PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Tlumočník nemusí vždy zobrazí přeložený text



mosh
05-01-11, 15:55
Ahoj Dlouho jsem měl starší verzi vBET (bohužel si nemohu vzpomenout jaké). Před pár dny jsem znovu nainstalovat nejnovější 3.3.6, a začal mít problémy. Při překladu se často nezobrazuje text. Vypadá to, jako by scénář poslal text k překladu, odpověď byla přijata, dodal, že do vyrovnávací paměti a zapomněl dát na stránce. Někdy části webu je naplněn, a některé ne (pravděpodobně vynechat slova nebyla v cache). Obvykle po postback je především o problém, je o to více nepřijatelné, když vyrovnávací paměti otočí pro hosty - pak prázdný zemi souboru a jsou poskytovány za dlouhou dobu.

kamilkurczak
06-01-11, 10:02
Prosím přečtěte si to a pokuste se podívat: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537Jeżeli to není, uveďte prosím odkaz na stránku s touto chybou, a já podívat, protože v naší testovací Fórum není k dispozici.Dík

mosh
06-01-11, 16:28
Ve FAQ nemá odpověď na můj problém.Jak jsem psal dříve (teď, když jsem zkontroloval a jsem si jist na 100 %), přeložený text je přepsán na stránce pouze v případě, že se vyskytuje v cache (Ověřil jsem, Google není blokování mé forum).S možností pro ukládání do mezipaměti všechny stránky v jiném jazyce bez textu.Fórum: Fórum kbelík Counter Strike, hry, software, hudba, mp3, filmy, download, rapidshare, download (http://www.forum.wiaderko.com/) na hlavní stránce v některých podforach tam nejsou žádné odkazy na témata (jsou prázdné, protože použité anchory langtitle).Překlad stránky jsou mnohem větší. Pokud existuje nový post není žádný obsah, zobrazí se pouze po aktualizaci stránky (to znamená, když překlad je v mezipaměti).

vBET
06-01-11, 17:38
Pokud jde o mě, to vypadá jako blok Google, ale můžete napsat, že check-out. Prosím, pošlete PM přístup k datům a správu CP FTP - zkontrolovat na místě.

mosh
06-01-11, 18:40
Ale bohužel nemohu poskytnout přístup k datům na serveru.Google Test-http://www.forums. wiaderko.com/translator_test. phpNajśmieszniejsze je fakt, že jsem měl verzi 3.3.3 (99 % z nich byla tato verze) a vše fungovalo OK.Zaplatil jsem 30 dolarů za aktualizaci a fórum přestávky.

vBET
07-01-11, 01:26
Jak jsme aktualizaci, pokud nechcete poskytnout přístup k serveru data? A kdyby se jí vstoupí, tak v čem je problém teď? Já nevím, jestli chápu správně - jste zaplatili 30 dolarů za aktualizaci, pokud jde o služby aktualizace či obnovit licenci? V případě, host cache - vymazání vyrovnávací paměti, když jsem naznačují, že je problém již vyřešen. Prosím, zadejte přístupové údaje - jinak nemůžeme vidět, co se děje. Vidím, že je všechno v pořádku a odkaz na Google - musíme najít důvod k problému, který se vyskytuje pouze ve vás. Tak, jen s Tebou, můžeme prozkoumat. Můžete si změnit heslo na dobu určitou, nebo nám přístup k testovací fórum, kde pozorujeme stejné chování. Velmi rád pomůže - ale teď pro nás těžké určit, co se děje, nemůže kontrolovat. Poskytněte prosím odkaz na stránku, kde můžete pozorovat chování popsané.

vBET
07-01-11, 01:38
Případně, můžeme dát pokyny, které umožní přesnější zobrazení v HTML výsledky, které obdrží vaše webové stránky pomocí Google. Ty budou moci předat je k nám, a to může stačit k nalezení problému. Bude vyžadovat úpravy kódu. Je takové řešení je v pořádku?

mosh
07-01-11, 11:15
Prosím kontaktujte mě na PM, tak to bude mnohem rychlejší.

kamilkurczak
07-01-11, 12:21
Poslal jsem zprávu

mosh
07-01-11, 13:28
Ok, problém téměř vyřešen. Google zablokován z nějakého důvodu API, a někdy vysvětlováno jako normální, a někdy kreslil 403. Chyba Napsal jsem jim žádostí o vysvětlení důvodů. Jak mohu získat její odpověď je sdílet.

kamilkurczak
07-01-11, 13:37
Díky za potvrzení. Prosím, odstraňte mezipaměti ještě, tak tam nebyly žádné prázdné stránky. Přesun na téma řešení problémů

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1