PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta VB 4.1.4 ir vbet 4.2.3 - netvarka



norku
15-06-11, 15:37
Tiesiog modernizuotos Vbet 4.3.0 ir turi daug problemų redaktorius puslapyje "Atsakyti į giją", "Redaguoti pranešimą", "Go Išplėstinė, kai persijungia, bet kita kalba forume nutylėjimą. Puslapis messed up ir atrodo anglų ir kitomis kalbomis, tarpusavyje sumaišyti mygtukus.

Bandžiau įkelti priedą taip, kad problema gali būti peržiūrėti, tačiau ji neatitinka nesvarbu, ką darau.

norku
15-06-11, 16:07
Labai keista. Tai tik atrodo, kad taip atsitiktų mano sąskaita administratorius. Aš išbandyti keletą slapyvardis sąskaitos, ir jie yra gerai ....

vBET
15-06-11, 16:19
Aš patikrinti ji naudojant sąskaitos duomenis jūs PM ir aš rasiu jokių problemų. Prašome aprašyti tiksliai, žingsnis po žingsnio, kaip atkurti jūsų forumą.

norku
15-06-11, 16:29
Taip problemos atrodo tik įtakos admin sąskaitas. Prašome patikrinti savo PM

Ačiū

vBET
15-06-11, 16:48
Dar kartą patikrinama ir rado tik vieną klausimą - kai aš išverstą puslapį, ir turėti tam tikrą greitą atsakymą, po vyksta pažangiosios matau išversti turinį. Mes galime atkurti mūsų forume, taip, mes pasirūpinsime apie tai.

Dar radau ne problema, susijusi su "Redaguoti pranešimą" ar "atsakyti siūlai". Prašome pateikti tikslias instrukcijas, kaip atkurti - žingsnis po žingsnio, nuo su sąskaita, nuo kurio URL.

PS.
Prašome išvalyti mūsų test pranešimų / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Dėka Michalas.

Aš duosiu konkrečius žingsnius, kaip atkurti po poros minučių

norku
15-06-11, 17:01
Jei prisijungti naudojant manekeno administratoriaus sąskaitą, I išsiųstas ir tada atlikite šiuos veiksmus, jūs turėtumėte pamatyti, ką turiu galvoje:

1.
atidaryti bet kurią temą
spauskite "atsakyti gija" ir tada "Advanced" - CSS yra gerai.

2.
Pakeisti kalbą į bet kuria kita kalba, paspaudę ant vėliavos žemiau Navbar
atidaryti bet kurią temą
spauskite "atsakyti gija" ir tada "Advanced" - CSS yra messed up (ypač žemiau ckeditor lange)

vBET
15-06-11, 18:08
Aš nematau. Bet tu negali pateikti tikslių instrukcijų. Gija, jums atsakyti - jis gali klausimas. Jums nepasakė, kokia kalba turėčiau pereiti. TIKSLI reiškia tiksliai - žodis "bet" nėra vietos. Gal turite kokių nors negerai vertimo rezultatus talpyklą ar kažką panašaus, kad klausimas. Tada aš ne ką matote yra kitų siūlų ir kitų kalbų.

norku
15-06-11, 19:06
Man buvo tiksliai:)

tai atsitinka tik administratoriaus sąskaitas

vyksta visas temas

tai atsitinka nepriklausomai nuo kalbos, turite nustatyti savo usercp

tai atsitinka nepriklausomai nuo vėliavos jūs spustelėkite apačioje Navbar

Matau tą pačią problemą, jei aš prisijungti naudojant manekeno sąskaitą, aš davė jums. Aš tavo lenkų, todėl jūs nematysite jokių problemų, kol spustelėsite vieną iš žemiau Navbar vėliavos (ne Lenkijos vėliava akivaizdžiai) ir tada žiūrėti giją, spustelėkite atsakymą, tada eiti pažangių.

vBET
16-06-11, 01:52
Man buvo tiksliai:)
...
tai atsitinka nepriklausomai nuo vėliavos jūs spustelėkite apačioje Navbar

Aš tavo lenkų, todėl jūs nematysite jokių problemų, kol paspausite ant vėliavos (ne Lenkijos vėliava akivaizdžiai)

Ir tai yra dalykas, aš buvo patikrinti lenkų kalba: P Kaip matote - nieko nėra akivaizdus ... Ypač tada, kai rašote tą patį postą, kad taip nutinka visiems vertimams ir akivaizdžiai ne lenkų vertimas;)

Turiu 3 naktį dabar, todėl aš patikrinti jį dar kartą vėliau. Tikiuosi, kad tai yra OK jums:)

vBET
16-06-11, 08:21
Aš ten buvo dabar, bet prieigos prie duomenų admin padirbtų jūsų sukurtą neveikti.

norku
16-06-11, 10:21
Ir tai yra dalykas, aš buvo patikrinti lenkų kalba: P Kaip matote - nieko nėra akivaizdus ... Ypač tada, kai rašote tą patį postą, kad taip nutinka visiems vertimams ir akivaizdžiai ne lenkų vertimas;)

Turiu 3 naktį dabar, todėl aš patikrinti jį dar kartą vėliau. Tikiuosi, kad tai yra OK jums:)

:)

PM - apie tai, kaip su naujomis netikrą admin

vBET
16-06-11, 16:19
Aš tiesiog chcked jį dar kartą. Aš palyginti atidžiai nėra išverstas newreply.php išverstas newreply.php ir radau ne CSS klausimas ...

Aš tikrai ne klausimas. Galbūt aš nežinau, kur ieškoti. Prašome pateikti tikslius nurodymus. Žingsnis po žingsnio. Be žodžių, kaip "bet". Tiesiog suteikti tikslią siūlai pradėti, tiksli vertimas eiti, tiksli vertė parašyti greitą atsakymą, prieš pereinant į išplėstinę. Ir aprašyti, ką matote negerai tada - po perjungimo.

norku
16-06-11, 21:46
:) Jei galėčiau tiesiog įkelti keletą nuotraukų ...

, Patikėk manim, aš esu yra tiksli. Problema man yra matomas visas temas - nesvarbu, kuris iš jūsų spustelėkite.

Tas pats su kalba vėliavos apačioje Navbar. Nesvarbu, kuris iš jų pasirinkti.


Eime:

Jūsų numatytoji kalba yra lenkų manekeno administratoriaus sąskaitą usercp todėl, kai jūs prisijungiate, jums bus Peržiūri forumo pagrindinį puslapį / lt /

Eiti į forumhome ir spustelėkite bet kurią temą.

Spauskite ant "Taisyti", bet po

Spustelėkite "Pradėti Išplėstinė '

Jūs turėtumėte matyti jokių problemų bet kuriame etape.



Dabar,

paspauskite ant bet vėliava po Navbar (ne Lenkijos vėliava akivaizdžiai:))

Eiti į forumhome ir spustelėkite bet kurią temą.

Spauskite ant "Taisyti", bet po (pamatysite netvarka pradžia ...)

Paspauskite "Advanced" pamatyti pilnos netvarka.


Redaguoti:

Jūs galite atlikti tą patį triuką, atsakydami į pokalbio ir tada "Pradėti Išplėstinė

vBET
16-06-11, 22:18
Aš akivaizdžiai nemato, ką tu kalbi ... Bet aš sužinojau, kad turite įjungtas variantas, kuris rodo "Google" prašymus ir laukimo laiką - tai keičia rezultatus, tik administratoriams (pridėti išversti jungtys priekyje visą atsako duomenis apie), todėl galbūt tai yra priežastis. Prašome patikrinti savo rezultatus su išjungta galimybė Vertimo reakcijos laikas.

Jei vis dar atsitinka tada prašom man laišką, kai ekrano nuotraukų su smailu srityse, kurios yra neteisūs. Aš tik palygino su lenkų ir italų vertimas rezultatų puslapio dalis ir matau jokio skirtumo išdėstymu. Ar pūdymas savo nurodymus į sąskaitą, kurią jūs mums?

Taip pat dar vienas dalykas, kuris gali būti čia svarbiausia - kurią naršyklę jūs naudojate? Kaip jau sakiau, mes turime tikslius nurodymus. Mes turime žinoti kiekvienas žingsnis, kurį padarė. Nuo pat pradžių - taip atidarysite naršyklės X. ..
Instrukcijos davei dabar taip pat negali į pūdymo ... turiu svečių, ką tu kalbi.
1. Nėra jokių nuorodą, pavadintą "forumhome" Lenkijos vertimą (atkreipkite dėmesį, kad jūs manė, kad aš ten). Kuris iš jums reiškia? Tai tas, kuris pavadintas "Home" versija anglų kalba arba "forumas". Jei "Forum" - kas - parašė aš pradedu Forumas / lt / ...
2. Po paskutinio žingsnio 1. Skyriuje negalite pirmas žingsnis 2 dalyje, nes nėra vėliavos rodomas ...

Apie "pamatysite netvarka pradžioje" - ką turite galvoje? Jei jūs turite galvoje, kad redaktoriaus turinys jau išversta (originalus tekstas), tada šiuo klausimu yra žinoma ir jau ištaisyta vBET4.4.0 (žr. čia apie šią problemą: Jei jis yra apie ką nors kita, tada vėl, aš nežinau, apie ką jis ...

Atkreipkite dėmesį, kad daugeliu atvejų aprašymas davei būtų pakankamai pirmą kartą. Dar atveju, kai mes turime klausimą matyti, ką klientas reiškia, ir mes negali daugintis, tada mes turime žinoti tikslią, ką jis daro. Prašome pateikti mums nuotraukas - gal mes ieškome ne klausimas, bet praleisti jį. Jei pamatysime, kažkas, kad ant nuotraukos, tada aš turiu paprašyti jus vėl instrukcijas, bet labai tiksli. Be jokios nuorodos. Tiksliai ten, kur jūs einate, kurie paspaudžia nuorodą (faktiškai matomas nuorodą pavadinimas - kiekvieno vertimo pavadinimą bus skirtingi). Bet gal tai yra tik vienas naršyklės problema, todėl prašome pateikti mums naršyklės buvo patikrinti pavadinimas. Mes naudoju Opera.

norku
16-06-11, 22:34
Sveiki,

Nr vis dar tos pačios. Jei jūs einate į savo usercp ir nustatyti naują numatytąją kalbą (bet kuria kalba) ir tada išsaugokite. Ką matote? Jūs žinosite, ką reiškia "netvarka", kai pamatysite jį. Tai labai akivaizdu. Naudokite "Firefox". Naudokite IE - dar blogiau

vBET
16-06-11, 22:43
Dabar aš esu puslapyje / forum / lt / usercp.php nebuvo jokių pokyčių ir negali, nes nėra jokių rezultatų vertimai, - pusė tekstų trūksta. Tai atrodo, kaip jūs turite "Google" ryšio problema. Tai, ką jau rodoma tiesiog jau talpyklą ir poilsio negali būti verčiami, nes "Google" ryšio problema.

Prašome įkelti googletest.php vBET paketas (/ do-not-upload/tools katalogas) domeno pagrindinis katalogas. Eiti į naršyklę, rašykite URL jūsų_domenas / googletest.php ir pasakyti, ar matote kokių nors klaidų.

Tai kodėl aš parašė jums duoti tikslias nuorodas, kur eiti - aš negalėjau pamatyti šį klausimą jau išsaugotos rezultatus, jei tai tikrai "Google" ryšio klausimas, ir atrodo.

Prašome pasakyti, kas yra "Google" bandymų rezultatus. Taip pat mes tai patikrinti save, kai jūs tai jau jūsų serveryje.

norku
16-06-11, 22:49
Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas: {"responseData": {"translatedText": "Sveikinimas"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Bandymo klaida:
Prisijungimo laikas (ms): 47,6909179688

Tiksli "yra tiksli tik tuo atveju, kai problema yra akivaizdi. Aš tiesiog įkelti IE forume ir ji turi daug problemų, kurios ji neturėjo prieš porą valandų. Problemų aprašiau jums per dieną vyksta, kaip aprašiau. Man buvo tiksliai ...

norku
16-06-11, 22:54
Šiuo metu yra messed up su puslapio maketo problema sukelia keisti savo numatytąją kalbą bet kurios kitos. Jūs pamatysite, ką turiu galvoje, jei jūs darote, kad su manekeno sąskaitos. Pereiti prie savo usercp ir keisti savo numatytąją kalbą. Išsaugokite šį nustatymą. Ką jūsų usercp puslapį atrodyti? Pakeisti savo numatytąjį langiage atgal lenkų ir išsaugoti. Persikėlimo usercp ir eikite į forumą aukcionai. Paspauskite ant Ispanijos vėliavos. Eiti į bet po ir pabandyti jį redaguoti. Jūs pamatysite, ką aš turiu galvoje.

vBET
16-06-11, 23:33
Praleidote vieną svarbią informaciją - aš negalėjau pakeisti vartotojo numatytąją kalbą, nes vertimas testx trūko - nebuvo susijęs.

Jūs sulaužė talpyklą. Aš tiesiog išjungtas duomenų bazės talpyklą ir dabar gražiai atrodo Vartotojo KP puslapis. Pasuku jį vėl, ir jis yra gražus. Aš tiesiog išvalyti visą podėlį būti tikri, kad tai ne talpyklą problema.

Prašome patikrinti, jūs vis dar matote jūs apibūdintumėte klausimas. Jei taip, tada eikite į Admin CP -> vBET Cache -> Duomenų bazės talpyklą ir laikinai išjungti talpyklą. Patikrinkite, ar jūs vis dar matote problema, susijusi su talpyklos neįgaliesiems. Pasukite talpyklos vėl.

Pagal googletest.php jūs neturite jokio ryšio klausimai dabar.

Po valymo talpyklos įvertino Jūsų nurodymus Opera naršyklę (versija 11,11):
- Iš Vartotojo KP pakeitė vartotojo numatytąją kalbą iš lenkų į vokiečių. Puslapis atrodo gražiai ir vertimo į vokiečių kalbą.
- Ir tada vėl pakeisti į lenkų - vis dar gražus ir Lenkijos vertimo.
- Atiteko lenkų vertimas forume sąrašą spustelėję nuorodą Forumas netoli nuorodą Namas.
- Perėjo į ispanų (paspaudę vėliavos).
- Tada nuvyko į sriegis / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (pavadinimas: SideCap bueno o Malo?)
- Ir spustelėjote parinktį redaguoti pranešimas (paskutinę žinutę). Matau vieną problemą: tekstas išverstas Ajax redaktorius (kaip aprašiau prieš tai jau išspręsta, 4.4.0), bet išdėstymas Gerai - ne CSS klausimas.
- Nuvyko Išplėstinė spustelėdami mygtuką AJAX redaktorius ir taip pat nematau jokių problema su CSS.

- Atsakyti į šį pranešimą:
Siųsti mums nuotraukas. Pasakyti, kurią naršyklę jūs USD ...

Nėra prasmės mums jį vėl ir vėl ... Kai tikrai mes ne žinoti, ką jūs darote ir jūs vis dar nebuvo pūdymas mūsų nurodymus ir ne mums davė tikslius nurodymus. Taigi, mes tai padarėme atvirkščiai - mes jums davė tikslius veiksmus, mes padarėme. Mes padarėme tai Opera. Ir mes nustatėme ne CSS klausimas. Mes net palyginti ne išverstą puslapį, įsitikinkite, kad jis atrodo kaip ji turėtų būti ir kabina puslapiai atrodo taip pat (žinoma skirtingus tekstus). Taigi dabar jūs galite daryti tuos žingsnius, prisijungęs į sąskaitą, jūs mums davė, "Opera naršyklę ir siųskite mums fotografiją ekrano su aprašymu, kas negerai ten. Nes mes ne: (O mes tikrai norėtume matyti, teisingai ir uždaryti:)

