PDA

View Full Version: vBET 4.2.3 pārcelta



vBET
30-06-10, 07:29
Hi all.

Sakarā ar papildu funkciju pieprasījumiem mums ir jāmaina datumu 4.2.3 release. Mums tika sagatavojot to nākamajā nedēļā, un tas varētu būt atbrīvota, kā tas ir tagad. Tomēr mēs saņēmām vērtīgu atgriezenisko saiti par iespējamiem uzlabojumiem Full File Cache viesiem funkcionalitāti, piemēram: izslēdziet normālu lapu, zip saturu uzglabā diskā, paredzēts uzdevums mijieskaita veco sāpes failus.

Mēs nolēmām, ka tā būs labāk atbrīvot 4.2.3 ar šīm izmaiņām iekļauti. Tātad mēs nevarēsim nodrošināt to pirmajā nedēļā jūlijā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet tas pārplānotu dos labāku risinājumu mūsu VB4 lietotājiem:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Sveiki, es domāju, ka nav problēmu. Looking forward to nākamo versiju! Apsveikuma VLT. ar statistiku, kas tulkošanu izmanto un cik bieži?

vBET
30-06-10, 09:52
Mēs neplānojam pievienot statistiku, nākamajā release.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
ceru, ka, lai saņemtu roku uz tā drīz;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Great Jaunumi vBet! Paldies, jo mans kļūdas tulkojot rakstus atnāca atpakaļ pēc jaunināšanas kāda iemesla dēļ.

Paldies,

vBET
02-07-10, 22:26
Great Jaunumi vBet! Paldies, jo mans kļūdas tulkojot rakstus atnāca atpakaļ pēc jaunināšanas kāda iemesla dēļ.

Paldies,

Atvainojiet, bet es nesaprotu, ka ziņu. Vai esat apmierināts, vai jums ir kādas kļūdas pēc jaunināšanas? Un kā jūs varētu jaunināt uz 4.2.3, ja tas neeksistē vēl? Vai jūsu informācija ir patiešām par 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Nē, es runāju par manu vBulletin jaunināšanu uz versiju 4.0.4 PL1 Mate.
"Lieliska ziņa" tika gaidāmo atbrīvošanu ..:)

Paldies,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
visiem atjauninājumiem: D

vBET
20-07-10, 19:27
Es tikko atgriezos no brīvdienas, tāpēc vispirms nepieciešams, lai apstrādātu visus jautājumus un pēc tam atjaunināt grafiks:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1