PDA

View Full Version: To je još uvijek na početku ... No ...



nectons
10-10-09, 00:03
Ovaj tekst je napisan na grčkom, naravno:) i u početku sam vidio syggekrimeni ažurirati na vBulletin sam učinio ne poseban osjećaj mimo instalacija je 2chch naš Forum članovi bili oduševljeni! Iznenada i niotkuda počeli pojavljivati i korisnici iz drugih zemalja i biti sigurni da je trebalo nadograditi! jedini problem koji postoji (i je sigurno problem moj forum jer imam instaliran mnoge nadogradnje i programi/plugins ali možda poslužitelj domaćin stranica) je trom SpeedBar i obična volumen podataka u dnevni backup koji automatski čini Forum. okrenuo sam tečaj grohotom se smijati i od 1, sigurnosna kopija je 2Gbytes sustav svakodnevno (aferesa i slika iz baze podataka) veličinu dnevne sigurnosne kopije pala na oko 360 MByte. sada imam onemogućen caching i imam samo 4 osnovna jezika možete odabrati članove foruma očekujem pa zabrinuto 2 stvari. Verzija 3. x će imati poboljšan do točke caching, i naravno skoro da će se to promijeniti hosting prostor od stranica. kada sam okoklirwthei inačici 3 i kada brzina moj forum se popela razinama ovo sigurno je da kretanje članova i gostiju na forumu će duplo i možda tri određenu nadogradnju. EycharistwNektarios Zogkos

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1