PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott VB 4.1.4 és 4.2.3 vBET - rendetlenség



norku
15-06-11, 15:37
Csak frissíteni vBET 4.3.0 és sok probléma a szerkesztő oldalon válaszát téma "," edit post "," menj a fejlett "való áttéréskor minden nyelven fórum az alapértelmezett. Az oldal zavarodva, és úgy tűnik, hogy az angol és a többi nyelvi összekeverik a gombokat.

Megpróbáltam feltölteni egy mellékletet, hogy a probléma itt lehet megtekinteni, de nem sikerül nem számít, mit csinálok.

norku
15-06-11, 16:07
Nagyon furcsa. Ez csak úgy tűnik, hogy történik az én admin fiókot. Kipróbáltam egy pár alias számlák és azok finom ....

vBET
15-06-11, 16:19
Megnéztem, hogy a számla adatokat PM, és nem találtam a kérdésben. Kérjük, írja le pontosan, lépésről lépésre, hogyan lehet reprodukálni ezt a fórumot.

norku
15-06-11, 16:29
Igen, a probléma úgy tűnik, csak az befolyásolja admin számlák. Kérjük, ellenőrizze a PM

Köszönöm

vBET
15-06-11, 16:48
Újból ellenőrzik, majd már csak egy kérdés -, ha én vagyok a lefordított oldal, és néhány gyors választ, majd azt követően fog a fejlett látom lefordított tartalom. Tudjuk reprodukálni azt a fórumon, így mi gondoskodunk róla.

Még mindig nem találtam a kérdést "edit post" vagy "válasz thread". Kérjük, adja meg a pontos utasításokat, hogyan kell ismételnie - lépésről lépésre, az a számla, kezdve az URL-t.

PS.
Kérjük, tisztítsa meg a teszt üzeneteket / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Köszönet Michal.

Adok pontos lépéseket, hogy hogyan szaporodnak a pár perc alatt

norku
15-06-11, 17:01
Ha jelentkezzen be a dummy admin fiók küldtem, majd tegye a következőt kell látnia, mire gondolok:

1.
nyitott minden olyan téma
kattintson a "válasz téma", majd "menj a fejlett" - a css rendben van.

2.
Change language bármely más nyelven kattintva a zászlók alatt Navbar
nyitott minden olyan téma
kattintson a "válasz téma", majd "menj a fejlett" - a css is elrontotta (különösen alatt ckeditor box)

vBET
15-06-11, 18:08
Én nem látom. De nem a pontos utasításokat. Melyik téma van üzenetrögzítő - ez is fontos. Azt nem mondta el, hogy milyen nyelven kéne váltani. EXACT jelent pontosan - nincs helye a szót "minden". Lehet, hogy van néhány kérdés, rossz fordítás eredménye tárolt, vagy valami ilyesmi. Akkor nem fogom látni, amit lát, hogy más téma és más nyelvet.

norku
15-06-11, 19:06
Én pontosan:)

ez történik csak admin fiókok

ez történik az összes témáját

ez történik, függetlenül a nyelvtől beállított usercp

ez történik függetlenül a zászló kattintva alatt Navbar

Látom ugyanaz a probléma, ha tudok belépni használatával dummy számla adtam neked. Én meg te, hogy a lengyel, így nem lát problémát, amíg nem kattint az egyik a zászlók (nem a lengyel zászló természetesen) alatt Navbar majd tekintse meg egy szál, kattints a válasz, majd megy a fejlett.

vBET
16-06-11, 01:52
Én pontosan:)
...
ez történik függetlenül a zászló kattintva alatt Navbar

Én meg te, hogy a lengyel, így nem lát problémát, amíg nem kattint az egyik a zászlók (nem a lengyel zászló természetesen)

És ez a dolog - én ellenőrzése Lengyel: p Mint látod, - semmi nem egyértelmű ... Különösen, ha írsz ugyanabban után, hogy ez történik az összes fordítás, és nyilván nem a lengyel fordítás;)

Én már 3 éjszaka most, így ellenőrizni fogja, hogy később újra. Remélem, hogy rendben van az Ön számára:)

vBET
16-06-11, 08:21
Ott voltam most, de a hozzáférési adatokat admin hamis számla létrehozott nem működik többé.

norku
16-06-11, 10:21
És ez a dolog - én ellenőrzése Lengyel: p Mint látod, - semmi nem egyértelmű ... Különösen, ha írsz ugyanabban után, hogy ez történik az összes fordítás, és nyilván nem a lengyel fordítás;)

Én már 3 éjszaka most, így ellenőrizni fogja, hogy később újra. Remélem, hogy rendben van az Ön számára:)

:)

PM már úton van az új hamis admin

vBET
16-06-11, 16:19
Én csak chcked újra. Én képest alaposan nem fordították newreply.php a lefordított newreply.php, és nem találtam css kérdés ...

Igazán nem látom a problémát. Lehet, nem tudom, hol kell keresni. Kérjük, adja meg pontos utasításokat. Lépésről lépésre. Szavak nélkül, mint a "minden". Csak a pontos menet indul, a pontos fordítás menni, pontos értéket írni gyors választ, váltás előtt a fejlett egyet. És leírja, amit lát baj, majd - miután váltás.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ha tudtam csak feltölteni egy pár kép ...

Hidd el, én is pontosan. A probléma az látható számomra minden téma - nem számít, melyik kattintva.

Ugyanaz a nyelv zászlók alatt Navbar. Nem számít, hogy melyiket válassza.


Menjünk:

Az alapértelmezett nyelv van beállítva, hogy a lengyel a usercp a dummy admin fiók, így amikor bejelentkezik akkor megtekintésére forum / PL /

Menj forumhome és kattintson bármilyen témát.

Kattintson a "szerkesztés után" minden olyan hozzászólás

Kattintson a "go fejlett"

Látnia kell gond nélkül bármely szakaszában.



Most,

kattintson bármelyik zászló alatt Navbar (nem a lengyel zászló természetesen:))

Menj forumhome és kattintson bármilyen témát.

Kattintson a "szerkesztés után" minden úton (látni fogja a rendetlenség elején ...)

Kattintson a "go fejlett", hogy egy teljes értékű káosz.


Edit:

Hajthatja végre ugyanezt a trükköt a megválaszolása egy szál, majd "menj a fejlett"

vBET
16-06-11, 22:18
Én természetesen nem látom mire gondolsz ... De rájöttem, hogy van kapcsolva az opció, amely megmutatja a Google kéri, és a várakozási idő - ez módosítja eredmények csak az adminisztrátorok (hozzátéve információ lefordítani kapcsolatok előtt teljes válasz adat), így talán ez az oka. Kérjük, ellenőrizze az eredményeket a kikapcsolt opció Translation válaszidő.

Ha mégis megtörténik, akkor küldje nekem képernyőmentések hegyes területeken, amelyek rossz. Csak míg minden része eredményt oldal lengyel és olasz fordítás, és nem látok különbséget a layout. Te parlagon saját utasításokat fiókot tenni minket?

Emellett még egy dolog, amit itt lehet a legfontosabb -, amely böngésző nem használ? Ahogy mondtam meg kell EXACT utasításokat. Tudnunk kell, hogy minden egyes lépés, amit tett. Kezdettől fogva - így nyitott böngésző X. ..
Szintén utasítások adtál most nem tud parlagon ... azt kell vendég, mire gondolsz.
1. Nincs semmilyen kapcsolat neve "forumhome" lengyel fordítás (figyelmét, hogy feltételezhető, hogy ott vagyok). Melyik mit jelent? Ez az egy, amely neve "Home" az angol verziót vagy a "Fórum". Ha a "Fórum" - mi az - akkor írta vagyok kezdő / forum / pl ...
2. Miután utolsó lépés az 1. szakaszban nem tudok tenni az első lépés a 2. részben, mert nincsenek zászlók jelennek meg ...

A "látni fogja a káosz kezdete" - mit jelent? Ha úgy érted, hogy a tartalom a szerkesztő már lefordított (nem eredeti szöveg), akkor ez a kérdés ismert és már javítani vBET4.4.0 (lásd itt erről a kérdés: Ha ez valami másról, akkor megint nem tudom miről szól ...

Kérjük, vegye figyelembe, hogy sok esetben leírást adtál elég lenne először. Még abban az esetben, amikor már kérdés, hogy mi ügyfelek jelent, és nem tudjuk reprodukálni, akkor tudnunk kell a pontos dolgokat csinál. Kérjük, írja kép - talán keresünk a kérdés, de hiányozni. Ha látni fogjuk, valami mást, hogy a kép akkor meg kell kérdezni ismét utasítást, de nagyon pontos. Nélkül hivatkozások. Pontosan merre jársz, amely kapcsolatot kattintott (a ténylegesen látható linkre neve - minden fordítás a neve más lesz). De lehet, hogy csak egy böngésző probléma, ezért kérjük, adja meg nevét böngésző volt ellenőrzés. Mi volt az Opera erre.

norku
16-06-11, 22:34
Hi,

Nincs még mindig ugyanaz. Ha megy a usercp és egy új alapértelmezett nyelv (bármilyen nyelven), majd mentés. Mit látsz? Ön tudni fogja, mit jelent a "káosz", ha meglátod. Nagyon nyilvánvaló. Használja a Firefox. Használja IE - rosszabb

vBET
16-06-11, 22:43
Most vagyok az oldalon / forum / PL / usercp.php nem történt bármilyen változás, és nem, mert nincs fordítás eredménye - fele szövegek hiányoznak. Ez úgy néz ki, mint te a Google csatlakozási probléma. Ezt mi már meg egyszerűen már cache-elt és a többi nem lehet lefordítani, mert a Google csatlakozási probléma.

Kérjük, töltse googletest.php a vBET csomag (/ do-not-upload/tools könyvtárban), hogy a domain a fő könyvtárban. Ugrás a böngésző, írja url sajat_domain / googletest.php és mondd látod a hibákat.

Ezért írtam, hogy a pontos linkeket, ha menni - nem tudtam, hogy ezt a kérdést a már tárolt eredményt, ha azt valóban a Google kapcsolatban kérdés, és úgy néz ki.

Kérem, mondja, mi az eredménye a Google teszt. Szintén ellenőrizni fogjuk magunk, ha lesz már a szerveren.

norku
16-06-11, 22:49
Kezdő fordítási
Vizsgálati eredmény: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Teszt hiba:
Connection (ms): 47,6909179688

"Pontos" is pontos, ha a probléma nyilvánvaló. Most töltötte be a fórum IE és ez fontos kérdés, amely nem egy pár órával ezelőtt. A problémák írtam le, hogy közben a nap is történt, ahogy le őket. Én pontosan ...

norku
16-06-11, 22:54
Jelenleg a probléma az oldal elrendezését, hogy elrontotta az okozza változó az alapértelmezett nyelv más. Látni fogja, mire gondolok, ha ezt teszed, a dummy számla. Menj be usercp és megváltoztathatja az alapértelmezett nyelv. Mentse ezt a beállítást. Mit jelent a usercp oldalt néz ki? Változtasd meg az alapértelmezett langiage vissza a lengyel és a mentéshez. Exit usercp és menj a fórum listát. Kattintson a spanyol zászló. Menj olyan tisztség, és próbálja meg szerkeszteni. Látni fogod, mire gondolok.

vBET
16-06-11, 23:33
Hiányzik egy fontos információ - nem tudtam megváltoztatni a felhasználó alapértelmezett nyelve, mert a fordítás testx hiányzott - nem volt kapcsolat rá.

Ön tört cache. Most ki van kapcsolva adatbázis cache és felhasználói CP oldal jól néz ki most. Fordultam be ismét, és ez jó. Csak tisztított egész a cache, hogy biztosan, hogy nem cache-probléma.

Kérjük, ellenőrizze Ön is látja a probléma, akkor le. Ha igen, akkor látogasson el az Admin CP -> vBET Cache -> Adatbázis gyorsítótár és ideiglenesen tiltsa le cache. Ellenőrizze Ön is látni probléma cache tiltva. Kapcsolja cache újra.

Szerint googletest.php nincs semmilyen kapcsolatban kérdések most.

A tisztítás után cache értékeltem a utasítása Opera böngésző (verzió 11,11):
- A User CP I megváltozott felhasználói alapértelmezett nyelv formájában a lengyel, a német. Az oldal jól néz ki és német fordításban.
- És akkor megint változott a lengyel - még szép és lengyel fordításban.
- Elmentem a fórum listája lengyel fordítás kattintva linkre Forum közelében linket Dom.
- Kapcsolt a spanyol (kattintson zászló).
- Akkor elment menet / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (cím: SideCap, Bueno o malo?)
- És rákattintott lehetőség szerkesztés után (az utolsó post). Látom, egy kérdés: a szöveg fordítása az ajax szerkesztő (ahogy írtam le, mielőtt ez már megoldott 4.4.0), de elrendezése rendben van - nincs css kérdés.
- Akkor elment Advanced kattintva gombra ajax szerkesztő és még nem lát problémát a CSS.

PLEASE - reagál erre a post:
Küldje el nekünk a képeket. Melyik böngésző ugye usd ...

Nincs értelme számunkra, hogy újra és újra ... Ha valóban nem tudjuk, mit csinálsz, és még mindig nem parlagon az utasításokat, és nem kaptunk pontos utasítást. Így volt ez ellentétes módon - azt adta meg a pontos lépéseket tettünk. Mi tette az Opera. És nem találtunk CSS kérdés. Mi is, mint az oldalon nem lefordított oldal lenni abban, hogy úgy néz ki, meg kell, és standján oldal ugyanúgy néz ki (különböző szövegek természetesen). Tehát most meg tudod csinálni ezeket a lépéseket, hogy bejelentkezett miatt adtál nekünk, az Opera böngészőt, és küldje el nekünk képernyőkép a leírás hogy mi a baj van. Mert nem látom: (És mi nagyon szeretnénk látni, korrekt és szoros:)

norku
16-06-11, 23:51
Szóval soha nem látott olyan stílust kérdések mellett egy kis hiba (.... szöveget fordítani ajax szerkesztő (ahogy írtam le, mielőtt ez már megoldott a 4.4.0, de elrendezése rendben van - nincs css kérdés.)? Találom, hogy nehéz elhinni. láttam őket Chrome, Opera, Safari, IE és FF. néztem ezt órát, mielőtt a menet.

Nem mondta, hogy voltál képes reprodukálni a tünetek írtam le. Követte a lépést követő 19?

norku
16-06-11, 23:59
Mennem kell most, de minden úgy néz ki, hogy működni fog. Én figyelemmel kíséri a helyzetet a cache a nap holnap (ma).

Nagyon köszönöm az időt raksz bele ez a ma este M. Kiváló támogatást, mint rendesen, és nagyon nagyra! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Szóval soha nem látott olyan stílust kérdések mellett egy kis hiba (.... szöveget fordítani ajax szerkesztő (ahogy írtam le, mielőtt ez már megoldott a 4.4.0, de elrendezése rendben van - nincs css kérdés.)? Találom, hogy nehéz elhinni. láttam őket Chrome, Opera, Safari, IE és FF. néztem ezt órát, mielőtt a menet.

Nem mondta, hogy voltál képes reprodukálni a tünetek írtam le. Követte a lépést követő 19?.
Nem nehéz elhinni, egyáltalán - elég volt, hogy elmentem téma, amely már eltárolt (és azt hiszem probléma volt, törött cache). Szóval ez így láttam mindent, mert tegyük fel, hogy.

Őszintén szólva - mi van a célja, hogy a magam 10-szer több munkát? ... ;) A támogatás ingyenes - munkám van itt, hogy megoldja a kérdést a lehető leggyorsabban. Senki nem fizetett nekem ezzel ti 10-szer hosszabb;) Ez egyszerű - Én nem láttam semmilyen problémát. Kérjük, vegye tényként.

vBET
17-06-11, 00:31
Mennem kell most, de minden úgy néz ki, hogy működni fog. Én figyelemmel kíséri a helyzetet a cache a nap holnap (ma).

Nagyon köszönöm az időt raksz bele ez a ma este M. Kiváló támogatást, mint rendesen, és nagyon nagyra! :)

Nagy - Feltételezem, hogy tisztítás cache megoldotta a problémát. Nem tudom, miért cache volt törve. Ha ez történne, akkor újra ellenőrizni fogjuk, hogy miért is megtörténhet - most már lehetővé teszi, csak feltételezik, hogy ez előtt sérült meg frissíteni a 4.3.0.

Nem kell figyelemmel kíséri cache mindig. vBET 4.3.0 nem cache eredményeket ment hiba a Google. Még ha ez történne, akkor valószínűleg a felhasználók figyelmét, hogy az Ön és mi kezelni ezt. Természetesen ez bölcs, hogy ellenőrizze, hogy egyszer-kétszer rövid idő alatt:)

Ebben a pillanatban problémát úgy megoldani. Ha ez újra megtörténjen kérjük csak írja ide, és mi újra megnyitja.

Továbbá kérjük, frissítse a vBET 4.4.0, ha el akarod kerülni a 3 kérdések vBulletin 4.1.4 új ckeditor (minden leírt vBET 4.4.0 kiadási megjegyzések vBET 4.3.0 adták előtt vBulletin 4.1.4 és nem teljesen kompatibilis az új szerkesztővel. vBET 4.4.0 van (mint tudjuk, ebben a pillanatban;))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1