КПК

Прагляд поўнай версіі: Мабільныя прылады Прызначэнне стылю, і іншы стыль выкарыстоўваецца іншым карыстальнікам



basketmen
11-09-10, 16:23
Гэта на самай справе аб розных стыль, які выкарыстоўваецца іншым карыстальнікам, так што калі стыль захоўваецца ў vbet Поўны Кэш файлаў для гасцей (напрыклад, зялёны стыль), і іншых карыстальнікаў адкрытай форум з іншы стыль па змаўчанні (напрыклад, сіні стыль), второй карыстальнік будзе па-ранейшаму атрымліваць Першы стыль чалавека, якія захоўваюцца ў стылі (зялёны стыль, а не сіні стыль)






Існуе адна з самых папулярных мод у vb.org Мабільныя Прызначэнне Стыль прылад (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983)

яго аўтавызначэнне, калі карыстач з дапамогай мабільнага тэлефона (не ПК) для выкарыстання мабільнага супер светлая скура / стыль (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=151186), не выкарыстоўвае па змаўчанні


ён не працуе з выкарыстаннем vbet Поўны файл кэша для гасцей, таму што стыль, які захоўваецца ў файлах выкарыстоўваецца стыль па змаўчанні, так што карыстальнік з дапамогай мабільнага тэлефона адкрыцця стылі захоўваюцца ў файлах таксама, як правіла, стыль па змаўчанні (для ПК стылі)



што мода зноў працуе, калі я адключыць vbet Поўны файл кэша для гасцей, выдаляць Чэйса і CHMOD 755 раз vbet_guestcache тэчку



я ўсё яшчэ спрабую гэта можа мод (або іншы стыль выкарыстоўваецца іншым карыстальнікам) працуе, але поўны працоўны Чэйса таксама, так што, можа быць, каб захоўваць файлы Чэйса па стылі таксама выкарыстоўваецца толькі карыстальнік з тым жа стылем




калі яшчэ не цяжка зразумець, калі ласка, паведаміце мне, я пастараюся зрабіць яго больш выразна

vBET
12-09-10, 13:47
Калі ласка, звярніце ўвагу, што ў апошнім рэлізе vBET appropriatelly працуе з diffetenr стыляў AIND Госць кэша. Госць кэш дадае стыль ідэнтыфікатар файла мураша, які, як мы дазваляюць гасцям змяняць стылі, нават калі госць Кэш ўключаны.

Такім чынам, спачатку праверце, ці ёсць у вас апошні рэліз vBET ўстаноўлены.

Калі так, то пераканайцеся, што ваш плягін будзе працаваць да vBET вызначае, які файл Госць Кэш павінен быць выкарыстаны. Гэта ўсё, што патрабуецца - ваш мод змены ідэнтыфікатара стылю і Тич змяненне павінна быць зроблена да vBET правярае яе. vBET выкарыстоўвае styleid вызначыць Госць файл кэша ў крук global_start

basketmen
12-09-10, 15:30
прывітанне Міхал

- i checked in admincp --> Product --> гэта vbet 3.3.6 так што яго апошняя



- Вось некаторыя прыклады ў vbetchace, гэта ўжо змяшчаецца ідэнтыфікатар стылю?
_showthread_php_t_8458210.html
_showthread_php_t_8808510.html
_showthread_php_t_8811110.zip
_showthread_php_t_1989110.zip



- Міхал вы можаце расказаць мне, які убудова дакладна, што ствараць і чытаць поўны файл Чэйса, я буду пісаць ўмоўны код для гэтага мода ў убудова, каб выключыць якія-небудзь стылю ад выкарыстання поўнага выяву Чэйса. Напрыклад, калі карыстальнік, выкарыстоўваючы стыль ID № 1, ён / яна з выкарыстаннем поўнага Чэйса, але пры выкарыстанні стылю ID № 2 ён / яна не выкарыстоўвае поўны Чэйса

vBET
12-09-10, 19:56
Код Госць кэш уключаны ў файле / уваходзіць / vbenterprisetranslator_finctions_guestcache.php і функцыі vbet_getGuestCacheFile вызначае імя кэш-файла. Як вы бачыце - стыль ідэнтыфікатар выкарыстоўваецца ў канцы імя файла, і гэта чытанне

$vbulletin->userinfo['styleid']

Поўнае кэшаванне файлаў чытаецца vBET ў крук global_start, напісаны на кручок global_complete або global_shutdown.

basketmen
14-09-10, 13:47
Добра я ўжо зрабіў гэты мод працуе або для іншых стыляў, якія вы хочаце выключыць vbet, не ведаю, калі іншыя людзі атрымліваюць гэтую праблему, але калі так, то вы можаце з дапамогай гэтага рашэння занадта



Go to admincp --> Plugins & Products --> Менеджэр убудоў

пошук у гэтым 3 убудоў
В. Б. прадпрыемства Перакладчык
Напішыце гасцявой кэш
В. Б. прадпрыемства Перакладчык - Сцягі




адкрытыя і абгарнуць ім код задавальняючыся гэтым, калі ўмоўны


калі (STYLEID! = 10)
{
/ / Код змест
}



Змена 10 з свой нумар ідэнтыфікатара стыль, які неабходна выключыць з выкарыстання vbet і працуе толькі з Чэйса, напрыклад, гэты стыль: Мабільны супер скуры святло / стыль (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t = 151186), што выкарыстанне мабільных прылад Прызначэнне стыляў (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983), як я выкарыстоўваю зараз


Nb. To know what is your style id number, go to phpmyadmin --> go to Table : Style --> Вы можаце бачыць нумар у калонцы styleid

mario06
15-09-10, 08:03
Я проста unistalled мабільны стыль прылады, я страціў каля ** дзень даходы, але ў мяне няма часу, каб гуляць вакол і я не зьбіраюся плаціць хлопец 10 **** у гадзіну ў гэтым.

Вось чаму я купляю "гатовай" прадукцыі, я не хачу быць бэта-тестеров для ўсіх.

Ваша робяць добрую працу ў абмен, і я высока цаню гэта.

Вітаньні мат ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1