PDA

View Full Version: Atrisinātas Tulkotājs ne vienmēr parādīt tulkoto tekstu



mosh
05-01-11, 15:55
Hi Ilgu laiku man bija vecāka versija vBET (diemžēl neatceros kurā). Pirms dažām dienām es pārinstalēta jaunāko 3.3.6 un sāka ir problēmas. Laikā translation bieži nav displeja tekstu. Tas izskatās kā tad, ja skripts ir nosūtījusi tulkojamo tekstu, saņemto atbildi, viņš pievienoja to kešatmiņu un aizmirsu nodot lapā. Dažreiz daļu no vietas ir piepildīta, un daži ne (iespējams izlaist vārdi nebija cache). Parasti pēc postback ir viss par problēma ir vēl jo vairāk nepieņemami, ja caching pagriežas viesiem - tad tukšu zemi failu un tiek pasniegta uz ilgu laiku.

kamilkurczak
06-01-11, 10:02
Lūdzu, izlasiet šo un mēģināt to pārbaudīt out: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537Jeżeli, tas tā nav, lūdzu, norādiet saiti uz lappusi, kurā šī kļūda un es to apskatīt, jo mūsu testa forums nav klāt.paldies

mosh
06-01-11, 16:28
FAQ nav atbilde uz manu problēma.As I wrote agrāk (tagad, ka es pārbaudīju, un es esmu pārliecināts, ka 100 % apmērā), tulkotā teksta tiek ignorēta lapā tikai tad, ja tas notiek kešatmiņas (es pārbaudīju, Google nav bloķē manu forumu).Ar opciju visas lapas citā valodā bez teksta kešatmiņas.Forums: Forums kausu-Counter Strike, spēles, programmatūra, mūzika, mp3, filmas, lejupielādēt, rapidshare, lejupielādēt (http://www.forum.wiaderko.com/) galvenajā lapā, tur daži podforach ir bez saites uz tēmām (ir tukši, jo nav bijis izmantots anchory langtitle).Tulkojuma lapu ir daudz lielākas. Ja sūtījums ir jauns tur nav saturu, tiek parādīta tikai tad, kad lappuse tiek atsvaidzināta, (t.i., kad tulkojums ir jau kešatmiņā).

vBET
06-01-11, 17:38
Kas attiecas uz mani, izskatās, ka bloka Google, bet jūs rakstāt, ka izbraukšana. Lūdzu, sūtiet PM piekļuvi datiem Admin CP un FTP - to pārbaudīt uz vietas.

mosh
06-01-11, 18:40
Bet diemžēl es nevar nodrošināt piekļuvi datu serveri.Google Test-http://www.forums. wiaderko.com/translator_test. phpNajśmieszniejsze ir fakts, ka man bija versija 3.3.3 (99 % no tā bija šī versija) un viss strādā labi.Es samaksājis $ 30 par atjauninājumu un foruma pārtraukumi.

vBET
07-01-11, 01:26
Kā mēs atjaunināt, ja tu nedod piekļuvi servera datiem? Un, ja tas bija veicis viņa ieiet, lai to, problēma tagad? Es nezinu, ja es saprotu pareizi - jums maksā $ 30 par atjauninājumu ziņā pakalpojuma atjaunināt vai atjaunot apliecību? Gadījumā, ja viesis cache - iztīrīt kešatmiņu, kad es ieteiktu šo kā problēma jau ir atrisināta. Lūdzu, ievadiet piekļuves datus - pretējā gadījumā mēs nevaram redzēt, kas notiek. Es redzu, ka viss ir ok ar saiti uz Google - mums ir jāatrod iemesls, lai problēma, kas sastopama tikai jums. Tādējādi tikai ar Jums, mēs varētu izmeklēt. Jūs varat mainīt savu paroli uz laiku, vai arī dod mums pieeju testa forums, kur mēs redzam to pašu rīcību. Ļoti priecāsimies jums palīdzēt - bet tagad mums ir grūti noteikt, kas notiek, nespēj pārbaudīt. Lūdzu norādiet saiti uz lapu, kur var novērot aprakstīto reakciju.

vBET
07-01-11, 01:38
Alternatīvi, mēs varam dot norādījumus, kas ļaus precīzāk skatīšanai HTML rezultātus, kas saņem jūsu mājas lapā, izmantojot Google. Jums būs iespēja nodot tās mums, un to var pietikt, lai atrastu problēmu. Prasīs izmaiņas kodu. Vai šāds risinājums ir OK?

mosh
07-01-11, 11:15
Lūdzu, sazinieties ar mani PM, tāpēc tas būs daudz ātrāk.

kamilkurczak
07-01-11, 12:21
Es nosūtīja vēstījumu,

mosh
07-01-11, 13:28
Ok, jautājums gandrīz atrisināta. Google bloķē kaut kādu iemeslu dēļ API, un dažreiz paskaidroja, kā parasti, un dažreiz vērsa 403. kļūdu I wrote viņiem lūdzot skaidrības nolūkā. Kā es varu iegūt viņas atbilde ir, lai dalītos.

kamilkurczak
07-01-11, 13:37
paldies par apstiprinājumu. Lūdzu, izdzēsiet cache vēl, tāpēc nebija tukšas lapas. Pārvietot tēmu traucējummeklēšana

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1