Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Jeśli API nie zwraca wyników, zwraca kod błędu dostawcy zamiast null

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    61

    Default Jeśli API nie zwraca wyników, zwraca kod błędu dostawcy zamiast null

    Czy Nice (i zapisać vBET wiele problemów) Jeśli wywołanie API nie zwraca wynik przetłumaczonych który na co najmniej kod błędu dostawcy jest świadczone tak wyraźnie widać, że vBET zrobił jej zadania i problem spoczywa na dostawcy. Autonomiczne narzędzie będzie Nicei, ale posiadające takie same wyniki dostarczane bezpośrednio w czasie próby tłumaczenia byłoby lepsze.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Rozumiem, chcesz zobaczyć błędu dostawcy zamiast nie przetłumaczony tekst, gdy tłumaczenie nie jest dostępne. Należy pamiętać, że roboty będą widzieć to samo. Więc w takim przypadku powinniśmy wysłać nagłówka, który mówi, że błąd się, aby uniknąć indeksowania strony z komunikatem o błędzie. Ponadto, jeżeli strona będzie miała tylko błąd, że nie będzie dobre dla użytkowników końcowych. Należy pamiętać, że czasami zawartość wątek się już w pamięci podręcznej, tylko coś się zmienia wokół (na godzinę przykład jest wyświetlany na forum, lub masz jakieś pudełka po stronie prawo / lewo) lub po prostu nowych odpowiedzi stało - więc jesteśmy w stanie pokazać przetłumaczone wątku Myślę, że jest lepiej niż tylko pokazać komunikat o błędzie, gdy 99% strony mogą być wyświetlane jako przetłumaczone.

    Nie rozumiem Twojego ostatniego zdania. Proszę opisać więcej.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Możliwe rozwiązanie - mamy już specjalny parametr, który pokazuje tylko dla administratorów, jak długo czekać serwera tłumaczenia formie zewnętrznego dostawcy. Możemy użyć tego samego parametru, aby pokazać, które dostawcy są oznaczone jako wyłączone (można to sprawdzić samemu w Admin CP), który został użyty do przetłumaczenia. W każdym razie jest to tylko dostępne tylko dla administratorów i administratorzy mogą to sprawdzić bez wiadomość na wyjściu (Admin CP -> vBET -> dostępność dostawcy tłumaczenia)

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    61

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Nie rozumiem Twojego ostatniego zdania. Proszę opisać więcej.
    I został odnoszące się do googletest.php, opisana w jednym z Twojego FAQ. To narzędzie dobrej admin, ale nie powiadamiaj zwykli użytkownicy, które istnieje potencjalny problem.

    Tak, dobre myślenia związane są obawy indeksowania. Na ekranie raportowania ten błąd na stronie powinien być funkcja, która admin można włączyć lub wyłącz globalnie, myślę.

    Zgadzają się - > ", jesteśmy w stanie wykazać przetłumaczonych wątku I think it's lepsze niż tylko Pokaż komunikat o błędzie podczas 99% strony mogą być wyświetlane jako tłumaczone."

  5. #5
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    61

    Default

    Tak, że byłoby pomocne. Miałem problem zwiedzanie serwera tłumaczenia czas wyświetlania, jednak ponieważ ekranu ma migać tak szybko, więc może być dobre do wstawiania, „naciśnij dowolny klawisz, aby kontynuować"lub coś podobnego.

    Również... coś bardzo dziwny tak się stało. Ja obróciłem się na teraz ponownie opcję ekranu prędkości i teraz widzę pełnego tekstu wszystkie moje artykuły CMS ponownie. Mam, dużo więcej badań czy, i może mieć do czynienia z mojej pamięci podręcznej przeglądarki lub fakt, że zalogowałem jako administratora. Nie wiem jeszcze. Ale ja chciałem skutecznego przeciwdziałania to uwagi.

    Aktualizacja - No, niektóre CMS stron połączonych ze strony głównej nadal nie są wyświetlane.

    Różni się aktualizacja 2 - zachowanie między jest zalogowany jako administrator, a nie zalogowany. Artykuły, które mogą być wyświetlane w pełni przetłumaczone (lub nawet po prostu w język źródłowy) wyświetlane dla administratora po tej samej stronie nie będzie wyświetlany dla Gości. Mam nadzieję, że dzięki temu.
    Ostatnio edytowane przez brubros; 07-10-11 W 19:05.

  6. #6
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    61

    Default

    Tak, że byłoby pomocne. Miałem problem zwiedzanie serwera tłumaczenia czas wyświetlania, jednak ponieważ ekranu ma migać tak szybko, więc może być dobre do wstawiania, „naciśnij dowolny klawisz, aby kontynuować"lub coś podobnego.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Opisz swoje problemy w oddzielnych wątku, który to miejsce jest w przyszłości należy skierować wniosek. Proszę nie mieszać dyskusji lub możemy zostaną utracone.

    W tym momencie rozumiem, że możemy dodać informacje o tym, które są dostawcami jeśli dostępna opcja Pokaż czas tłumaczenie jest dostępny.

    Dla Twojego problemy otworzyć nowy wątek dla każdego problemu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •