle yazmak;)

Şu anda 3 gece, daha sonra tekrar kontrol eder. OK sizin için bir umut:)

vBET
16-06-11, 08:21
Ben şu anda orada, ama oluşturduğunuz yönetici sahte hesap için veri erişim artık çalışmıyor.

norku
16-06-11, 10:21
Ve o şey - Ben Lehçe kontrol ediyordu: p Gördüğünüz gibi, hiçbir şey göründüğü kadar açıktır ... Lehçe çeviri için tüm çeviriler için olur ve tabii ki değil, aynı yazılan Özellikle yazmak;)

Şu anda 3 gece, daha sonra tekrar kontrol eder. OK sizin için bir umut:)

:)

PM, yeni sahte admin ile yolda

vBET
16-06-11, 16:19
Ben sadece tekrar chcked. Ben dikkatli bir şekilde tercüme newreply.php tercüme değil newreply.php karşılaştırılmış ve hiçbir css sorunu bulundu ...

Ben gerçekten sorun görmüyorum. Belki nereye bakılacağını bilmiyorum. TAM talimatlar veriniz. Adım adım. 'ANY' gibi kelimeler olmadan. Sadece gelişmiş bir geçiş yapmadan önce, hızlı cevap yazmak için tam değer, gitmek için, tam çeviri başlatmak için tam iplik verir. Ve o zaman yanlış gördüklerimi anlatabileceğim geçtikten sonra.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ben sadece bir kaç resim upload olsaydı ...

İnanın bana, ben tam. Sorun bütün konuları benim için görünür tıklayın hangisinin önemli değil.

Navbar altında dil bayrakları ile aynı. Bu seçtiğiniz hangisinin önemli değildir.

Hadi yapalım:

Varsayılan dili size oturum açtığınızda forum / PL / görüntülemeye olacak kukla yönetici hesabı Kimliğim Lehçe ayarlanır

FORUMHOME ve herhangi bir konu üzerine tıklayın.

Herhangi bir yazı, 'edit post'

'Gelişmiş'

Herhangi bir aşamasında herhangi bir sorun göreceksiniz.

Şimdi,

herhangi bir bayrak üzerine tıklayın): navbar (tabii ki lehçe bayrağı) altında

FORUMHOME ve herhangi bir konu üzerine tıklayın.

Herhangi bir yazı 'edit post' (başlayan karışıklık göreceksiniz ...) üzerine tıklayın

Tam gelişmiş bir karmaşa görmek için 'ileri gitmek' üzerine tıklayın.

Düzenleme:

Konuya yanıt vererek aynı hile yapmak ve sonra 'ileri gitmek'

vBET
16-06-11, 22:18
Açıkçası, ne anlama geldiğini görmüyorum ... Ama ben size Google istekleri gösteren seçeneği açık ve bekleme süresi olduğunu öğrendim (tam yanıt verileri önünde çevirmek bağlantıları hakkında bilgi ekleyerek) yalnızca yöneticiler için sonuçlar değiştirir, bu yüzden belki de bu nedenidir. Seçeneği Çeviri tepki süresi kapalıyken sonuçları kontrol edin.

Lütfen beni yanlış sivri alanları ile bazı ekran görüntüleri posta hala sonra ne olacak. Ben sadece Polonya ve İtalyan çeviri sonucu sayfasında her parçası karşılaştırılmış ve düzeni hiçbir farkı olmadığını görürüz. Eğer bizim için yaptığınız hesap nadas kendi talimatları mı?

Ayrıca burada en önemli bir şey daha var, hangi tarayıcıyı kullandınız mı? Dediğim gibi biz TAM talimatları gerekir. Biz her adımı bilmek gerekir. En başından itibaren bu nedenle açık tarayıcı X. ..
Ayrıca şu anda verdi Talimatları nadas için mümkün değildir ... konuk gerekir ne demek istediğini.
1. Lehçe çeviri "FORUMHOME" (orada olduğumu üstlendi dikkat) adında herhangi bir bağlantı yoktur. Hangisini kastediyorsunuz? İngilizce sürümü ya da "Forum", "Ev" adlı bu. Eğer "Forum" - ne - ben / forum / pl başladım yazdı ...
2. 1. bölümünde son adım sonra görüntülenen hiçbir bayrak var, çünkü ben, 2. bölümde ilk adım olamaz ...

- "Başlayan karışıklık göreceksiniz" Hakkında ne anlama geliyor? Editörü bu içerik zaten tercüme edilir (orjinal metin) demek, daha sonra bu konuda bilinen ve zaten (bu konu hakkında daha fazla bilgi için buraya bakınız vBET4.4.0 düzeltilmiştir: Sonra tekrar başka bir şey ise bu konuda ne bilmiyorum ...

Pek çok durumda verdi açıklamasına ilk kez yeterli olacağını lütfen unutmayınız. Yine de durumda müşteri ne anlama geldiğini görmek için sorun var ve biz yeniden olamaz, o zaman tam bir şeyler yaptığını bilmek gerekir. Bize resimler veriniz - belki de sorun bakarak ama onu özlüyorum. Biz resimlere sonra talimatlar için tekrar sormak zorunda olacağı başka bir şey, ama çok TAM göreceksiniz. Herhangi bir kısayolları olmadan. Gittiğiniz tam olarak nerede, hangi bağlantı (her çeviri adı farklı olacaktır aslında görünür bağlantı adı) tıkladım. Ama belki de sadece bir tarayıcı bir konudur, bu nedenle lütfen bizi kontrol ediyordu tarayıcı adı. Bunun için Opera kullanıyordum.

norku
16-06-11, 22:34
Merhaba,

Yok hala aynı. Kimliğim sonra gidin ve yeni bir varsayılan dil (herhangi bir dil) ve varsa kaydedin. Ne görüyorsunuz? Siz bunu görünce 'karışıklık' ne anlama geldiğini bilecek. Bu çok açık. Firefox kullanın. Kötü IE kullanın

vBET
16-06-11, 22:43
Metinlerin yarısı eksik - Sağ şimdi çeviriler sonuç vardır çünkü / forum / PL / usercp.php, HERHANGİ BİR değişiklik yapılmaması ve sayfa ediyorum. Google bağlantı sorunu var gibi görünüyor. Bu zaten görüntüleniyorsa zaten sadece önbelleğe alınır ve dinlenme Google bağlantı sorunu nedeniyle tercüme edilemez.

Lütfen etki alanı ana dizinine BB paketi (/ do-not-upload/tools dizin) googletest.php yükleme. , Tarayıcı, url alaniniz / googletest.php yazmak ve söylemek Eğer herhangi bir hata görüyorum.

TAM bağlantılar nereye vermek için yazdı Bu yüzden gerçekten Google'da bağlantı sorunu ve bu gibi görünüyor zaten önbelleğe alınan sonuçlar bu sorunu görmek mümkün değildi.

Google test sonuçları ne olduğunu söyle. Ayrıca sunucu zaten zaman kendimizi kontrol edecek.

norku
16-06-11, 22:49
Başlangıç çeviri testi
Test sonucu: {"responseData": {"translatedText powitanie": ""} "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test hata:
Bağlantı süresi (ms): 47,6909179688

'Tam', sorunu görünür olduğunda tam. Ben sadece IE forum yüklenir ve bunu bir kaç saat önce yoktu önemli sorunlar vardır. Ben gün boyunca size anlatılan sorunların anlatıldığı gibi oluyordu. Ben tam ...

norku
16-06-11, 22:54
Şu anda berbat sayfa düzeni ile sorun başka varsayılan dilini değiştirmeyi neden oluyor. Sahte hesap yaparsanız ne demek istediğimi göreceksiniz. Kimliğim için gidin ve varsayılan dilini değiştirmek. Bu ayarı kaydedin. Kimliğim sayfa neye benzer? Polonya ve kaydetmek için varsayılan langiage geri değiştirin. Kimliğim çıkın ve forum listelere gidin. Ispanyolca bayrağı tıklayın. Herhangi bir mesaja gidin ve düzenlemek için deneyin. Ne demek istediğimi göreceksiniz.

vBET
16-06-11, 23:33
Önemli bir bilgi özledim - Çeviri testx eksik olması nedeniyle, kullanıcı varsayılan dilini değiştirmek mümkün değildi, onun için hiçbir bağlantıları vardı.

Önbellek kırmıştı. Ben sadece veritabanı önbellek kapalı ve Kullanıcı Paneli sayfası artık hoş görünüyor. Ben tekrar döndü ve çok güzel. Ben sadece önbellek önbellek sorun olmadığından emin olmak için bütün temizlenmiş.

Hala tarif sorunu kontrol edin. Evet sonra Admin CP gidin lütfen -> BB Önbellek -> Veritabanı Cache önbellek ve geçici olarak devre dışı bırakmak. Kontrol önbelleği devre dışı bırakılmış hala soruna bakın. Önbellek tekrar açın.

Googletest.php için artık herhangi bir bağlantı sorunu yoktur.

Önbelleğini temizledikten sonra, Opera tarayıcı (sürüm 11.11) altında talimatları değerlendirilir:
Kullanıcı CP Almanca Lehçe kullanıcı varsayılan dili değişti. Sayfa güzel görünüyor ve Almanca olarak.
- Ve sonra tekrar Lehçe değişti hala güzel ve Polonya çeviri.
Bağlantısını Dom yakın bağlantı Forum tıklayarak Lehçe çeviri forum liste gitti.
- (Bayrak tıklayarak) İspanyolca Anahtarlamalı.
- Sonra Konu / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 gitti (? Başlığı: SideCap, bueno o malo?)
- Edit post seçeneği (Son Mesaj) tıkladım. Bir konu görüyorum: metin ajax editörü tercüme (zaten 4.4.0 çözüldü önce açıklandığı gibi), ama düzen Tamam hiçbir css sorunu.
Sonra ajax editörü butonuna tıklayarak Gelişmiş gitti ve CSS ile de herhangi bir sorun görmüyorum.

LÜTFEN, bu mesaja yanıt:
Bize resim gönder. Söyle hangi tarayıcı usd ...

Bizim için tekrar ve tekrar yapmak için hiçbir anlamı yoktur ... Gerçekten ne zaman ne yaptığınızı bilmiyor ve hala talimatları nadas etmedi ve bize kesin talimatlar verdi vermedi. Peki bunun tam tersi şekilde size kesin adımlar verdi. Biz Opera yaptı. Ve biz hiçbir CSS sorunu bulundu. Hatta olmalı ve standında sayfaları aynı (tabii farklı metinler) görünüyor gibi görünüyor emin olmak için henüz çevirmemiştir sayfa sayfa karşılaştırıldığında. Yani şimdi Opera tarayıcı, bize verdi bu adımları hesabınıza giriş yapmak ve bizi orada neyin yanlış olduğunu açıklamasını ekran görüntüsü göndermek. Çünkü bunu görmüyor: (Ve biz, gerçekten onu görmek için, doğru ve yakın istiyorum:)

norku
16-06-11, 23:51
Yani küçük bir hata dışında herhangi bir stil sorunları görmedim (.... metin (zaten 4.4.0 çözüldü önce açıklanan, ancak düzeni Tamam - hiçbir css sorunu) ajax editörü çevrilmiştir?- inanılması güç, Chrome, Opera, Safari, IE ve FF onları gördüm. iplik başlamadan önce saat boyunca baktı.

Sen benim tanımladığım belirtileri çoğaltmak mümkün olup olmadığını söylemedi. 19 sonrası benim adımları takip ettiniz mi?

norku
16-06-11, 23:59
Şimdi gitmek var ama hepsi tekrar çalışıyor gibi görünüyor. Ben gün boyunca önbellek yarın (bugün) ile durumu izleyeceğim.

Bu akşam M. Mükemmel destek koymak için çok teşekkürler her zamanki gibi çok takdir! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Yani küçük bir hata dışında herhangi bir stil sorunları görmedim (.... metin (zaten 4.4.0 çözüldü önce açıklanan, ancak düzeni Tamam - hiçbir css sorunu) ajax editörü çevrilmiştir?- inanılması güç, Chrome, Opera, Safari, IE ve FF onları gördüm. iplik başlamadan önce saat boyunca baktı.

Sen benim tanımladığım belirtileri çoğaltmak mümkün olup olmadığını söylemedi. 19 sonrası benim adımları izleyin mı?.
Hiç inanmak zor değil - zaten önbelleğe alınmış (ve ben sorun inanıyoruz kırık önbellek ile) konu gittiğini yeterli oldu. Varsayalım, bu yüzden bu şekilde her şeyi gördüm.

Dürüst olmak gerekirse ben kendimi 10 kat daha fazla iş yapmak amacı ne olurdu ... ;) Desteği - benim işim, sorunu çözmek için mümkün olduğunca hızlı burada. Kimse bana 10 kat daha uzun ti yapmak için ödenen;) Çok basit - Ben herhangi bir sorun görmediler. Aslında olarak ayırın.

vBET
17-06-11, 00:31
Şimdi gitmek var ama hepsi tekrar çalışıyor gibi görünüyor. Ben gün boyunca önbellek yarın (bugün) ile durumu izleyeceğim.

Bu akşam M. Mükemmel destek koymak için çok teşekkürler her zamanki gibi çok takdir! :)

Büyük - temizleme önbellek sorunu çözüldü varsayılmaktadır. Önbellek kırık neden bilmiyorum. Tekrar edersek o zaman neden olabilirdi kontrol eder - şimdi sadece 4.3.0 için güncelleme önce kırık olduğunu varsayalım.

Önbellek her zaman izlemek zorunda değilsiniz. BB 4.3.0 Google hata ile gitti sonuçları önbelleğe olmamalıdır. Gerçekleşmesi bile, büyük olasılıkla kullanıcıların size bunu not alın ve bunu idare edecek. Tabii ki kısa bir süre içinde bir ya da iki kez kontrol etmek akıllıca olacaktır:)

Bu an sorun çözülmüş sayılır. Tekrar olursa lütfen sadece burada yazmak ve biz yeniden olacak.

Ayrıca, BB 4.4.0 sürüm notları açıklanan vBulletin 4.1.4 yeni ckeditor (3 sorunları önlemek istiyorsanız BB 4.4.0 güncelleme ), BB 4.3.0 vBulletin 4.1.4 önce piyasaya sürüldü ve yeni editörü ile tam olarak uyumlu değildir BB 4.4.0 (şu anda bildiğiniz gibi).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1