PDA

View Full Version: Atrisinātas VB 4.1.4 un vbet 4.2.3 - haoss



norku
15-06-11, 15:37
Just modernizētas, lai Vbet 4.3.0, un ir daudz problēmu ar redaktoru lapu atbildi uz pavedienu "," rediģēt post "," go uzlabotas ", pārejot uz kādu citu valodu forumā noklusējuma. Lapa ir messed up un tur, šķiet, ir angļu un citu valodu sajaukti kopā ar pogām.

Es centos augšupielādēt pielikumu, lai problēmu var apskatīt šeit, bet tas nav vienalga ko es daru.

norku
15-06-11, 16:07
Ļoti dīvaini. Tas tikai šķiet, notiek manā administratora kontu. I testē pāris alias kontu un tie ir labi ....

vBET
15-06-11, 16:19
I pārbauda to, izmantojot kontu datus, jūs PM un es atklāju problēmas nav. Lūdzu, aprakstiet precīzi soli pa solim kā to atveidot uz jūsu forumā.

norku
15-06-11, 16:29
Jā, problēma, šķiet, tikai ietekmēt admin kontiem. Lūdzu, pārbaudiet savu PM

Paldies

vBET
15-06-11, 16:48
Pārbauda vēlreiz un konstatēja, ka tikai viens jautājums - kad es esmu par tulkoto lapu, un ir dažas ātru atbildi, tad pēc tam dodas uz uzlabotas es redzu tulkots saturu. Mēs varam atveidot uz mūsu forumu, lai mēs parūpēsimies par to.

Vēl man konstatēja, ka nav problēmu ar "rediģēt post" vai "atbildi uz pavedienu". Lūdzu, norādiet precīzus norādījumus, kā to atveidot - soli pa solim, sākot ar kontu, sākot ar kuru URL.

PS.
Lūdzu, tīra mūsu testa ziņojumi / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Paldies Michal.

Es došu precīzu soļi, kā atkārtot pāris minūtēm

norku
15-06-11, 17:01
Ja jūs pieteikties, izmantojot manekenu admin kontu es nosūtītas un pēc tam rīkojieties šādi jums vajadzētu redzēt, ko es domāju:

1.
atvērt jebkuru pavediens
noklikšķiniet uz "atbildi uz pavedienu" un tad "go uzlabotas" - css ir labi.

2.
Mainīt valodu uz citu valodu, uzklikšķinot uz karogiem zem navigācijas joslas
atvērt jebkuru pavediens
noklikšķiniet uz "atbildi uz pavedienu" un tad "go uzlabotas" - css ir messed up (jo īpaši zem ckeditor box)

vBET
15-06-11, 18:08
Es to neredzu. Bet tu nedod precīzu instrukciju. Kuras pavediens esat atbildot - tā var jautājumu. Jums nav pateikt, uz kādu valodu man slēdzi. EXACT ir precīzs - nav par vārda "jebkuru" istabā. Varbūt jums ir kāda problēma ar nepareizu tulkojumu rezultātus kešatmiņā vai kaut kas tamlīdzīgs. Tad es ne redzēt, ko jūs redzat atrašanos citu pavedienu un citu valodu.

norku
15-06-11, 19:06
Man bija precīzi:)

tas notiek tikai uz admin kontu

tas notiek uz visas tēmas

tas notiek neatkarīgi no valodas, kas ir uzstādīta jūsu usercp

tas notiek neatkarīgi no karoga jūs noklikšķiniet uz zem navigācijas joslas

Es redzu to pašu problēmu, ja man pieteikties, izmantojot fiktīvu kontu es deva jums. Es noteikti jums, lai polish lai jūs neredzēsiet visas problēmas, kamēr jūs noklikšķiniet uz viena no karogi (nav polish karogu protams) zem navigācijas joslas un pēc tam apskatīt pavedienu, noklikšķiniet uz atbildi, pēc tam iet uzlabotas.

vBET
16-06-11, 01:52
Man bija precīzi:)
...
tas notiek neatkarīgi no karoga jūs noklikšķiniet uz zem navigācijas joslas

Es noteikti jums, lai polish lai jūs neredzēsiet visas problēmas, kamēr jūs noklikšķiniet uz viena no karogi (nav polish karogu protams)

Un tas ir lieta - man bija pārbaudīt valodā: p Kā redzat - nekas nav skaidrs ... Jo īpaši, ja jūs rakstīt tajā pašā amatā, ka tas notiek uz visiem tulkojumiem un, protams, ne poļu translation;)

Man ir 3 naktī tieši tagad, tāpēc es būs pārbaudīt to vēlāk. Ceru, ka tas ir OK, lai jūs:)

vBET
16-06-11, 08:21
Es biju tur tieši tagad, bet piekļūt datiem par admin viltus kontu esat izveidojis nedarbojas vairs.

norku
16-06-11, 10:21
Un tas ir lieta - man bija pārbaudīt valodā: p Kā redzat - nekas nav skaidrs ... Jo īpaši, ja jūs rakstīt tajā pašā amatā, ka tas notiek uz visiem tulkojumiem un, protams, ne poļu translation;)

Man ir 3 naktī tieši tagad, tāpēc es būs pārbaudīt to vēlāk. Ceru, ka tas ir OK, lai jūs:)

:)

PM ir ceļā ar jaunām viltotu admin

vBET
16-06-11, 16:19
Es tikai chcked to vēlreiz. Es, salīdzinot uzmanīgi nav tulkots newreply.php ar tulkojumu newreply.php un es konstatēja, ka nav css jautājums ...

Es tiešām neredzu problēmu. Varbūt es nezinu, kur meklēt. Lūdzu, norādiet precīzu instrukciju. Soli pa solim. Bez vārdiem, piemēram, "visi". Just sniegt precīzu pavedienu, lai sāktu, precīzu tulkojumu, lai iet, precīzu vērtību rakstīt ātru atbildi, pirms pārslēgšanās uz vienu modernu. Un aprakstiet, ko jūs redzat nepareizi, tad - pēc pārslēgšanas.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ja es varētu vienkārši augšupielādēt pāris bildes ...

Ticiet man, es esmu ir precīzs. Problēma ir redzams man visas tēmas - tas nav jautājums, kas viens jūs noklikšķiniet uz.

Pats ar valodu karogiem zem navigācijas joslas. Tas nav svarīgi, kas viens jūs izvēlēties.


Iesim:

Noklusējuma valoda ir iestatīta poļu usercp manekena administratora kontu tad, kad jūs log in jums būs skatīšanās forums / pl /

Iet uz forumhome un, noklikšķinot uz pavedienu.

Noklikšķiniet uz 'rediģēt post jebkādu post

Noklikšķiniet uz "go uzlabotas"

Jums vajadzētu redzēt nekādu problēmu jebkurā posmā.



Tagad,

noklikšķiniet uz jebkura karoga zem navigācijas joslas (ne polish karogs protams:))

Iet uz forumhome un, noklikšķinot uz pavedienu.

Noklikšķiniet uz 'rediģēt post jebkādu post (jūs redzēsiet, haoss sākas ...)

Noklikšķiniet uz "go uzlabotas", lai redzētu pilnīgi izplaucis putru.


Edit:

Jūs varat veikt to pašu triku, atbildot uz pavedienu, un tad "go uzlabotas"

vBET
16-06-11, 22:18
Es protams nesaprotu, ko jūs domājāt ... Bet es atklāju, ka esat ieslēdzis risinājums, kas parāda Google pieprasījumus un gaidīšanas laikam - tas izmaina rezultātus tikai administratoriem (pievienojot info par tulkotu savienojumiem priekšā veselu reakcijas datu), tāpēc varbūt tas ir iemesls. Lūdzu, pārbaudiet savus rezultātus ar izslēgts variants Tulkošanas reakcijas laiku.

Ja vēl gadās, tad, lūdzu pastu man daži ekrāna šāvienu ar smailiem jomas, kas ir nepareizi. Es tikai salīdzināja katra daļa no rezultātu lapas ar poļu un itāļu valodā, un es neredzu atšķirību izkārtojumu. Vai jūs papuve savu instrukcijas kontā veicāt mums?

Arī vēl viena lieta, kas var būt šeit, vissvarīgākais -, kas pārlūku jūs izmantojāt? Kā jau es teicu, mums ir nepieciešams precīzu instrukciju. Mums ir nepieciešams zināt, katru soli jūs. No paša sākuma - lai jūs atvērtos pārlūkprogrammas X. ..
Arī norādījumus, ko jūs sniedzāt tiesības tagad nespēj papuve ... man ir viesis, ko tu domā.
1. Nav nekādas saiknes ar nosaukumu "forumhome" poļu tulkojumu (ievērojiet, ka jums jāpieņem, ka es esmu tur). Kuriem viens jūs domājat? Tas viens, kas ir nosaukta "Home" angļu versiju vai arī "Forums". Ja "Forum" - kas par - jūs rakstījāt Es esmu sākot no / forum / pl ...
2. Pēc tam, kad pēdējais solis 1. sadaļā es nevaru veikts pirmais solis 2. sadaļā, tādēļ, ka nav parādīts karogi ...

Par "jūs redzēsiet haoss sākas ar tekstu" - ko jūs domājat? Ja tu domā, ka redaktors saturs jau tulkota (nav oriģinālā teksta), tad šis jautājums ir zināms un jau ir labota vBET4.4.0 (skatīt šeit info par šo jautājumu: Ja tas ir par kaut ko citu, tad atkal es nezinu, kas tas ir par ...

Lūdzu, ņemiet vērā, ka daudzos gadījumos aprakstā jums deva būtu pietiekami, pirmo reizi. Joprojām gadījumā, kad mums ir jautājums, lai noskaidrotu klientu nozīmē, un mēs nevaram reproducēt, tad mums jāzina precīzs ko viņš dara. Lūdzu, sniedziet mums bildes - varbūt mēs apskatot šo jautājumu, bet nepamanīt. Ja mēs redzēsim, vēl kaut kas, uz bildes, tad man būs jālūdz jums vēlreiz par instrukciju, bet ļoti precīzi. Bez jebkādām īsceļus. Tieši tur, kur jūs dotos, kas saite noklikšķinājuši (ko faktiski redzama saite nosaukums - uz katra tulkojuma nosaukums būs atšķirīgs.) Bet varbūt tā ir tikai viena pārlūkprogrammas problēma, tāpēc, lūdzu, sniedziet mums nosaukumu pārlūka jums bija pārbaudīt. Mums bija, izmantojot Opera šim.

norku
16-06-11, 22:34
Hi,

Nr joprojām tāda pati. Ja jūs apmeklējat savu usercp un noteikt jaunu noklusēto valodu (jebkurā valodā) un pēc tam saglabāt. Ko jūs redzat? Jūs zināt, ko es domāju ar "haoss", ja jūs neredzat. Tas ir ļoti acīmredzama. Izmanto Firefox. Izmantojiet IE - sliktāk

vBET
16-06-11, 22:43
Labais tagad es esmu lapā / forum / pl / usercp.php nav veiktas jebkādas izmaiņas un to nevar, jo nav nekāda tulkojumi rezultāti - puse no tekstiem trūkst. Tas izskatās kā jums ir Google savienojums jautājums. Tas, kas jau redzams, ir vienkārši jau ir kešatmiņā un atpūtas nevar pārtulkot, jo Google savienojuma problēmu.

Lūdzu, augšupielādējiet googletest.php no vBET iepakojumā (/ do-not-upload/tools direktorijā), lai jūsu domēna galvenajā direktorijā. Iet uz pārlūku, rakstīt url jusu_domens / googletest.php un pateiks, Jūsuprāt kļūdas.

Tas ir iemesls, kāpēc es uzrakstīju, lai jūs dotu EXACT saites, kur iet - man nebija iespēja redzēt šo jautājumu jau ir kešatmiņā rezultātiem, ja tas tiešām ir Google savienojumu emisiju un tas izskatās.

Lūdzu, pastāstiet, kādi ir Google testa rezultātiem. Arī mēs to pārbaudīt sevi, kad jums būs to jau uz jūsu serveri.

norku
16-06-11, 22:49
Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 47,6909179688

"Tieši" ir precīza tikai tad, kad problēma ir acīmredzama. Es tikko ielādes forumā IE, un tas ir galvenās problēmas, kas tai nebija pāris stundas atpakaļ. Problēmas, es aprakstīju, lai jūs dienas laikā bija notiek, kā es to raksturoja. Man bija precīzs ...

norku
16-06-11, 22:54
Šobrīd ar lapas izkārtojumu tiek messed up problēmu, ko rada mainot noklusējuma valodu uz citu. Jūs redzēsiet, ko es domāju, ja jums, ka ar lelli kontu. Dodieties uz savu usercp un mainīt noklusējuma valodu. Saglabāt šo iestatījumu. Kāda ir jūsu usercp lapā izskatās? Mainīt noklusējuma langiage atpakaļ uz Polijas un saglabāt. Iziet usercp un iet uz forumu sarakstiem. Uzklikšķiniet uz Spānijas karogu. Iet uz nevienu vietu un mēģināt rediģēt to. Jūs redzēsiet, ko es domāju.

vBET
16-06-11, 23:33
Jūs aizmirsāt ieņemt vienu svarīgu informāciju - man nebija iespēja mainīt lietotāja noklusējuma valodu, jo tulkojums testx bija pazudis - nebija par to saitēm.

Jums bija sadalīti kešatmiņu. Es tikai izslēgts datubāzi cache un lietotāja CP lapa izskatās jauki tagad. Es pagriežot to no jauna, un tas ir jauki. Es tikko iztīra visu kešatmiņu, lai pārliecinātos, ka tas nav cache problēma.

Lūdzu, pārbaudiet vai jūs vēl redzēt jautājums jums aprakstīt. Ja jā, tad lūdzu, dodieties uz Admin CP -> vBET Cache -> Database Cache un īslaicīgi atspējot kešatmiņu. Pārbaudiet do joprojām redzat jautājumu ar cache invalīdiem. Ieslēdziet cache atkal.

Saskaņā ar googletest.php jums nav nekādas savienojuma problēmu tagad.

Pēc tīrīšanas cache Es novērtēta jūsu norādījumiem saskaņā ar Opera pārlūku (versija 11,11):
- No User CP Es mainīja lietotājs noklusējuma valodas formu poļu vācu. Lapa izskatās jauki, un tas ir vācu valodā.
- Un pēc tam atkal mainīja poļu - joprojām jaukas un poļu valodā tulkojumu.
- Went to forum sarakstā poļu translation, noklikšķinot uz saites Forum netālu saiti Dom.
- Switched spāņu (noklikšķinot uz karogu).
- Tad devās uz vītni / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (nosaukums: SideCap, Bueno o Malo?)
- Un noklikšķinot iespēja rediģēt pastu (par pēdējā post). Es redzu vienu jautājumu: teksts ir tulkots ajax redaktors (kā es aprakstīju iepriekš tas jau ir atrisināts 4.4.0), bet izkārtojums ir OK - nav css jautājums.
- Tad devās uz Advanced, noklikšķinot uz pogas ajax redaktors un arī neredzu nekādu problēmu ar CSS.

LŪDZU - atsaukties uz šo ziņu:
Nosūtiet mums attēlus. Pastāsti, kas pārlūku Jūs usd ...

Nav nekādas jēgas, lai mēs padarītu to atkal un atkal ... Kad patiesi mēs nezinām, ko jūs darāt, un jūs joprojām nav atmatā mūsu norādījumiem, un nav mums deva precīzus norādījumus. Tāpēc mēs to pretējā virzienā - mēs deva jums precīzu pasākumus, mēs, kas. Mēs to Opera. Un mēs neatrada CSS jautājums. Mēs pat salīdzinājumā lapu nav tulkoto lapu, lai pārliecinātos, ka izskatās, ka tā vajadzētu būt, un booth lapas izskatās tāds pats (dažādi teksti, protams). Tātad, tagad jūs varat darīt šos pasākumus ir pieteicies uz konta, kuru mums deva, par Opera pārlūku un nosūtiet mums ekrānuzņēmumu ar aprakstu, kas ir nepareizi tur. Tāpēc, ka mēs neredzam to: (Un mēs patiešām vēlētos redzēt, labot un aizvērt:)

norku
16-06-11, 23:51
Tātad, jūs nekad neredzēja jebkura stila jautājumiem, izņemot vienu nelielu kļūdu (.... teksts ir tulkots ajax redaktors (kā es aprakstīju iepriekš tas jau ir atrisināts 4.4.0, bet izkārtojums ir OK -. Nē css jautājums) Es uzskatu, ka? grūti noticēt, es redzēju tos Chrome, Opera, Safari, IE un FF. paskatījos šis stundas pirms sākat pavedienu..

Jums nav teikt, vai jums izdevās atkārtot simptomus es aprakstīju. Vai jūs izpildiet manu pasākumus 19 amatā?

norku
16-06-11, 23:59
Got iet tagad, bet visi izskatās, ka ir darba vēlreiz. Es uzraudzīt situāciju ar cache pa dienu rīt (šodien).

Pateicamies par laiku, jūs nodot šo Šovakar M. lielisku atbalstu, kā parasti un ļoti appreciated! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Tātad, jūs nekad neredzēja jebkura stila jautājumiem, izņemot vienu nelielu kļūdu (.... teksts ir tulkots ajax redaktors (kā es aprakstīju iepriekš tas jau ir atrisināts 4.4.0, bet izkārtojums ir OK -. Nē css jautājums) Es uzskatu, ka? grūti noticēt, es redzēju tos Chrome, Opera, Safari, IE un FF. paskatījos šis stundas pirms sākat pavedienu..

Jums nav teikt, vai jums izdevās atkārtot simptomus es aprakstīju. Vai jūs izpildiet manu pasākumus 19 post?.
Tas nav grūti noticēt, vispār - tas bija pietiekami, ka es devos uz pavediens, kas jau bija kešatmiņā (un es uzskatu, ka jautājums ar bija ar šķelto cache). Tātad šādā veidā es redzēju visu, jo tā domāt, lai būtu.

Godīgi? - To, ko es gribēju mērķis padarīt sevi 10 reizes vairāk darba vietu ... ;) Atbalsts ir bezmaksas - mans darbs ir šeit, lai atrisinātu jautājumu, cik ātri vien iespējams. Neviens maksā man, lai dara ti 10 reizes vairāk:) Tas ir vienkārši - man nebija redzēju jebkuru jautājumu. Lūdzam ņemt to kā faktu.

vBET
17-06-11, 00:31
Got iet tagad, bet visi izskatās, ka ir darba vēlreiz. Es uzraudzīt situāciju ar cache pa dienu rīt (šodien).

Pateicamies par laiku, jūs nodot šo Šovakar M. lielisku atbalstu, kā parasti un ļoti appreciated! :)

Great - Es pieņemu, ka tīrīšana cache atrisināts jautājums. Es nezinu, kāpēc cache bija salauzts. Ja tas nenotiks vēlreiz, tad mēs pārbaudīsim, kāpēc tas varētu notikt, - tagad ļauj tikai pieņemt, ka tas bija bojāta, pirms jūs jāatjaunina, lai 4.3.0.

Jums nav kontrolēt cache visu laiku. 4.3.0 vBET nevajadzētu cache rezultātus, kas gāja ar kļūdu no Google. Pat ja tā notiktu, tad visticamāk lietotāju atzīmēt to, lai jūs un mēs rīkoties ar to. Protams, tas ir gudrs, lai pārbaudītu to vienreiz vai divreiz īsā laikā:)

Tajā brīdī jautājumu uzskatīt atrisināta. Ja tas nenotiks vēlreiz, lūdzu, vienkārši rakstīt šeit, un mēs no jauna.

Tāpat, lūdzu atjaunojiet 4.4.0 vBET, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no 3 ar 4.1.4 vBulletin jaunu ckeditor (jautājumi visi aprakstīts 4.4.0 vBET laidienu 4.3.0 vBET tika izlaists pirms 4.1.4 vBulletin un tā nav pilnībā saderīga ar jauno redaktoru 4.4.0 vBET ir (kā mēs zinām, uz šo brīdi;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations