КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Як я магу быць упэўнены, што я быў поўзалі?



garyopa
30-11-10, 16:56
Мне было цікава, калі ёсць спосаб высветліць, калі сайт будучы правільна поўзалі ва ўсіх розных мовах?

Я працуе вялікая сумесь праграмнага забеспячэння, Vbseo, Vbulletin v3.8.6, Vbadvanced, і, вядома Vbet v3.5

І ў мяне ёсць мой сайт усе ўсталяваныя ўнутры "форумы" каталога нічога ў корані.

Я атрымаў усе мае працоўныя перасылак Я думаю, каб людзі маглі праглядаць старонкі навін (cmps_index.php) штраф на розных мовах, а таксама асноўных форумаў (index.php) штрафу.

Але як я магу праверыць, калі свет павольна, паўзком ўсе мае 500000 URL (якія былі першапачаткова на англійскай мове, у цяперашні час ва ўсіх розных мовах, прычым абодва першай паласе (cmps_index) і форумах тэмы.

Я да гэтага часу ўсталяваць апошнюю Vbseo карта сайта v3.0, я хачу пераканацца, што ўсё працуе нармальна, а затым паглядзіце на атрыманне, што ў сумесі праграмнага забеспячэння без праблем.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Я не ўпэўнены, калі гэта тое, што вы шукаеце, але паспрабуйце Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1