PDA

View Full Version: Riješen VB 4.1.4 i 4.2.3 vbet - nered



norku
15-06-11, 15:37
Samo nadograditi na 4.3.0 Vbet i imaju puno problema s urednikom stranice odgovarati na nit ',' Uredi post ',' ići napredni 'prelaskom na bilo kojem jeziku druge forumu zadani. Stranica je zabrljati gore i čini se da engleski i drugi jezik pomiješana zajedno na gumbe.

Pokušao sam prenijeti privitak tako da se problem može pogledati ovdje, ali to ne bez obzira što mi je činiti.

norku
15-06-11, 16:07
Vrlo čudno. To samo izgleda da se dogoditi na moj admin račun. Testirao sam par alias računa i oni su u redu ....

vBET
15-06-11, 16:19
Provjerio sam ga koristite račun podataka koje ste PM i ja zaključio da nema problema. Molimo opišite točno korak po korak kako da ga reproducirati na vašem forumu.

norku
15-06-11, 16:29
Da, problem izgleda samo da utječe na admin račune. Molimo provjerite sati

Hvala

vBET
15-06-11, 16:48
Provjereno i opet naći samo jedno pitanje - kad sam na prevedeno stranica i imati neki brzi odgovor, zatim nakon odlaska napredne vidim prevedene sadržaj. Možemo ga reproducirati na našem forumu, tako mi ćemo se pobrinuti o tome.

Ipak sam zaključio da nema problema s 'Uredi post "ili" odgovor na nit'. Molim Vas, dajte točne upute kako da ga reproducirati - korak po korak, od s računa, počevši od kojih URL-a.

PS.
Molimo čiste naš test poruke / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Hvala Michal.

Ja ću dati precizne korake o tome kako reproducirati u nekoliko minuta

norku
15-06-11, 17:01
Ako se prijavite pomoću pseudo admin račun sam poslao, a zatim učinite sljedeće trebali biste vidjeti što mislim:

1.
otvoriti bilo nit
kliknite na 'odgovor na konac ", a zatim' ići napredni '- CSS je u redu.

2.
Promjena jezika na bilo koji drugi jezik klikom na zastavama ispod Navbar
otvoriti bilo nit
kliknite na 'odgovor na konac ", a zatim' ići napredni '- CSS je messed up (osobito ispod ckeditor okvir)

vBET
15-06-11, 18:08
Ja to ne vidi. Ali ti nije dao točne upute. Koji nit si odgovoriti - to može stvar. Niste reći na koji jezik trebam prekidač. TOČNO znači točno - nema mjesta za riječi 'bilo'. Možda imate neke problema s pogrešnim prijevodom rezultatima spremljene ili nešto slično. Onda neću vidjeti ono što vidite da u drugim konac i drugi jezik.

norku
15-06-11, 19:06
Bio sam točno:)

to se događa samo na admin račune

to se događa na sve teme

to se događa bez obzira na jezik koji ste postavili u svom usercp

to se događa bez obzira što kliknete na zastavu ispod Navbar

Vidim isti problem ako sam se prijaviti pomoću pseudo račun sam ti dao. Postavio sam tvoje nokte, tako da nećete vidjeti nikakve probleme dok ne kliknete na jednu od zastava (ne poliranje zastave očito) ispod Navbar, a zatim pogled nit, kliknite na odgovor, zatim na naprednim ići.

vBET
16-06-11, 01:52
Bio sam točno:)
...
to se događa bez obzira što kliknete na zastavu ispod Navbar

Postavio sam tvoje nokte, tako da nećete vidjeti nikakve probleme dok ne kliknete na jednu od zastava (ne poliranje zastave očito)

I to je stvar - Bio sam checking poljski: p Kao što vidite - ništa nije jasno ... Pogotovo kada pišete na isto mjesto da se to dogodi za sve prijevodi i očito ne i za poljski prijevod;)

Imam 3 noću upravo sada, pa ću to provjeriti kasnije. Nadam se da je u redu za vas:)

vBET
16-06-11, 08:21
Bio sam tamo upravo sada, nego i pristup podacima za admin lažni račun koji ste stvorili ne radi više.

norku
16-06-11, 10:21
I to je stvar - Bio sam checking poljski: p Kao što vidite - ništa nije jasno ... Pogotovo kada pišete na isto mjesto da se to dogodi za sve prijevodi i očito ne i za poljski prijevod;)

Imam 3 noću upravo sada, pa ću to provjeriti kasnije. Nadam se da je u redu za vas:)

:)

Predsjednik je na putu s novim lažnim admin

vBET
16-06-11, 16:19
Upravo sam ga chcked opet. Ja u odnosu pažljivo ne prevesti newreply.php s prevedene newreply.php i nisam našao ni css problem ...

Ja stvarno ne vidim problem. Možda ja ne znam gdje gledati. Molim Vas, dajte točne upute. Korak po korak. Bez riječi poput 'BILO'. Samo dati točan nit za početak, točan prijevod ići, točna vrijednost pisati u brzi odgovor, prije prelaska na naprednu jedan. I opisati ono što vidite krivu onda - nakon prebacivanja.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ako sam mogao uploadati par slika ...

Vjerujte mi, ja sam se točno. Problem je vidljiv za mene u svim teme - nije važno što neki kliknete na.

Isto s jezikom zastave ispod Navbar. Nije važno što neki odaberete.


Idemo:

Vaš zadani jezik je postavljen na poljskom u usercp od lutke admin račun tako da kada se prijavite u koju će biti gledate forum / PL /

Idite na forumhome i kliknite na bilo koju temu.

Kliknite na "Uredi post 'bilo poslije

Kliknite na "go naprednim '

Te bi trebao vidjeti bez problema u bilo kojoj fazi.



Sada,

kliknite na bilo koju zastavu ispod Navbar (ne poljski zastave očito:))

Idite na forumhome i kliknite na bilo koju temu.

Kliknite na "Uredi post 'od bilo koji post (vidjet ćete nered početak ...)

Kliknite na "Idi Advanced" kako bi vidjeli full-puhano nered.


Uredi:

Možete izvesti istu trik tako da odgovorite na konac, a zatim 'idu napredni'

vBET
16-06-11, 22:18
Ja očito ne vidite ono što znači ... Ali sam doznao da ste uključili mogućnost koja pokazuje Google traži i vrijeme čekanja - to mijenja rezultate samo za administratore (dodavanje informacije o vezama prevesti ispred cijelog odgovora podataka), pa možda je to uzrok. Provjerite svoje rezultate s isključen mogućnost put Prijevod odgovor.

Ako još uvijek se događa, molim pošaljite mi neki zaslon metak sa ukazao područja koja su u krivu. Upravo sam u usporedbi svaki dio stranice s rezultatima s poljskim i talijanski prijevod, a ja ne vidim razliku u izgledu. Jeste li jelen svoj upute na račun koje ste napravili za nas?

Također još jedna stvar koja se može ovdje najvažnije - koji preglednik ste koristili? Kao što sam rekao trebamo točne upute. Mi moramo znati na svakom koraku učinili. Od samog početka - pa kad otvorite preglednik X. ..
Također Upute vam je dao upravo sada nisu u mogućnosti da jelen ... moram gost što misliš.
1. Nema ni vode pod nazivom "forumhome" u poljskom prijevodu (imajte na umu da pretpostavlja da sam tamo). Koji to misliš? Ovaj jedan koji se zove "Početna" u engleskoj verziji ili "Forum". Ako je "Forum" - što za - ti napisao da sam s početkom u / forum / PL ...
2. Nakon što je posljednji korak u 1. dijelu ne mogu napravio prvi korak u 2. dijelu, jer ne postoje zastave prikazuje ...

O "vidjet ćete nered početak" - što misliš? Ako ste mislili da se sadržaj na urednika već je prevedena (ne originalni tekst), onda je to problem je poznat i već ispravljena u vBET4.4.0 (vidi ovdje za info o ovom pitanju: Ako se radi o nešto drugo onda opet ne znam o čemu se radi ...

Imajte na umu da u mnogim slučajevima opis vam je dao bilo dovoljno prvi put. Ipak u slučaju kada imamo problem da se vidi što znače kupca, a ne možemo reproducirati onda moramo znati točno što on radi. Pošaljite nam slike - možda mi se gleda na problem, ali to propustiti. Ako ćemo vidjeti nešto drugo što se na slikama pa ću morati pitati za upute ponovno, ali vrlo točno. Bez prečaca. Točno gdje idete, koji povezuju kliknuli (po stvarno vidljive veze ime - na svakoj prijevodu ime će biti drugačiji). No, možda je samo jedan preglednik problem, pa vas molimo da nam ime preglednik je provjeru. Mi je pomoću Opera za to.

norku
16-06-11, 22:34
Bok,

Nema još uvijek isti. Ako idete na usercp i postaviti novi zadani jezik (bilo kojem jeziku), a zatim to spremite. Što vidite? Vi ćete znati što mislim pod "nered" kad ga vidite. To je vrlo očito. Koristite Firefox. Koristi IE - lošije

vBET
16-06-11, 22:43
Trenutno sam na stranici / forumu / PL / usercp.php nije napravio nikakve promjene i ne može, jer ne postoje prijevodi rezultata - pola tekstova nedostaju. To izgleda kao da imate Google vezu problem. To što je već prikazano je jednostavno već spremljene, a ostatak se ne može prevesti, jer Google veze pitanje.

Molimo učitavanje googletest.php od vBET paket (u / do-not-upload/tools direktorij) na Vašu domenu glavni direktorij. Idi na preglednik, pisati URL vaša_domena / googletest.php i recite vidite bilo kakve pogreške.

To je razlog zašto sam ti napisao dati točne linkove gdje da ide - nisam bio u mogućnosti vidjeti ovaj problem na već spremljeno rezultate ako je stvarno Google vezu problem i to izgleda.

Molimo reći što su rezultati testa Google. Također ćemo provjeriti sami kad će ga već na vašem poslužitelju.

norku
16-06-11, 22:49
Početna prijevod testa
Rezultat: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test pogreška:
Priključak vrijeme (ms): 47,6909179688

'Točno' je točno samo ako je problem očit. Upravo sam učitava forum u IE i to je glavna pitanja koja se nisu imali par sati prije. Problemi sam opisao vam tijekom dana odvijale su se kao što sam ih opisao. Bio sam točno ...

norku
16-06-11, 22:54
Trenutno je problem s izgled stranice su rastureni se uzrokovana promjenom zadanog jezika na bilo koji drugi. Vidjet ćete na što mislim, ako ste to učiniti s dummy računa. Idite na usercp i promijeniti zadani jezik. Spremi te postavke. Što vaš usercp stranice izgledaju? Promjena zadanog langiage natrag na poljskom i spasiti. Izlaz usercp i otići na forum oglasi. Kliknite na španjolski zastavu. Idi na bilo koji post i pokušati ga urediti. Vidjet ćete na što mislim.

vBET
16-06-11, 23:33
Vi propustiti jedan važan podatak - sam ne mogu promijeniti jezik korisničkog zadani, jer je prijevod testx je nedostajalo - nije bilo veze za to.

Imali ste slomljena cache. Upravo sam isključen baze podataka cache i Korisnik CP stranica izgleda lijepo sada. Ja ga uključili opet i to je lijepo. Upravo sam očistiti cijeli cache kako bi bili sigurni da to nije predmemorija problem.

Molimo provjerite da li još uvijek vidite problem vi opisali. Ako da onda molimo idite na Admin CP -> vBET Cache -> Baza podataka Cache i privremeno onemogućiti cache. Provjerite da li vi još uvijek vidite problem sa cache memorije s invaliditetom. Uključite predmemorija ponovno.

Prema googletest.php nemate nikakve probleme veze sada.

Nakon čišćenja predmemorija sam vrednovati svoj upute pod Opera preglednika (verzija 11,11):
- Od Korisnik CP sam promijenio korisnika obliku zadani jezik poljski na njemačkom jeziku. Stranica izgleda lijepo i nalazi se u njemačkom prijevodu.
- I onda opet promijenjen u Poljski - još uvijek lijepo i u poljskom prijevodu.
- Otišao na forum uvrštenje u poljskom prijevodu klikom vezu foruma u blizini vode doma.
- Prešao na španjolski (klikom na zastavu).
- Onda je otišao u navoj / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (naslov: SideCap, Bueno o Malo?)
- A kliknuo opciju za izmjenu poslije (na zadnji post). Vidim jedno pitanje: Tekst je preveden na Ajax editor (kao što sam opisao prije nego što već je riješena u 4.4.0), ali izgled je u redu - nema CSS problem.
- Onda je otišao u Advanced klikom na gumb u Ajax urednik i također ne vidim nikakve problem s CSS.

Molim - odgovori na ovaj post:
Pošaljite nam slike. Recite što preglednik ste USD ...

Nema smisla za nas bi ga opet i opet ... Kad uistinu ne znamo što radite i vi još uvijek nije ugar naših uputa i nije nam točne upute. Tako smo se to suprotan način - mi dao točne korake napravili smo. Mi smo to napravili u Operi. A mi nisu našli CSS problem. Mi smo čak iu usporedbi stranice ne prevedeno stranica kako biste bili sigurni da to izgleda kao da bi trebao biti i štand stranica izgleda isto (različiti tekstovi naravno). Tako sada možete učiniti tih koraka su prijavljeni na račun nam je dao, na Opera preglednik i pošaljite nam zaslon metak sa opisom što nije u redu tamo. Jer mi to ne vidi: (I mi stvarno željeli vidjeti, ispraviti i bliski:)

norku
16-06-11, 23:51
Tako da nikada nije vidio bilo koji stil pitanjima osim jedne male pogreške (.... tekst je prevedeno u AJAX editor (kao što sam opisao prije nego što već je riješena u 4.4.0, ali izgled je u redu -. CSS bez problema)? Ja smatram da teško vjerovati. sam ih vidio u Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Pogledala sam u ovom satima prije početka nit.

Niste rekao da li ste bili u mogućnosti reproducirati simptome sam opisao. Jeste li slijediti svoje korake u post 19?

norku
16-06-11, 23:59
Moram ići, ali sada sve izgleda da se radi opet. Ja ću pratiti situaciju s cache kroz dan sutra (danas).

Puno hvala za vrijeme što ste stavili u ovu ovaj večer M. izvrsnu podršku kao i obično, i vrlo velik dio poštovati! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Tako da nikada nije vidio bilo koji stil pitanjima osim jedne male pogreške (.... tekst je prevedeno u AJAX editor (kao što sam opisao prije nego što već je riješena u 4.4.0, ali izgled je u redu -. CSS bez problema)? Ja smatram da teško vjerovati. sam ih vidio u Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Pogledala sam u ovom satima prije početka nit.

Niste rekao da li ste bili u mogućnosti reproducirati simptome sam opisao. Jeste li slijediti svoje korake u post 19?.
Nije teško vjerovati u sve - to je bilo dovoljno da sam otišao na nit koja je već spremljene (i vjerujem da je problem sa sa slomljenim cachea). Dakle, na taj način sam vidio sve što je trebao biti.

Iskreno - što bi sam svrhu da sam 10 puta više radnih mjesta ... ;) Podrška je slobodan - moj posao ovdje je riješiti problem što je brže moguće. Nitko mi plaćeni za to TI 10 puta više;) To je jednostavno - nisam vidio bilo koji problem. Molimo da se kao činjenica.

vBET
17-06-11, 00:31
Moram ići, ali sada sve izgleda da se radi opet. Ja ću pratiti situaciju s cache kroz dan sutra (danas).

Puno hvala za vrijeme što ste stavili u ovu ovaj večer M. izvrsnu podršku kao i obično, i vrlo velik dio poštovati! :)

Velika - Pretpostavljam da čišćenje predmemorije riješiti problem. Ne znam zašto cachea je slomljena. Ako se to dogodi opet onda ćemo provjeriti zašto se to moglo dogoditi - sada omogućava samo pretpostaviti da je razbijen prije nego što ažuriran na 4.3.0.

Ne morate pratiti predmemorija svih vremena. vBET 4.3.0 ne smiju predmemoriju rezultata koji je otišao s pogreškama iz Googlea. Čak i ako se to dogodi, onda je najvjerojatnije da će korisnici to imajte na umu da vas i mi ćemo nositi ovo. Naravno da je pametno da provjerite jednom ili dva puta u kratkom vremenu:)

U ovom trenutku pitanje smatra riješeno. Ako se to dogodi opet molim samo napisati ovdje, a mi ćemo ponovno otvoriti.

Također ažurirajte vBET 4.4.0, ako želite izbjeći 3 problema s vBulletin 4.1.4 novim ckeditor (sve opisano u vBET 4.4.0 release note vBET 4.3.0 je objavljena prije vBulletin 4.1.4, a to nije u potpunosti kompatibilan s novim urednikom vBET 4.4.0 je (kao što znamo u ovom trenutku;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations