PDA

View Full Version: Решени Как мога да съм сигурен, съм бил обходен?



garyopa
30-11-10, 16:56
Чудех се, ако има начин да разбера, ако сайтът ми е правилно пропълзя във всички различни езици?

Провеждане на големи смес на софтуер, Vbseo, Еврофутбол v3.8.6, Vbadvanced, и разбира се Vbet v3.5

И аз имам моя сайт на всички инсталирани вътре в директория "форуми" нищо в корена.

Имам всички мои пренасочващи страници работят, мисля, така че хората да могат да разглеждат страница с новини (cmps_index.php) глоба в различни езици, както и основните форуми (index.php) глоба.

Но как мога да проверя, ако светът е бавно пълзи всичките си 500 000 URL (които първоначално са били на английски език, сега във всички различни езици, както на предната страница (cmps_index) и теми на форума.

Имам още да инсталирате последната Vbseo v3.0 карта на сайта, искам да направя, че нещата се работи добре, и след това погледнете все, че в смес от софтуер с никакви проблеми.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Аз не съм сигурен, ако това е, това, което търсите, но се опитайте на Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1