PDA

View Full Version: Rešeno VB 4.1.4 in 4.2.3 vBET - nered



norku
15-06-11, 15:37
Samo nadgradili na vBET 4.3.0 in imajo veliko težav z "Odgovori na nit 'urednik strani," edit post', 'Pojdi Napredno ", pri prehodu v jeziku, ki ni privzeta forum. Stran je zamočil in se zdi, da angleška in drugi jezik, pomešane na gumbe.

Poskušal sem naložiti priponko, tako da se lahko problem ogledate tukaj ni pa ni važno kaj delam.

norku
15-06-11, 16:07
Zelo čudno. To samo kaže, da se zgodi na svoj admin račun. Jaz preizkušen nekaj alias računov in so fino ....

vBET
15-06-11, 16:19
Preveril sem ga z uporabo podatkov, ki jih računa PM in sem našel nobenega vprašanja. Prosimo, opišite točno korak za korakom, kako se razmnožujejo na vašem forumu.

norku
15-06-11, 16:29
Ja, problem se zdi le, da vplivajo na admin računov. Prosimo, preverite vaše PM

Thanks

vBET
15-06-11, 16:48
Spet preveri in našel eno samo vprašanje - ko sem na prevedeno stran in imajo nekaj hiter odgovor, potem ko bo naprednih vidim prevedene vsebine. Mi lahko reproducira na našem forumu, tako bomo poskrbeli o tem.

Še vedno mi ni našel problem z 'post edit "ali" odgovor na nit'. Prosimo, da natančna navodila, kako se razmnožujejo - korak za korakom, od z računa, od katerih URL.

PS.
Prosimo, čisto naš preizkus sporočil / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Hvala Michal.

Bom dal natančne korake, kako reproducirati v nekaj minutah

norku
15-06-11, 17:01
Če se prijavite z lutko admin račun sem poslal in naredite naslednje bi videli, kaj mislim:

1.
odprto vsak nit
kliknite na "odgovor na nit" in nato "Pojdi Napredno" - css je v redu.

2.
Spremeni jezik na kateri koli drug jezik, če kliknete na zastave pod Navbar
odprto vsak nit
kliknite na "odgovor na nit" in nato "Pojdi Napredno" - css je zamočil (še posebej pod box ckeditor)

vBET
15-06-11, 18:08
Jaz ne vidim. Ampak si ni dal natančna navodila. Kateri nit ste na vprašanja - lahko zadevo. Nisi povedal na katerem jeziku naj stikalo. EXACT pomeni natančno - ni prostora za besede "vse". Morda imate vprašanja s napačnih rezultatov prevoda cached ali nekaj takega. Potem ne bom videl, kaj vidite, da je v drugo nit in drugi jezik.

norku
15-06-11, 19:06
Bil sem natančen:)

se zgodi le na admin računov

se zgodi na vse teme

to zgodi, ne glede na jezik, ki ste ga nastavili v vašem usercp

to se zgodi, ne glede na zastavo boste kliknili na pod Navbar

Vidim isti problem, če sem se prijavite z lutko račun sem vam dal. Postavil sem tvoje nohte, da tako ne boste videli nobenih težav, dokler ne kliknete na eno izmed zastav (ne poljsko zastavo seveda) pod navbar in si oglejte nit, kliknite na odgovor, nato pa pojdite na naprednih.

vBET
16-06-11, 01:52
Bil sem natančen:)
...
to se zgodi, ne glede na zastavo boste kliknili na pod Navbar

Postavil sem tvoje nohte, da tako ne boste videli nobenih težav, dokler ne kliknete na eno izmed zastav (ne poljsko zastavo seveda)

In to je stvar - sem bil preverjanje poljski: p Kot vidite - nič ni jasno ... Še posebej, če pišete na isto delovno mesto, ki se zgodi, za vse prevode in očitno ne za poljski prevod;)

Imam 3 ponoči zdaj, zato bom preveril kasneje. Upam, da je v redu za vas:)

vBET
16-06-11, 08:21
Bil sem tam prav zdaj, vendar pa dostop do podatkov za ponaredek admin račun, ki ste ga ustvarili ne deluje več.

norku
16-06-11, 10:21
In to je stvar - sem bil preverjanje poljski: p Kot vidite - nič ni jasno ... Še posebej, če pišete na isto delovno mesto, ki se zgodi, za vse prevode in očitno ne za poljski prevod;)

Imam 3 ponoči zdaj, zato bom preveril kasneje. Upam, da je v redu za vas:)

:)

PM je na poti z novimi ponaredek admin

vBET
16-06-11, 16:19
Pravkar sem ga še enkrat chcked. Primerjal sem pozorno ni preveden newreply.php s prevedenimi newreply.php in sem našel nobenega vprašanja css ...

Jaz res ne vidim problem. Mogoče ne vem, kje iskati. Prosimo, da EXACT navodila. Korak za korakom. Brez besed, kot "vsako". Daj točno nit za začetek, natančen prevod iti, natančna vrednost pisati v hiter odgovor, pred prehodom na naprednih eno. In opišite, kaj vidiš narobe, potem pa - po zamenjavi.

norku
16-06-11, 21:46
:) Če bi lahko samo upload nekaj slik ...

Verjemi mi, jaz sem se točno. Problem je viden za mene v vse teme - ni pomembno, katero boste kliknili na.

Enako z jezikom pod zastavami vrhu. Ni pomembno, katero izberete.


Gremo:

Vaš privzeti jezik nastavljen na poljskem v usercp preskusne lutke admin računa, tako da bo, ko se prijavite v vas se bere forum / PL /

Pojdi na forumhome in kliknite na nit.

Kliknite na 'post edit "katerega koli mesto

Kliknite na "go naprednih"

Moral bi videti nobenih težav na kateri koli stopnji.



Zdaj,

kliknite na zastavo, pod navbar (ne poljsko zastavo seveda:))

Pojdi na forumhome in kliknite na nit.

Kliknite na 'post edit "katerega koli pošti (boste videli, nered začetek ...)

Kliknite na "go napredni", da vidite vse kotičke nered.


Edit:

Lahko opravljajo enake trik z odgovori na nit, nato pa "go napredne"

vBET
16-06-11, 22:18
Jaz očitno ne vidite kaj misliš ... Ampak sem ugotovil, da ste vključili možnost, ki prikazuje Google zahtevke in čakalne dobe - to spremeni rezultate samo za administratorje (dodajanje informacij o prevesti povezave pred celote podatkov odziva), tako da morda je to vzrok. Prosimo, preverite svoje rezultate z izklopljen odzivni čas možnost Translation.

Če se še vedno zgodi, potem pa prosim mail me nekaj posnetkov zaslona z izpostavil področja, ki so narobe. Pravkar sem v primerjavi vsak del strani z rezultati s poljsko in italijansko prevajanje in vidim nobene razlike v postavitvi. Ali ste neobdelana svoj račun, navodila, ki ste jih naredili za nas?

Tudi še ena stvar, ki lahko tukaj najbolj pomembno - kateri brskalnik ste uporabili? Kot sem dejal, da potrebujemo TOČNO navodila. Moramo vedeti, da si na vsakem koraku. Od samega začetka - tako da odprete brskalnik X. ..
Tudi navodila si dal zdaj ne morejo prah ... moram gost kaj misliš.
1. Ni vse povezave z imenom "forumhome" v poljskem prevodu (upoštevajte, da se domneva, da sem tam). Kateri vam pomeni? To tisti, ki se imenuje "Home" v angleški različici in "Forum". Če je "Forum" - za kaj - si napisal sem se začne pri / forum / pl ...
2. Po zadnji korak v 1. poglavju se ne morem je prvi korak v 2. točki, ker ni prikazana zastave ...

O ", boste videli nered začetka" - kaj misliš s tem? Če mislite, da je vsebina v editor je že preveden (ni izvirno besedilo), potem je to vprašanje znana in že popravljen v vBET4.4.0 (glej tu za informacije o tem vprašanju: Če gre za nekaj drugega, potem spet ne vem, kaj je o tem ...

Prosimo, upoštevajte, da se v mnogih primerih bi vam dal opis biti dovolj prvič. Še vedno v primeru, kadar imamo vprašanje, kaj pomeni stranko in ne moremo reproducirati potem moramo vedeti natančno stvari počne. Prosimo, da nam slike - morda smo se s temi vprašanji, vendar je pogrešal. Če bomo videli nekaj drugega, da na slikah potem moram vas še enkrat za navodila, vendar zelo natančno. Brez kakršne koli bližnjice. Kam iti, ki povezujejo kliknili (ki jih dejansko vidno povezavo ime - na vsaki prevod bo ime, ki se razlikuje). Ampak mogoče pa je le en brskalnik vprašanje, zato vas prosimo, da nam ime brskalnika, ki ga je bilo preverjanje. Mi je bilo z uporabo Opera za to.

norku
16-06-11, 22:34
Hi,

Št še vedno isti. Če greste na svoj usercp in postavil nov jezik default (vsak jezik) in nato shranite. Kaj vidiš? Boste vedeli, kaj mislim s "zmešnjava", ko jo vidite. To je zelo očitna. Uporabite Firefox. Uporaba IE - slabše

vBET
16-06-11, 22:43
Zdaj sem na strani / si forum / pl / usercp.php ni sprejel nobene spremembe in ne more, ker ni prevodi rezultati - polovica besedila manjka. To izgleda kot imate Google povezavo vprašanje. To kar je že prikazana je enostavno že cached in počitka, ni mogoče prevesti zaradi povezave izdaje Google.

Prosimo, upload googletest.php iz paketa vBET (v / do-not-upload/tools imenik), da svojo domeno glavnem imeniku. Pojdi na brskalnik, napisati url vaša_domena / googletest.php in povedal, vidite vse napake.

To je razlog, zakaj sem vam napisal, da EXACT povezave, kam se obrniti - nisem mogel videti to vprašanje na že cached rezultate, če je to res Google povezava vprašanje in izgleda.

Prosimo, da povem, kaj so rezultati preskusa Google. Prav tako bomo preverili, da sami, ko boste že na strežniku.

norku
16-06-11, 22:49
Začetek Prevod
Rezultat testa: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test napaka:
Povezava čas (ms): 47,6909179688

"Natančno" je točno samo, ko je očitno problem. Pravkar sem natovorjen forum, v IE in je glavna vprašanja, ki ni imela nekaj ur nazaj. Težave sem opisal, da vas čez dan so se dogaja, kot sem jih opisal. Bil sem natančna ...

norku
16-06-11, 22:54
V tem trenutku je problem s postavitvijo strani pa zamočil, ki jo povzroča spreminjanje privzetega jezika za vse druge. Videli boste, kaj mislim, če to storite z lutko račun. Pojdi na vaš usercp in spremenite vaš privzeti jezik. Razen, da je nastavitev. Kaj vaša usercp stran videti? Spreminjanje privzetega langiage nazaj na poljski in shranite. Izhod usercp in pojdite na forum oglasi. Kliknite na špansko zastavo. Pojdi na vsak post in poskusite to urediti. Videli boste, kaj mislim.

vBET
16-06-11, 23:33
Ste pozabili vzeti enega pomembnih informacij - I ni bila sposobna spremeniti jezik uporabniškega privzeto, ker prevod testx manjka - ni bilo povezave za to.

Imeli ste zdrobljen predpomnilnika. Pravkar sem izklopljen baze podatkov predpomnilnika in uporabnika CP stran izgleda lepo zdaj. Sem ga obrnil na še enkrat in to je lepo. Pravkar sem očistiti celoten predpomnilnik, da se prepričajte, da ni cache vprašanje.

Preverite pa še vedno vidite vprašanje opisali. Če je odgovor pritrdilen potem obiščite Admin CP -> vBET Cache -> Database Cache in začasno onemogočiti predpomnilnika. Preverite pa še vedno vidite vprašanje z predpomnilnika onemogočena. Vključite cache na enkrat.

Po googletest.php nimate kakršne koli povezave vprašanja zdaj.

Po čiščenju cache sem ocenili vašo navodila v brskalnik Opera (verzija 11,11):
- Od CP uporabnika sem spremenil jezik uporabniškega privzeti obrazec poljščina nemščina. Stran izgleda lepo in je v nemškem prevodu.
- In potem še enkrat spremenila v poljščini - še vedno lepo in v poljskem prevodu.
- Went v borzno kotacijo forum v poljskem prevodu s klikom na povezavo Forum bližini povezavo Dom.
- Switched španščina (s klikom na zastavo).
- Potem je šel na navoj / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (naslov: SideCap, Bueno o Malo??)
- In kliknili možnost za edit post (na zadnji post). Vidim eno vprašanje: besedilo je prevedeno v ajax editor (kot sem opisal, preden je že rešen v 4.4.0), vendar pa postavitev je v redu - ni vprašanje css.
- Potem je šel s klikom na gumb Napredno na editor ajax, in tudi ne vidim vseh vprašanjih s CSS.

PROSIM - odgovor na ta post:
Pošljite nam slike. Povej kateri brskalnik ste usd ...

Ni smiselno za nas, da ga bo spet in spet ... Ko res ne vemo, kaj počnete, in še vedno ni neobdelana naših navodil in ni nam je dal natančna navodila. Tako smo se je to nasprotno smer - mi je dal natančne korake smo naredili. Mi jo je dala v Opera. In mi ni našel vprašanje CSS. Imamo celo v primerjavi stran ni prevedena stran in se prepričajte, da izgleda kot bi moralo biti in stojnica strani videti enako (različna besedila, seveda). Sedaj lahko naredite tiste korake, ki se prijavi na račun, ki ste nam jih dali, za brskalnik Opera in nam pošljite posnetek zaslona z opisom, kaj je narobe. Zato, ker ne bomo videli: (In mi bi res radi videli, pravilna in blizu:)

norku
16-06-11, 23:51
Tako ne boste nikoli videli vse slog vprašanja, razen enega manjših napak (.... besedilo je prevedeno v ajax editor (kot sem opisal, preden je že rešen v 4.4.0, vendar postavitev je v redu. - Ni vprašanje css)? Mi zdi, da težko verjeti. sem jih videl v Chrome, Opera, Safari, IE in FF. Pogledal sem na to ure in ure pred začetkom nit.

Nisi povedal, ali ste bili sposobni reproducirati simptome sem opisal. Ali ste sledili korakom v moje mesto 19?

norku
16-06-11, 23:59
Moram iti sedaj, ampak vse izgleda, da se spet delajo. Jaz bom spremljala stanje v cache skozi dan, jutri (danes).

Najlepša hvala za čas, si dal v to ta večer odlično podporo M. kot ponavadi in zelo cenjen! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Tako ne boste nikoli videli vse slog vprašanja, razen enega manjših napak (.... besedilo je prevedeno v ajax editor (kot sem opisal, preden je že rešen v 4.4.0, vendar postavitev je v redu. - Ni vprašanje css)? Mi zdi, da težko verjeti. sem jih videl v Chrome, Opera, Safari, IE in FF. Pogledal sem na to ure in ure pred začetkom nit.

Nisi povedal, ali ste bili sposobni reproducirati simptome sem opisal. Ali ste sledili korakom v moje mesto 19?.
Ni težko verjeti, da sploh - je bilo dovolj, da sem šel v nit, ki je bil že cached (in verjamem, da je bilo vprašanje z z zlomljenimi cache). Torej, na ta način sem videl vse, saj domnevam, da je treba.

Resnično -? Kaj bi imam namen, da sem 10-krat več delovnih mest ... ;) Pomoč je brezplačna - moje delo je tukaj, da reši vprašanja, kakor hitro je mogoče. Nihče me plačani za to ti 10-krat dlje;) To je preprosta - nisem videl vseh vprašanjih. Prosimo, ga vzemite kot dejstvo.

vBET
17-06-11, 00:31
Moram iti sedaj, ampak vse izgleda, da se spet delajo. Jaz bom spremljala stanje v cache skozi dan, jutri (danes).

Najlepša hvala za čas, si dal v to ta večer odlično podporo M. kot ponavadi in zelo cenjen! :)

Great - Predvidevam, da je čiščenje cache rešil vprašanje. Ne vem, zakaj je bil zdrobljen predpomnilnika. Če se zgodi še enkrat potem bomo preverili, zakaj bi se lahko zgodilo - zdaj omogoča le domnevamo, da je bil zdrobljen, preden ste posodobili do 4.3.0.

Nimate za spremljanje cache ves čas. vBET 4.3.0 ne sme cache rezultate, ki se je z napako od Google. Tudi če se zgodi, potem najverjetneje bodo uporabniki to upoštevajte, da boste in bomo to uredil. Seveda je pametno, da se preveri enkrat ali dvakrat v kratkem času:)

V tem trenutku vprašanju rešiti. Če se zgodi še enkrat prosim, napišite tukaj in bomo ponovno odprla.

Prav tako vas prosimo, da posodobite vBET 4.4.0, če želite, da bi se izognili 3 vprašanja z vBulletin 4.1.4 novimi ckeditor (vse opisano v vBET 4.4.0 opombe k izdaji vBET 4.3.0 je izšla pred vBulletin 4.1.4, in ga ni v celoti združljiva z novim urejevalnikom vBET 4.4.0 je (kot vemo, v tem trenutku;).)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1