PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany VB 4.1.4 i 4.2.3 vBET - bałagan



norku
15-06-11, 15:37
Wystarczy uaktualnić do vBET 4.3.0 i mają wiele problemów ze stroną redaktora odpowiedź w wątku "," edit post "," Zaawansowane "podczas przełączania do jakiegokolwiek innego języka domyślnego forum. Strona jest pomieszane i wydaje się, że angielski i inny język zmieszane razem na przyciski.

Próbowałem przesłać załącznik tak, że problem można obejrzeć tutaj, ale nie udaje bez względu na to, co robię.

norku
15-06-11, 16:07
Bardzo dziwne. To tylko się nie dzieje na moim konta administratora. Testowałem kilka alias konta i będą się dobrze ....

vBET
15-06-11, 16:19
Sprawdziłem go za pomocą danych konta, PM i nie znalazłem żadnego problemu. Proszę opisać dokładnie krok po kroku jak odtworzyć go na swoim forum.

norku
15-06-11, 16:29
Tak, problem wydaje się tylko do wpływu kont administratorów. Proszę sprawdzić wiadomości

Dzięki

vBET
15-06-11, 16:48
Ponownie sprawdzane, a znaleźli tylko jeden problem - kiedy jestem na przetłumaczone strony i kilka szybkich odpowiedzi, a następnie po przejściu do zaawansowanych widzę tłumaczone treści. Możemy odtworzyć go na naszym forum więc zadbamy o to.

Jeszcze nie znalazłem żadnego problemu z 'post edit "lub" Odpowiedź w wątku ". Proszę podać dokładne instrukcje, jak go powtórzyć - krok po kroku, od z konta, od którego URL.

PS.
Proszę oczyścić nasze wiadomości testowych w / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Dzięki Michał.

Podam dokładne kroki, jak rozmnażają się w kilka minut

norku
15-06-11, 17:01
Po zalogowaniu się przy użyciu manekina konta administratora wysłałem, a następnie wykonaj następujące czynności powinieneś zobaczyć co mam na myśli:

1.
otworzyć dowolny temat
kliknij na "odpowiedź w wątku" a następnie "Zaawansowane" - css jest w porządku.

2.
Zmień język na inny język, klikając na flagi poniżej navbar
otworzyć dowolny temat
kliknij na "odpowiedź w wątku" a następnie "Zaawansowane" - css jest uszkodzona (szczególnie poniżej pola CKEditor)

vBET
15-06-11, 18:08
I nie widzę. Ale nie daje dokładne instrukcje. Który wątek odpowiadacie - może to ważne. Nie powiedziałeś w jakim języku mam switch. EXACT oznacza dokładnie - nie ma miejsca na słowo "każdy". Może masz jakieś problem z błędnych wyników tłumaczenie buforowane lub coś w tym stylu. Wtedy nie będzie widać, co widać jest w innym wątku i innym języku.

norku
15-06-11, 19:06
I było dokładnie:)

zdarza się tylko na konta administratora

dzieje się na wszystkie tematy

zdarza się, niezależnie od języka ustawione w usercp

zdarza się, bez względu na flagę kliknij pod navbar

Widzę ten sam problem, jeśli mogę się zalogować przy użyciu manekina konto dałem ci. I zestaw do Ciebie na polski, więc nie będzie widać żadnych problemów, dopóki nie klikniesz na jednym z flagi (nie polska flaga oczywiście) pod navbar, a następnie przeglądać wątek, kliknij na odpowiedzi, a następnie na Zaawansowane.

vBET
16-06-11, 01:52
I było dokładnie:)
...
zdarza się, bez względu na flagę kliknij pod navbar

I zestaw do Ciebie na polski, więc nie będzie widać żadnych problemów, dopóki nie klikniesz na jednym z flagi (nie polska flaga oczywiście)

I to jest rzecz - Byłem sprawdzania Polska: p Jak widać - nic nie jest oczywiste ... Zwłaszcza, gdy piszesz w tym samym stanowisku, że dzieje się za wszystkie tłumaczenia i oczywiście nie dla polskich tłumaczeń;)

Mam 3 w nocy teraz, więc to sprawdzić ponownie później. Nadzieję, że jest OK dla Ciebie:)

vBET
16-06-11, 08:21
Byłem tam teraz, ale dostępu do danych dla admin fałszywe konta utworzonego nie działa już.

norku
16-06-11, 10:21
I to jest rzecz - Byłem sprawdzania Polska: p Jak widać - nic nie jest oczywiste ... Zwłaszcza, gdy piszesz w tym samym stanowisku, że dzieje się za wszystkie tłumaczenia i oczywiście nie dla polskich tłumaczeń;)

Mam 3 w nocy teraz, więc to sprawdzić ponownie później. Nadzieję, że jest OK dla Ciebie:)

:)

PM jest na drodze z nowych fałszywych administratora

vBET
16-06-11, 16:19
I tylko chcked go ponownie. I w porównaniu dokładnie nie przetłumaczone newreply.php z tłumaczone newreply.php i nie znalazłem żadnego problemu css ...

I naprawdę nie widzę problemu. Może nie wiesz, gdzie szukać. Proszę podać szczegółowych instrukcji. Krok po kroku. Bez słów jak "każdy". Wystarczy dać dokładnie wątek, aby rozpocząć, dokładnego tłumaczenia, aby przejść do, dokładną wartość pisać w szybkiej odpowiedzi, przed przejściem do zaawansowanym. I opisać to, co widzisz złego następnie - po włączeniu.

norku
16-06-11, 21:46
:) Gdybym tylko mógł przesłać kilka zdjęć ...

Uwierz mi, jestem za dokładny. Problem jest widoczny dla mnie wszystkie wątki - nie ma znaczenia, który z nich kliknąć.

Podobnie jest z flagi język pod navbar. Nie ma znaczenia, który z nich wybrać.


Chodźmy:

Język domyślny jest ustawiony na Polski w usercp manekina konta administratora tak podczas logowania będziesz przeglądania forum / pl /

Idź do forumhome i kliknij na wątku.

Kliknij na "po edycji" danego urzędu

Kliknij na "Zaawansowane"

Powinieneś zobaczyć żadnych problemów na każdym etapie.



Teraz

Kliknij na flagę poniżej paska nawigacyjnego (nie polska flaga oczywiście:))

Idź do forumhome i kliknij na wątku.

Kliknij na "po edycji" danego urzędu (zobaczysz początku bałagan ...)

Kliknij na "Zaawansowane", aby zobaczyć pełną skalę bałagan.


Edit:

Możesz wykonać ten sam trik, odpowiadając na wątek, a następnie "Zaawansowane"

vBET
16-06-11, 22:18
I oczywiście nie wiem, co masz na myśli ... Ale okazało się, że masz włączoną opcję, która pokazuje, wnioski Google i czas oczekiwania - to modyfikuje wyniki tylko dla administratorów (dodanie informacji o tłumaczenia połączeń przed całą danych odpowiedzi), więc może to jest przyczyną. Proszę sprawdzić swoje wyniki z wynikami wyłączony Tłumaczenie raz opcji odpowiedzi.

Jeśli jeszcze się zdarzy, to proszę napisz do mnie kilka zrzutów ekranu z wskazał obszary, które są błędne. I tylko w stosunku do każdej części strony z wynikami z tłumaczeniem na polski i włoski i nie widzę różnicy w układ. Czy daniele własne instrukcje na konto dokonane dla nas?

Jeszcze jedna rzecz, która może być tutaj najważniejsze - która przeglądarka nie używasz? Jak powiedziałem trzeba dokładne instrukcje. Musimy wiedzieć, na każdym kroku zrobiłeś. Od samego początku - więc po otwarciu przeglądarki X. ..
Również Instrukcje dałeś teraz nie są w stanie odłogiem ... Muszę gości co masz na myśli.
1. Nie ma żadnego związku o nazwie "forumhome" w polskim przekładzie (pamiętaj, że przyjmuje się, że jestem tam). Który masz na myśli? Ten, który jest nazwany "Home" w wersji angielskiej lub "Forum". Jeśli "Forum" - po co - napisałeś zaczynam w / forum / pl ...
2. Po ostatnim krokiem w 1. części nie mogę się pierwszym krokiem w 2 części, bo nie ma flag wyświetlany ...

O "pojawi się na początku bałagan" - co masz na myśli? Jeśli oznacza to, że treści w edytorze jest już przetłumaczone (nie oryginalny tekst), to problem jest znany i już rozwiązany w vBET4.4.0 (patrz tutaj informacji na ten temat: Jeśli chodzi o coś innego znowu nie wiem o co chodzi ...

Należy pamiętać, że w wielu przypadkach opis dałeś wystarczy raz pierwszy. Jeszcze w przypadku, gdy mamy problem, aby zobaczyć, co klient myśli i nie możemy odtworzyć to musimy wiedzieć dokładnie, co robi. Podaj nam zdjęcia - być może mamy do czynienia z tą kwestią, lecz brakuje. Jeśli zobaczymy coś, co na zdjęciach wtedy muszę zapytać jeszcze raz za wskazówki, ale bardzo dokładny. Bez żadnych skrótów. Dokładnie tam, gdzie pójdziesz, które łączą kliknięciu (w rzeczywistości widoczne nazwę linku - na każde tłumaczenie nazwy będą inne). Ale może to tylko jeden problem przeglądarki, więc prosimy podać nazwę przeglądarki sprawdzał. Byliśmy korzystających z Opery do tego.

norku
16-06-11, 22:34
Hi,

Brak wciąż ten sam. Jeśli pójdziesz do usercp i ustawić nowy domyślny język (dowolny język), a następnie zapisać. Co widzisz? Będziesz wiedzieć, co mam na myśli "bałagan", kiedy go widzisz. To jest bardzo oczywiste. Użyj Firefox. Użyj IE - gorzej

vBET
16-06-11, 22:43
W tej chwili jestem na stronie / forum / pl / usercp.php nie żadnych zmian i nie może, bo nie ma tłumaczenia wyniki - połowa tekstów brakuje. To wygląda jak masz problemy z połączeniem Google. To co jest już wyświetlana jest po prostu już w pamięci podręcznej i odpoczynku nie może być tłumaczone z powodu wydania Google połączenia.

Wgraj googletest.php z pakietu vBET (w / do-not-upload/tools katalogu) do katalogu głównego domeny. Idź do przeglądarki, napisz twoja_domena url / googletest.php i powiedz czy widzisz jakieś błędy.

Dlatego napisałem, aby dać EXACT linki gdzie iść - nie byłem w stanie dostrzec ten problem na wyniki już w pamięci podręcznej, jeśli jest to naprawdę Google problemu z połączeniem i wygląda na to.

Proszę powiedzieć jakie są wyniki badań Google. Również będziemy sprawdzić to sami, kiedy będziesz miał już na swoim serwerze.

norku
16-06-11, 22:49
Rozpoczynanie testu tłumaczenie
Wynik testu: {"responseData": {"translatedText": "Powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 47.6909179688

"Exact" jest dokładna tylko wtedy, gdy problem jest widoczny. I tylko załadowane forum w IE i ma poważne problemy, których nie miałem jeszcze kilka godzin temu. Problemy opisałem w ciągu dnia dzieją się tak jak to opisałem je. I było dokładnie ...

norku
16-06-11, 22:54
W tej chwili problem z układem strony jest pomieszane jest spowodowana zmianą język domyślny dla innych. Zobaczysz, co mam na myśli, jeśli nie, że z manekina konta. Przejdź do usercp i zmienić domyślny język. Zapisz to ustawienie. Co robi twój usercp strona wygląda? Zmień langiage domyślnie z powrotem do Polski i zapisać. Exit usercp i przejść do aukcji forum. Kliknij na hiszpańskiej flagi. Idź do żadnego postu i spróbuj go edytować. Zobaczysz, co mam na myśli.

vBET
16-06-11, 23:33
Pominięcia jednej ważne informacje - nie byłem w stanie zmienić domyślny język użytkownika, ponieważ tłumaczenie testx brakowało - nie było linki do niego.

Jesteś złamał cache. I właśnie wyłączyła pamięci podręcznej bazy danych i strony CP użytkownika ładnie wygląda teraz. Odwróciłem ją ponownie i miło. I tylko oczyścić całą pamięć podręczną, aby upewnić się, że nie jest kwestia cache.

Proszę sprawdzić czy nadal widoczny jest problem opisać. Jeśli tak, to przejdź do Admin CP -> Cache vBET -> Database Cache i tymczasowo wyłączyć cache. Sprawdź czy nadal widzisz problem z wyłączonym cache. Włącz cache ponownie.

Według googletest.php nie masz żadnych problemów z połączeniem się teraz.

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i ocenić swoje instrukcje w przeglądarce Opera (wersja 11.11):
- Z CP użytkownika zmieniłem domyślne formularza użytkownika języka polskiego na niemiecki. Strona wygląda ładnie i jest tłumaczenie.
- I znów zmienił polski - jeszcze ładne i w polskim przekładzie.
- Poszedłem do obrotu forum w polskim przekładzie, klikając łącza w pobliżu Forum łącza Dom.
- Switched hiszpański (klikając flagi).
- Następnie udał się do wątku / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (tytuł: SideCap, bueno o malo?)
- A kliknięciu opcji edycji postu (na ostatniego postu). Widzę jeden problem: tekst jest tłumaczony w ajax editor (jak opisano powyżej jest już rozwiązany w 4.4.0), ale układ jest OK - nie ma problemu css.
- Następnie udał się do Zaawansowane, klikając przycisk w edytorze ajax i również nie widzę żadnego problemu z CSS.

PROSZĘ - odpowiedzi na tego posta:
Wyślij nam zdjęcia. Powiedz z jakiej przeglądarki Pan usd ...

Nie ma dla nas sensu, aby go znowu i znowu ... Kiedy naprawdę nie wiemy, co robisz i nadal nie ugór z naszymi instrukcjami i nie dał nam dokładne instrukcje. Tak więc zrobiliśmy to odwrotnie - daliśmy wam dokładne kroki zrobiliśmy. Zrobiliśmy to w Operze. I znaleźliśmy żadnego problemu CSS. Nawet w porównaniu strona nie przetłumaczone na stronę, aby upewnić się, że wygląda jak należy i stron stoisko wygląda tak samo (różne teksty oczywiście). Teraz możesz zrobić te czynności jest zalogowany na konto, które dał nam, na Operze i wyślij nam zrzut ekranu z opisem, co nie jest tak. Ponieważ nie widzę: (I naprawdę chciałbym go zobaczyć, poprawne i bliskie:)

norku
16-06-11, 23:51
Tak więc nigdy nie widział żadnych problemów w stylu, z wyjątkiem jednego małego błędu (.... tekst jest tłumaczony w ajax editor (jak opisano powyżej jest już rozwiązany w 4.4.0, ale układ jest OK -. Css nie problem)? Uważam, że trudno w to uwierzyć. Widziałem ich w Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Patrzyłem na to przez wiele godzin przed rozpoczęciem wątku.

Nie powiedział, czy jesteś w stanie odtworzyć objawy opisałem. Czy po moje kroki po 19?

norku
16-06-11, 23:59
Iść, ale teraz wszystko wygląda, że działa ponownie. Będę monitorowała sytuację w pamięci podręcznej przez cały dzień jutro (dzisiaj).

Bardzo dziękuję za czas należy umieścić w ten wieczór to doskonała M. wsparcie jak zwykle i bardzo cenione! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Tak więc nigdy nie widział żadnych problemów w stylu, z wyjątkiem jednego małego błędu (.... tekst jest tłumaczony w ajax editor (jak opisano powyżej jest już rozwiązany w 4.4.0, ale układ jest OK -. Css nie problem)? Uważam, że trudno w to uwierzyć. Widziałem ich w Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Patrzyłem na to przez wiele godzin przed rozpoczęciem wątku.

Nie powiedział, czy jesteś w stanie odtworzyć objawy opisałem. Czy po moje kroki po 19?.
Nie jest trudno uwierzyć, w ogóle - to wystarczyło, że poszłam do wątku już w pamięci podręcznej (i wierzę, że był problem z z uszkodzonym cache). Więc ten sposób widziałem wszystko jak miał być.

Szczerze mówiąc - to, co chciałbym mieć na celu, aby sobie 10 razy więcej pracy ... ;) Jest bezpłatna - moim zadaniem jest tutaj, aby rozwiązać problem jak najszybciej. Nikt nie zapłacił mi za to ti 10 razy dłużej;) To proste - Nie widziałem żadnej sprawie. Prosimy wziąć to jako fakt.

vBET
17-06-11, 00:31
Iść, ale teraz wszystko wygląda, że działa ponownie. Będę monitorowała sytuację w pamięci podręcznej przez cały dzień jutro (dzisiaj).

Bardzo dziękuję za czas należy umieścić w ten wieczór to doskonała M. wsparcie jak zwykle i bardzo cenione! :)

Great - Zakładam, że cache czyszczenia rozwiązać problem. Nie wiem dlaczego cache został złamany. Jeśli powtórzy to będziemy sprawdzić, dlaczego to się stało - teraz pozwala tylko przypuszczać, że został złamany przed zaktualizowany do 4.3.0.

Nie masz do monitorowania cache cały czas. vBET 4.3.0 nie powinno cache wyniki, które udał się z błędem od Google. Nawet jeśli tak się zdarzy, to najprawdopodobniej użytkownicy będą pamiętać, to do ciebie, a my sobie z tym poradzić. Oczywiście dobrze jest sprawdzić to raz lub dwa razy w krótkim czasie:)

W tej chwili problem za rozwiązany. Jeśli powtórzy proszę po prostu napisz tutaj, a my ponownie.

Również należy zaktualizować do vBET 4.4.0, jeśli chcesz uniknąć problemów z 3 vBulletin 4.1.4 nowych CKEditor (wszystkie opisane w vBET 4.4.0 release notes vBET 4.3.0 został wydany przed vBulletin 4.1.4 i nie jest w pełni kompatybilny z nowym edytorem vBET 4.4.0 jest (jak wiemy w tej chwili;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1