Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 7 od 7

Thread: Ako API vraća nikakve rezultate, povratni kod pogreške usluga umjesto null

  1. #1
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    61

    Default Ako API vraća nikakve rezultate, povratni kod pogreške usluga umjesto null

    Bilo bi lijepo (i uštedjeti vBET puno problema), ako API poziva ne vrati prevedeni rezultat da barem kod davatelja pogreška je pod uvjetom da je jasno da vBET je učinio svoj posao, a problem leži usluga. Samostalni program će biti lijepo, ali ima iste rezultate koje izravno u vrijeme pokušaja prevođenja će biti bolje.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Ja razumijem želite vidjeti usluga pogreške umjesto ne prevedenog teksta kada prijevod nije dostupan. Imajte na umu da alati za indeksiranje će ga vidjeti previše. Tako je u tom slučaju trebali bismo poslati zaglavlje što govori da je greška dogodi, kako bi se izbjeglo indeksiranje stranicu sa poruku o pogrešci. Također, ako takva stranica će imati samo pogreška neće biti dobro za krajnje korisnike. Imajte na umu da ponekad nit sam sadržaj je već spremljeno, samo mijenja nešto oko (u primjeru sat se prikazuje na forum, ili imate neke kutije na desnoj / lijevoj strani) ili samo novi odgovor dogodilo - tako da smo u mogućnosti pokazati prevedene nit Mislim da je bolje nego samo prikazuju poruku o pogrešci kada 99% stranica može se prikazati kao prevesti.

    Ne razumijem vaše zadnje rečenice. Opišite više.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Moguće rješenje - već smo poseban parametar koji pokazuje samo administratori poslužitelja koliko dugo čekati prijevode oblik vanjskog davatelja usluga. Možemo koristiti isti parametar za prikaz koji provideri su označeni kao osobe s invaliditetom (možete provjeriti sami u Admin CP), a koji je korišten za prevođenje. U svakom slučaju to je samo dostupan samo za administratore i administratori mogu provjeriti to bez poruka na output (Dostupnost davatelja administratorskih CP -> vBET -> prijevoda)

  4. #4
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    61

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ne razumijem vaše zadnje rečenice. Opišite više.
    Bio sam se odnosi na googletest.php koji je opisan u jednoj od vaših pitanja. To je dobar admin alat, ali ne upozoriti redovite korisnike koji potencijalni problem postoji.

    Da, dobro razmišljanje glede indeksiranje zabrinutost. Na zaslonu prijavljivanje ove pogreške na stranici bi trebao biti značajka koja admin može uključiti ili isključiti globalno, mislim.

    Slažem se -> ". Tako da smo u mogućnosti prikazati prevedene nit mislim da je bolje nego samo prikazuju poruku o pogrešci kada 99% stranica može se prikazati kao prevesti"

  5. #5
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    61

    Default

    Da, to bi bilo od pomoći. Imala sam problema kad prikaz vremena poslužitelj prijevod, međutim, jer je zaslon bljesak od strane tako brzo, tako da bi moglo biti dobro za umetanje "pritisnite bilo koju tipku za nastavak" ili nešto slično.

    Također ... nešto vrlo čudno dogodilo. Okrenuo sam se na 'prikaz brzine' opciju upravo sada opet i sada mogu vidjeti cijeli tekst od svih mojih CMS članke ponovno. Imam puno više testiranja za napraviti, a to može imati veze s mojim predmemoriju preglednika ili činjenica da sam prijavljen kao admin. Ne znam još. Ali ja sam htjela da ovaj na svoju pozornost.

    UPDATE - Ne, neke povezane CMS stranice na početnoj stranici još uvijek se ne prikazuju.

    UPDATE 2 - ponašanje između biti prijavljeni kao administrator, a ne prijavljeni je drugačiji. Članci koji se može u potpunosti gledati prevesti (ili čak samo u izvornom jeziku) zaslon za admin kada istoj stranici neće prikazati za gosta. Nadam se da ovo pomaže.
    Zadnji uredio brubros; 07-10-11 na 19:05.

  6. #6
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    61

    Default

    Da, to bi bilo od pomoći. Imala sam problema kad prikaz vremena poslužitelj prijevod, međutim, jer je zaslon bljesak od strane tako brzo, tako da bi moglo biti dobro za umetanje "pritisnite bilo koju tipku za nastavak" ili nešto slično.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Molimo opišite svoje probleme u odvojenim thread ovo je mjesto za buduće zahtjev. Molimo nemojte miješati rasprave ili ćemo biti izgubljeni.

    U ovom trenutku shvaćam da možemo dodati podatke o pružateljima koje su dostupne ako opcija za prikaz prijevod vremena na raspolaganju.

    Za pitanja molimo Vas da otvorite novu temu za svako pitanje.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •