СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблеми са 3.1.0 само купио!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
Па, управо сам купио ВБет 3.1.0 и када је на Вбет на Мајни, Не могу да приступим било шта! То ме питате да уђе мој број дозвола, али не постоји било које дугме да се после тога поднесе формулар ...

Моја инсталација је глатко без икаквих проблема, али ја сам тамо блокиран. Имао сам не-инсталиран верзија 2 комплетно пре (производа и датотеке).

Шта да радим даље? Волео бих да га користи јер сам га само купио!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
И зашто видим француском заставом на мој претходни пост? Сам написао моју поруку на енглеском језику, а не на француском! Ја не разумем.

Подразумевани изабрани језик овде на форуму је енглески, али сви менији видим се на француском! Како то?

Едит: сам написао ову поруку у енглеском језику, али је сада ципеле до само на француском језику ?****** Шта се дешава??

vBET
05-11-09, 06:10
И зашто видим француском заставом на мој претходни пост? Сам написао моју поруку на енглеском језику, а не на француском! Ја не разумем.

Подразумевани изабрани језик овде на форуму је енглески, али сви менији видим се на француском! Како то?

То је зато што ти је рекао да је Министарство одбране на француском:) Постављањем сад ББКод ручно или аутоматски (постављањем подразумевани језик корисника).

vBET
05-11-09, 06:14
Па, управо сам купио ВБет 3.1.0 и када је на Вбет на Мајни, Не могу да приступим било шта! То ме питате да уђе мој број дозвола, али не постоји било које дугме да се после тога поднесе формулар ...

Моја инсталација је глатко без икаквих проблема, али ја сам тамо блокиран. Имао сам не-инсталиран верзија 2 комплетно пре (производа и датотеке).

Шта да радим даље? Волео бих да га користи јер сам га само купио!

То није нормално. Опције панел је генерисана би СМФ мотор - Молим страницу поново напунити. Ако се деси поново покушати да поново увезете датотеку производ.
Такође проверите да ли сте цурл инсталиран на вашем серверу (ако 2.к је тада ради се).

У било каквих проблема - само питајте и ми радо ће вам помоћи:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
Па, у ствари, хтео сам да га тестирамо на локалном нивоу пре него што инсталирате на мој живе форуму. На локалном нивоу, чак и ако покушам да освежите страницу, само информације видим на ог ВБет Главни је лиценца ствари. Реимпортинг производ није помогло.

Такође, био сам један од оних који су донирали пре 3.1.0 је доступан за преузимање? Нисмо требали да се попуст када 3.к се појављују?

На друго питање, овде на свој форум, можеш ли ми рећи зашто када је мој језик је подешавање у енглеском језику, видим сви менији, поруке, итд на француском? Покушао сам да брисање колачића, кеш меморије, освежавајућа страни, али ништа није помогло, и даље сам на француском!

vBET
05-11-09, 16:10
Потребан вам је приступ Интернету за употребу вБЕТ. У супротном не може да ради - Преводи су израђени од Гоогле-а. Будите сигурни да ништа не блокирају ваш приступ до 3. стране. Такође ћете патити оно што сада имају. Приступ интернету је нешто уобичајено за форуме;)

vBET
05-11-09, 16:15
Такође, био сам један од оних који су донирали пре 3.1.0 је доступан за преузимање? Нисмо требали да се попуст када 3.к се појављују?

Нисмо објавити ништа слично томе:)


На друго питање, овде на свој форум, можеш ли ми рећи зашто када је мој језик је подешавање у енглеском језику, видим сви менији, поруке, итд на француском? Покушао сам да брисање колачића, кеш меморије, освежавајућа страни, али ништа није помогло, и даље сам на француском!

Само кликните енглески заставу да се вратите на енглеском језику:) и проверите подразумевани језик корисника у Усер ЦП - модел жели да буде паметан, па када неко каже да је његов подразумевани језик је француски да ће га вратити на француски.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Потребан вам је приступ Интернету за употребу вБЕТ. У супротном не може да ради - Преводи су израђени од Гоогле-а. Будите сигурни да ништа не блокирају ваш приступ до 3. стране. Такође ћете патити оно што сада имају. Приступ интернету је нешто уобичајено за форуме;)

Чак и ако га покренем на локалном нивоу, још увек имам приступ интернету преко моје локалне форуму ... али постоји начин да се то ради зато што желим да се тестирања пре него што живи са њим ... Не постоји ништа што блокира форуму. Зашто и додао да део о страдању са оним што сам сада и да је Интернет је заједничко за форуме? Да ли мислите да није фер да покуша тестирање пре него што ризиковати ствари на форуму живе раније? И да, 2.к је текла у реду до сада.


Нисмо објавити ништа слично томе:)

Па, преузети директно из свој пост # 720 послато вбуллетин.орг:


Зато - свако ко ме је поклонио у овом пројекту до овог тренутка, добијате 1 бесплатну лиценцу на коришћење и 1 гратис кредит везу уклањање лиценце за 3.0.0:)


То је нека врста попуста ... али нисте нуди ми то још увек ... Па како могу да добијем још једну бесплатну лиценцу коришћење и уклањање лиценцу?



Само кликните енглески заставу да се вратите на енглеском језику:) и проверите подразумевани језик корисника у Усер ЦП - модел жели да буде паметан, па када неко каже да је његов подразумевани језик је француски да ће га вратити на француски.
Нашао сам зашто. Било је додао / ен на крају уместо само хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/

vBET
05-11-09, 19:38
Чак и ако га покренем на локалном нивоу, још увек имам приступ интернету преко моје локалне форуму ... али постоји начин да се то ради зато што желим да се тестирања пре него што живи са њим ... Не постоји ништа што блокира форуму. Зашто и додао да део о страдању са оним што сам сада и да је Интернет је заједничко за форуме? Да ли мислите да није фер да покуша тестирање пре него што ризиковати ствари на форуму живе раније? И да, 2.к је текла у реду до сада.

Само зато што веза са Интернетом потребно за ово мод да ради:)
О тестирање молимо вас да тестирање форума није доступно за јавности.


То је нека врста попуста ... али нисте нуди ми то још увек ... Па како могу да добијем још једну бесплатну лиценцу коришћење и уклањање лиценцу?

То је једноставан - зато што не испуњавају услов описани. Поглед на поруке:)


Нашао сам зашто. Било је додао / ен на крају уместо само СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) - Поверед би вБуллетин (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/)

Драго ми је да реши овај.

Да ли још увек имају проблем са инсталацијом? Ако јесте молим вас АМ ми приступ администратора КП и ФТП ћу да проверим:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Само зато што веза са Интернетом потребно за ово мод да ради:)
О тестирање молимо вас да тестирање форума није доступно за јавности.

Тестирање форуму локално значи сама по себи да није показуј никоме!

Као што сам рекао, нисам у могућности да видите опције вБет Главни у мом админцп када је тестирање на мом локалном форуму. О стављање пијук на мој уживо форуму, и ја више не знам шта ћу урадити са овим, јер нисам стварно ценимо врсте одговоре ми је дао овде.

vBET
06-11-09, 00:51
Тестирање форуму локално значи сама по себи да није показуј никоме!

То је велика:)


Као што сам рекао, нисам у могућности да видите опције вБет Главни у мом админцп када је тестирање на мом локалном форуму. О стављање пијук на мој уживо форуму, и ја више не знам шта ћу урадити са овим, јер нисам стварно ценимо врсте одговоре ми је дао овде.

Још једном, одговор је - ја ћу ово средити. Молим вас ми ПМ све детаље и не морате да га подесите на прави форуму пре само мене АМ приступ детаље ваше пробној плочи:)
Жао ми је што не цене одговор који ће вам помоћи на овај начин. Нажалост, ја не знам шта је разлог овог питања, а ја треба приступ моћи да истражује за вас и решити га за вас. Жао због невоље и чекају ПМ са детаљима.

Без могућности да провери, наш једини савет за сада је поново - уверите се да имате приступ Интернету. А од вас мислим серверу. Знам да ваш рачунар има приступ, али се чини да ваш сервер је блокиран да комуницира са спољним реч. Други разлог може бити тај што немају инсталиран цурл пхп библиотеку. Не могу да кажем ништа више, без могућности да га проверите.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
Д То није могуће да се пријавите у локалном форуму (као што су користећи еасипхп, КСАМПП или нешто друго, са локалним ИП), тј:

хккп: / / 127.0.0.1/форум/индек.пхп (хттп://127.0.0.1/форум/индек.пхп)).. Треба да знате о томе. У сваком случају, заборавите о томе. Не треба више.

Сам добио одговоре о другим стварима, тако, нема везе.

vBET
06-11-09, 07:37
Д То није могуће да се пријавите у локалном форуму (као што су користећи еасипхп, КСАМПП или нешто друго, са локалним ИП), тј:

хккп: / / 127.0.0.1/форум/индек.пхп (хттп://127.0.0.1/форум/индек.пхп)).. Треба да знате о томе. У сваком случају, заборавите о томе. Не треба више.

Сам добио одговоре о другим стварима, тако, нема везе.

То је ако имате своју ИП у ВАН (не само ЛАН). 127.0.0.1 је исто као лоцалхост и то значи да желите да повежете са стварним машина. Али и даље имате своју ИП адресу. А чак и ако је то само у локалној мрежи, и даље можете подесити ваш форум тест на истом рацунару где сте прави форуму. Према СМФ лиценцу имате право да подесите такав форум у директоријум тествб, али то не мора бити доступан за јавности.

У случају да у свим будућим питањима управо пишем. Ми смо ту да вам помогнемо:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1