PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Jak mogę być pewien, że już przeszukanych?



garyopa
30-11-10, 16:56
Zastanawiałem się, czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, jeżeli moja witryna jest poprawnie indeksowane w wszystkich językach?

I działa duża mieszanka oprogramowania, Vbseo, vBulletin v3.8.6, Vbadvanced i oczywiście vBET v3.5

I mam mojej stronie wszystkich zainstalowanych wewnątrz "Forum" nic katalogu w katalogu głównym.

Mam wszystkie moje przekierowania pracy Myślę, więc, że ludzie mogą przeglądać strony wiadomości (cmps_index.php) grzywna w różnych językach, a głównym forum (index.php) grzywny.

Ale jak mogę sprawdzić, czy świat powoli indeksowania wszystkie moje 500000 url (które były pierwotnie w języku angielskim, teraz we wszystkich językach różnych, zarówno na stronie przedniej (cmps_index) i na forach wątki.

Mam jeszcze zainstalować najnowszy v3.0 mapa Vbseo, chcę się upewnić, wszystko działa dobrze, a następnie sprawdzić się, że w mieszaninie z oprogramowania bez żadnych problemów.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Nie jestem pewien, czy to, co szukasz, ale spróbuj Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations