מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר VB 4.1.4 ו - 4.2.3 vbet - בלגן

norku
15-06-11, 15:37
משודרג רק Vbet 4.3.0 ויש לי המון בעיות עם "להגיב חוט" עורך את הדף, "לערוך פוסט", "ללכת מתקדמים 'בעת מעבר לכל מחדל בפורום אחר השפה. הדף הוא פישל ויש שנראה אנגלית ושפת אחרים מעורבבים יחד על הכפתורים.

ניסיתי להעלות קובץ מצורף, כך הבעיה ניתן לראות כאן, אבל זה לא מצליח לא משנה מה אני עושה.

norku
15-06-11, 16:07
מוזר מאוד. זה רק נראה לקרות על חשבון המנהל שלי. בדקתי כמה חשבונות כינוי והם בסדר ....

vBET
15-06-11, 16:19
בדקתי את זה באמצעות נתונים החשבון לך PM ואני מצאתי שום בעיה. נא לתאר בדיוק צעד אחר צעד כיצד לשחזר את זה בפורום שלך.

norku
15-06-11, 16:29
כן, הבעיה כנראה רק כדי להשפיע על חשבונות admin. אנא בדוק PM שלך

תודה

vBET
15-06-11, 16:48
בדקתי שוב ומצאתי רק נושא אחד - כאשר אני בדף תירגם יש להגיב מהר, לאחר מכן הולך מתקדמים אני רואה את התוכן המתורגם. אנחנו יכולים לשחזר את זה בפורום שלנו, כך נוכל לטפל בעניין.

עדיין לא מצאתי בעיה עם 'פוסט לערוך "או" תשובה חוט ". בבקשה לתת הוראות מדויקות כיצד לשחזר אותו - צעד אחר צעד, מתוך חשבון, החל מה-URL.

PS.
אנא נקי הודעות המבחן שלנו / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
תודה מיכל.

אני אתן צעדים מדויקים על איך להתרבות בתוך כמה דקות

norku
15-06-11, 17:01
אם אתה מתחבר באמצעות חשבון מנהל דמה שלחתי ואז לבצע את הפעולות הבאות אתה צריך לראות למה אני מתכוון:

1.
פתוח כל נושא
לחץ על 'חוט להגיב "ואז" ללכת מתקדמים "- css הוא בסדר.

2.
שינוי השפה לשפה אחרת על ידי לחיצה על הדגלים מתחת navbar
פתוח כל נושא
לחץ על 'חוט להגיב "ואז" ללכת מתקדמים "- את ה-CSS הוא פישל (במיוחד מתחת לתיבת ckeditor)

vBET
15-06-11, 18:08
אני לא רואה את זה. אבל אתה לא נותן הוראות מדויקות. איזה חוט אתה עונה - זה יכול לעניין. לא אמרת על איזו שפה אני צריך לעבור. EXACT פירושו המדויק - אין מקום למילה "כל". אולי יש לך קצת בעיה עם תוצאות תרגום שגוי במטמון או משהו כזה. אז אני לא רואה מה שאתה רואה להיות חוט השני שפה אחרת.

norku
15-06-11, 19:06
הייתי בדיוק:)

זה קורה רק על חשבונות admin

זה קורה כל האשכולות

זה קורה ללא קשר לשפה שהגדרת usercp שלך

זה קורה ללא קשר לדגל אתה לוחץ על מתחת navbar

אני רואה את אותה בעיה אם אני נכנס באמצעות חשבון דמה נתתי לך. אני מגדיר את שלך כדי למרק אז אתה לא תראה שום בעיות עד שתלחץ על אחד הדגלים (לא את הדגל פולנית כמובן) מתחת בסרגל הניווט ולאחר מכן להציג חוט, לחץ על תשובה, ואחר כך ללכת מתקדמים.

vBET
16-06-11, 01:52
הייתי בדיוק:)
...
זה קורה ללא קשר לדגל אתה לוחץ על מתחת navbar

אני מגדיר את שלך כדי למרק אז אתה לא תראה שום בעיות עד שתלחץ על אחד הדגלים (לא את הדגל פולנית כמובן)

וזה הדבר - הייתי בודק הפולני: p כפי שאתם רואים - שום דבר אינו מובן מאליו ... במיוחד כאשר אתה כותב הודעה דומה כי זה קורה לתרגומים כל כמובן לא לתרגום הפולני;)

יש לי 3 בלילה עכשיו, אז אני אבדוק את זה שוב מאוחר יותר. אני מקווה שזה בסדר בשבילך:)

vBET
16-06-11, 08:21
אני הייתי שם כרגע, אבל גישה לנתונים עבור החשבון המזויף admin שיצרת לא עובד יותר.

norku
16-06-11, 10:21
וזה הדבר - הייתי בודק הפולני: p כפי שאתם רואים - שום דבר אינו מובן מאליו ... במיוחד כאשר אתה כותב הודעה דומה כי זה קורה לתרגומים כל כמובן לא לתרגום הפולני;)

יש לי 3 בלילה עכשיו, אז אני אבדוק את זה שוב מאוחר יותר. אני מקווה שזה בסדר בשבילך:)

:)

PM הוא בדרך עם מנהל זיוף חדש

vBET
16-06-11, 16:19
אני פשוט chcked את זה שוב. אני לעומת בזהירות newreply.php לא מתורגם עם newreply.php תירגם מצאתי שום בעיה css ...

אני באמת לא רואה את הבעיה. אולי אני לא יודע איפה לחפש. בבקשה לתת הוראות מדויקות. צעד אחר צעד. ללא מילים כמו "כל". רק תן חוט המדויק כדי להתחיל, התרגום המדויק ללכת, הערך המדויק לכתוב תגובה מהיר, לפני המעבר מתקדמת אחת. ולתאר את מה שאתה רואה נכון אז - לאחר המעבר.

norku
16-06-11, 21:46
:) אם רק יכולתי להעלות כמה תמונות ...

תאמין לי, אני להיות מדויק. הבעיה היא גלוי עבורי את כל האשכולות - זה לא משנה איזה מהם אתה לוחץ על.

אותו דבר עם הדגלים שפה מתחת navbar. זה לא משנה איזה מהם תבחר.

בוא נלך:

שפת ברירת המחדל שלך מוגדר פולין usercp של חשבון admin דמה כל כך, כשאתה מתחבר אתה תהיה צופה בפורום / PL /

עבור forumhome ולחץ על חוט כלשהו.

לחץ על "הודעה ערוך 'של הפוסט כל

לחץ על "ללכת מתקדמים"

אתה צריך לראות שום בעיות בכל שלב.

עכשיו,

לחץ על כל דגל מתחת navbar (לא את הדגל פולנית ברור:))

עבור forumhome ולחץ על חוט כלשהו.

לחץ על "ערוך הודעה" פוסט כלשהו (תוכלו לראות את תחילת הבלגן ...)

לחץ על "ללכת מתקדמים" כדי לראות בלאגן במלוא מובן המילה.

עריכה:

ניתן לבצע את אותו תרגיל ידי שליחת תגובה חוט ואז "ללכת מתקדמים"

vBET
16-06-11, 22:18
אני כמובן לא רואה למה אתה מתכוון ... אבל התברר לי שהפעלת את האפשרות שמראה בקשות Google ו ממתין זמן - זה משנה את תוצאות רק עבור מנהלי (הוספת מידע על קשרים לתרגם מול נתונים בתגובה כולו), אז אולי זו הסיבה. אנא בדוק את התוצאות שלך עם תרגום אפשרות כבוי זמן התגובה.

אם עדיין קורה אז בבקשה לשלוח לי כמה צילומי מסך עם אזורים אשר הצביע טועים. השוויתי רק כל חלק של הדף התוצאה עם תרגום פולנית ואיטלקית ואני לא רואה שום הבדל בפריסה. האם ההוראות שלו שמיטה שלך על חשבון עשית לנו?

כמו כן, עוד דבר אחד שיכול להיות כאן הכי חשוב - באיזה דפדפן השתמשת? כפי שאמרתי אנחנו צריכים הוראות מדויקות. אנחנו צריכים לדעת על כל צעד שעשית. מההתחלה - אז אתה פותח דפדפן X. ..
כמו כן, הוראות שנתת עכשיו אינם מסוגלים בור ... אני חייב אורח למה אתה מתכוון.
1. אין כל קישור בשם "forumhome" בתרגום פולני (שים לב שאתה להניח כי אני שם). איזה מהם אתה מתכוון? זה אחד אשר נקרא "בית" בגרסה אנגלית או "פורום". אם "פורום" - בשביל מה - כתבת אני מתחיל ב / בפורום / pl ...
2. לאחר השלב האחרון בסעיף 1 אני לא יכול עשה את הצעד הראשון בסעיף 2, כי אין דגלים מוצג ...

אודות "תראה את תחילת הבלגן" - למה אתה מתכוון? אם אתה אומר עורך תוכן מתורגמת כבר (לא הטקסט המקורי), אז הנושא הזה ידוע ותיקן כבר vBET4.4.0 (ראה כאן למידע בנושא זה: אם זה על משהו אחר ואז שוב אני לא יודע במה מדובר ...

שים לב כי במקרים רבים התיאור שנתת יספיקו הפעם הראשונה. ובכל מקרה, כאשר יש לנו בעיה לראות מה הלקוח אומר, ואנחנו לא יכולים להתרבות אז אנחנו חייבים לדעת דברים בדיוק הוא עושה. נא לספק לנו תמונות - אולי אנחנו מסתכלים על הנושא אבל לפספס את זה. אם נוכל לראות משהו אחר על התמונות ואז אני חייבת לשאול אותך שוב על ההוראות, אבל מדויק מאוד. בלי קיצורי דרך כלשהי. בדיוק לאן אתה הולך, איזה קישור נקש (לפי שם הקישור הנראה לעין למעשה - על כל תרגום שם יהיה שונה). אבל אולי זה רק נושא אחד בדפדפן, אז בבקשה לתת לנו את שמו של הדפדפן אתה בדק. לנו היה באמצעות אופרה זו.

norku
16-06-11, 22:34
היי,

אין עדיין את אותו הדבר. אם אתה הולך usercp שלך להגדיר שפת ברירת מחדל חדש (בכל שפה) ולאחר מכן שמור. מה אתה רואה? אתה יודע למה אני מתכוון "בלגן" כשאתה רואה אותו. זה ברור מאוד. השתמש ב-Firefox. השתמש ב-IE - גרוע

vBET
16-06-11, 22:43
כרגע אני בעמוד / בפורום / PL / usercp.php לא עשה שום שינוי ולא יכול, כי אין תוצאות תרגומים - מחצית הטקסטים חסרים. זה נראה כאילו יש לך בעיה בחיבור Google. זה מה שמוצג כבר פשוט כבר במטמון והשאר לא ניתן לתרגם בגלל בעיה בחיבור של גוגל.

בבקשה להעלות googletest.php מהחבילה vBET (ב / do-not-upload/tools בספרייה) לספרייה תחום העיקרי שלך. עבור הדפדפן, לכתוב your_domain url / googletest.php ולספר אתה רואה את כל השגיאות.

זו הסיבה מדוע כתבתי לך לתת קישורים EXACT לאן ללכת - אני לא הייתי מסוגל לראות את הבעיה על תוצאות במטמון כבר אם זה באמת בעיה בחיבור גוגל זה נראה.

בבקשה תגידי מה את תוצאות הבדיקה של גוגל. כמו כן, נבדוק את זה בעצמנו כאשר יהיה לך אותו כבר על השרת.

norku
16-06-11, 22:49
החל לבחון תרגום
מבחן התוצאה: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
מבחן השגיאה:
חיבור זמן (ms): 47.6909179688

"מדויק" הוא מדויק רק כאשר הבעיה נראית לעין. אני פשוט העמיסו את הפורום ב-IE ויש לה הנושאים העיקריים בהם לא היה כמה שעות לפני. הבעיות שתיארתי לך במהלך היום התרחשו כפי שתיארתי אותם. הייתי בדיוק ...

norku
16-06-11, 22:54
באותו רגע את הבעיה עם פריסת הדף להיות פישל נגרמת על ידי שינוי שפת ברירת המחדל שלך אחרת. אתה תראה למה אני מתכוון אם אתה עושה את זה עם חשבון דמה. עבור usercp שלך לשנות את שפת ברירת המחדל שלך. שמור את ההגדרה. מה מקור usercp שלך נראה? שינוי ברירת המחדל langiage חזרה פולנית ולשמור. יציאה usercp וללכת ברשימת בפורום. לחץ על הדגל ספרדית. עבור לתגובה כלשהי ולנסות לערוך אותו. אתה תראה למה אני מתכוון.

vBET
16-06-11, 23:33
אתה להחמיץ את אחת מידע חשוב - לא הצלחתי לשנות את ברירת המחדל של השפה של המשתמש, כי התרגום testx היה חסר - אין קישורים בשביל זה.

אתה נשבר המטמון. אני פשוט כיבה את המטמון מסד נתונים CP בדף המשתמש נראה נחמד עכשיו. הפעלתי אותו שוב וזה נחמד. אני פשוט לנקות את כל המטמון כדי להיות בטוח שזה לא בעיה המטמון.

אנא בדוק האם אתה עדיין רואה את הבעיה שאתה מתאר. אם כן אז בבקשה ללכת Admin CP -> מטמון vBET -> Cache מסד נתונים להשבית באופן זמני את המטמון. בדוק האם אתה עדיין רואה בעיה עם נכים המטמון. הפעל את המטמון שוב.

לדברי googletest.php אין לך בעיות חיבור עכשיו.

לאחר ניקוי המטמון אני העריכו ההוראות שלך תחת הדפדפן Opera (גרסה 11.11):
- מ CP משתמש שיניתי מחדל משתמש בשפה טופס פולנית לגרמנית. עמוד נראה נחמד והוא בתרגום גרמני.
- ואז השתנתה שוב פולנית - נחמד עדיין בתרגום פולני.
- הלך הרישום בפורום בתרגום פולני על ידי לחיצה על הקישור ליד הקישור פורום דום.
- Switched לספרדית (על ידי לחיצה על הדגל).
- אז הלך חוט / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (הכותרת: SideCap, בואנו o Malo?)
- ולחצתי אפשרות לערוך הודעה (על עמודים). אני רואה נושא אחד: טקסט מתורגם ב ajax עורך (כפי שתיארתי לפני שהוא פתר כבר 4.4.0), אך הפריסה בסדר - לא סוגיית CSS.
- ואז הלך מתקדם ידי לחיצה על כפתור בעורך ajax וגם לא רואה שום בעיה עם CSS.

בבקשה - להגיב להודעה זו:
שלח לנו תמונות. תגיד באיזה דפדפן הגעת הדולר ...

אין טעם לנו לעשות את זה שוב ושוב ... מתי באמת אנחנו לא יודעים מה אתה עושה ואתה עדיין לא בור ההוראות שלנו לא נתן לנו הוראות מדויקות. אז עשינו את זה בכיוון ההפוך - אנחנו נתן לך השלבים המדויקים עשינו. עשינו זאת אופרה. וגם לא מצאנו בעיה ב-CSS. השווינו גם מעמוד לעמוד לא מתורגם כדי להיות בטוח כי זה נראה כמו שזה צריך להיות ודפי בתא נראה אותו דבר (טקסטים שונים כמובן). אז עכשיו אתה יכול לעשות את הצעדים האלה להיות מחובר על חשבון שנתת לנו, על הדפדפן אופרה ושלח לנו צילום מסך עם תיאור מה קרה שם. מכיוון שאנו לא רואה את זה: (ואנחנו באמת רוצה לראות את זה, נכון קרוב:)

norku
16-06-11, 23:51
אז אתה אף פעם לא ראיתי בעיות בסגנון מלבד טעות אחת קטנה (.... טקסט מתורגם ב ajax עורך (כפי שתיארתי לפני שהוא פתר כבר 4.4.0 אבל פריסת בסדר -. אין בעיה css)? אני מוצא את זה קשה להאמין. ראיתי אותם כרום, אופרה, ספארי, IE ו FF. הסתכלתי על זה שעות לפני תחילת חוט.

לא אמרת אם היו מסוגלים לשחזר את הסימפטומים שתיארתי. האם אתה מבין את צעדי בהודעה 19?

norku
16-06-11, 23:59
אני חייב ללכת עכשיו אבל הכל נראה לעבוד שוב. אני לעקוב אחר המצב עם מטמון לעבור את היום מחר (היום).

תודה רבה על הזמן שאתה מכניס זה תמיכה הערב מ מעולה כרגיל מוערך מאוד! :)

vBET
17-06-11, 00:23
אז אתה אף פעם לא ראיתי בעיות בסגנון מלבד טעות אחת קטנה (.... טקסט מתורגם ב ajax עורך (כפי שתיארתי לפני שהוא פתר כבר 4.4.0 אבל פריסת בסדר -. אין בעיה css)? אני מוצא את זה קשה להאמין. ראיתי אותם כרום, אופרה, ספארי, IE ו FF. הסתכלתי על זה שעות לפני תחילת חוט.

לא אמרת אם היו מסוגלים לשחזר את הסימפטומים שתיארתי. האם אתה מבין את צעדי בהודעה 19?.
זה לא קשה להאמין בכלל - זה היה מספיק שהלכתי חוט שכבר במטמון (ואני מאמין בעיה עם מטמון היה שבור). אז ככה ראיתי את הכל כפי שהוא אמור להיות.

בכנות - מה הייתי המטרה לעשות לעצמי עבודה פי 10 יותר ... ;) תמיכה ללא תשלום - העבודה שלי היא כאן כדי לפתור את הסוגיה במהירות האפשרית. אף אחד לא שילם לי לעשות טי פי 10 יותר;) זה פשוט - אני לא רואה כל בעיה. נא לקחת את זה כעובדה.

vBET
17-06-11, 00:31
אני חייב ללכת עכשיו אבל הכל נראה לעבוד שוב. אני לעקוב אחר המצב עם מטמון לעבור את היום מחר (היום).

תודה רבה על הזמן שאתה מכניס זה תמיכה הערב מ מעולה כרגיל מוערך מאוד! :)

מצוינת - אני מניח מטמון ניקוי פתר את הבעיה. אני לא יודע למה מטמון היה שבור. אם זה יקרה שוב אז נוכל לבדוק למה זה יכול לקרות - מאפשרת כעת רק להניח שזה היה שבור לפני שאתה מעודכן 4.3.0.

אתה לא צריך לעקוב אחר המטמון כל הזמן. vBET 4.3.0 לא צריך מטמון תוצאות אשר נסע עם שגיאה מ-Google. גם אם זה יקרה, אז כנראה משתמשים אציין לך ואנו להתמודד עם זה. כמובן שזה חכם לבדוק את זה פעם או פעמיים בתוך זמן קצר:)

על הפרק את הרגע הזה נחשב לפתרון. אם זה יקרה שוב בבקשה לכתוב כאן ואנו מחדש.

כמו כן, נא לעדכן vBET 4.4.0 אם אתה רוצה למנוע בעיות עם 3 vBulletin 4.1.4 חדש ckeditor (המתואר כל vBET 4.4.0 הערות השחרור vBET 4.3.0 שוחרר לפני vBulletin 4.1.4 וזה לא תואם באופן מלא עם עורך חדש vBET 4.4.0 היא (כפי שאנו מכירים ברגע זה;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1