norku
16-06-11, 23:51
Todėl jūs niekada nemačiau bet kokio stiliaus klausimais, išskyrus iš vienos mažos paklaidos (.... tekstas išverstas į Ajax redaktorius (kaip aprašiau prieš tai jau išspręsta 4.4.0, bet išdėstymas Gerai - ne CSS klausimas)? Manau, kad sunku patikėti, kad aš pamačiau, Chrome, Opera, Safari, IE ir FF. pažvelgė valandas prieš pradedant siūlas.

Jūs turite ne sako, ar jums pavyko atgaminti simptomai aprašiau. Ar jums sekti mano veiksmus, po 19?

norku
16-06-11, 23:59
Turite eiti, bet visi tikisi, kad vėl veikia. Aš stebėti situaciją per dieną laikinosios rytoj (šiandien).

Labai ačiū už laiką, jūs įtraukėte į šį vakarą M. puikią paramą, kaip įprasta ir labai vertinama! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Todėl jūs niekada nemačiau bet kokio stiliaus klausimais, išskyrus iš vienos mažos paklaidos (.... tekstas išverstas į Ajax redaktorius (kaip aprašiau prieš tai jau išspręsta 4.4.0, bet išdėstymas Gerai - ne CSS klausimas)? Manau, kad sunku patikėti, kad aš pamačiau, Chrome, Opera, Safari, IE ir FF. pažvelgė valandas prieš pradedant siūlas.

Jūs turite ne sako, ar jums pavyko atgaminti simptomai aprašiau. Ar jums sekti mano veiksmus, po 19?.
Tai nėra sunku patikėti, kad ne visi buvo pakankamai, kad aš nuėjau į siūlas, kuris jau buvo talpyklą (ir aš tikiu, problema buvo su skaldytų talpyklą). Taigi tokiu būdu aš mačiau viską, nes tarkime būti.

Sąžiningai -? Ką turiu prisiversti 10 kartų daugiau darbo tikslas ... ;) Parama - mano darbas čia kuo greičiau išspręsti klausimą. Niekas sumokėjo man už tai TI 10 kartų ilgiau;) Tai yra paprasta - aš ne matė, bet kokio klausimo. Prašome priimti tai kaip faktą.

vBET
17-06-11, 00:31
Turite eiti, bet visi tikisi, kad vėl veikia. Aš stebėti situaciją per dieną laikinosios rytoj (šiandien).

Labai ačiū už laiką, jūs įtraukėte į šį vakarą M. puikią paramą, kaip įprasta ir labai vertinama! :)

Didžioji - Aš manau, kad valymo talpyklos išspręsti problemą. Aš nežinau, kodėl talpyklą buvo sulaužytas. Jei tai atsitiktų dar kartą, tada mes patikrinti, kodėl tai gali atsitikti - dabar leidžia tik manyti, kad ji buvo pažeista, prieš jūs atnaujinta į 4.3.0.

Jūs neturite stebėti talpyklą visą laiką. vBET 4.3.0 neturėtų talpyklą rezultatų, kurie išėjo su iš "Google" klaida. Net jei tai atsitiktų, tada greičiausiai vartotojai dėmesį jums ir mes tai rankena. Žinoma, yra išmintinga ją patikrinti vieną ar du kartus per trumpą laiką:)

Šiuo metu problema laikoma išspręsta. Jei tai atsitiktų dar kartą, prašome, tiesiog rašyti čia, ir mes atnaujinti.

Taip pat prašome atnaujinti vBET 4.4.0, jei norite, kad būtų išvengta 3 klausimai su vBulletin 4.1.4 naujas ckeditor (vBET 4.4.0 Release Notes vBET 4.3.0 buvo išleista prieš vBulletin 4.1.4, ir jis nėra visiškai suderinama su naujų redaktorius vBET 4.4.0 (kaip žinome, šiuo metu;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations