КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае 3.1.0 Праблемы з толькі што купіў!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
Ну, я толькі што купіў VBet 3.1.0 і калі на Vbet Галоўнае, я не магу ўвайсці што-небудзь! Ён просіць мяне ўвайсці на свой нумар ліцэнзіі, але, няма любую кнопку, каб адправіць форму пасля ...

Мая ўстаноўка прайшла гладка, без якіх-небудзь праблем, але я заблакаваныя там. Я неўсталяванай версіі 2 цалкам, перш чым (прадукт і файлы).

Што мне рабіць, адтуль? Я хацеў бы выкарыстаць яго цяпер, так як я толькі што купіў яго!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
І чаму я бачу, французскі сцяг на мой папярэдні пост? Я напісаў паведамленне на англійскай мове, а не на французскай мове! я не разумею.

Мой змаўчанні абраны мову тут, на форуме англійскай мове, але ўсё меню, бачу, на французскай мове! Як жа так?

Змяніць: Я напісаў гэта паведамленне на англійскай мове таксама, але гэта цяпер да абутку толькі на французскай мове ?****** Што адбываецца???

vBET
05-11-09, 06:10
І чаму я бачу, французскі сцяг на мой папярэдні пост? Я напісаў паведамленне на англійскай мове, а не на французскай мове! я не разумею.

Мой змаўчанні абраны мову тут, на форуме англійскай мове, але ўсё меню, бачу, на французскай мове! Як жа так?

Менавіта таму, што вы сказалі мод, які ён па-французску:) Пры ўсталёўцы мову BBCode ўручную або аўтаматычна (шляхам ўстаноўкі мовы карыстальніка па змаўчанні).

vBET
05-11-09, 06:14
Ну, я толькі што купіў VBet 3.1.0 і калі на Vbet Галоўнае, я не магу ўвайсці што-небудзь! Ён просіць мяне ўвайсці на свой нумар ліцэнзіі, але, няма любую кнопку, каб адправіць форму пасля ...

Мая ўстаноўка прайшла гладка, без якіх-небудзь праблем, але я заблакаваныя там. Я неўсталяванай версіі 2 цалкам, перш чым (прадукт і файлы).

Што мне рабіць, адтуль? Я хацеў бы выкарыстаць яго цяпер, так як я толькі што купіў яго!

Гэта не нармальна. Параметры панэлі народжаны рухавік Форум - Калі ласка, перазагрузіце старонку. Калі паўторыцца спробе імпартаваць файл зноў прадукту.
Таксама пераканайцеся, што ў вас ёсць CURL усталяваны на вашым серверы (калі 2.x працуе то).

У якіх-небудзь праблем - проста спытаеце, і мы з радасцю дапаможам Вам:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
Ну, на самай справе, я хацеў праверыць яго на месцы, перш чым ўсталёўваць яго на маім жыцці форуму. Лакальна, нават калі я стараюся, каб абнавіць старонку, толькі я бачу, інфармацыя аб й VBet Галоўнае гэта ліцэнзіі рэчы. Reimporting прадукт не дапамагло.

Акрамя таго, я быў адным з тых, хто ахвяраваў да 3.1.0 была даступная для загрузкі? Хіба не былі мы, як мяркуецца, каб атрымаць зніжку пры 3.x будзе з'яўляцца?

На іншае пытанне, тут на свой уласны форум, маглі б вы сказаць мне, чаму, калі мой мову ўсталёўкі на англійскай мове, я бачу ўсё меню, паведамленні і г.д. па-французску? Я стараўся, каб ачысціць куки, кэш, абнавіць старонку, але нічога не дапамагала, я ўсё яшчэ па-французску!

vBET
05-11-09, 16:10
Вам неабходны доступ да Інтэрнэту для карыстання vBET. У адваротным выпадку яна не можа працаваць - пераклады зробленыя з Google. Будзьце ўпэўненыя, што нічога не заблакаваць ваш доступ да трэцім асобам. Вы таксама будзеце пакутаваць, што вы ёсць зараз. Доступ у інтэрнэт нешта звычайнае для форумаў;)

vBET
05-11-09, 16:15
Акрамя таго, я быў адным з тых, хто ахвяраваў да 3.1.0 была даступная для загрузкі? Хіба не былі мы, як мяркуецца, каб атрымаць зніжку пры 3.x будзе з'яўляцца?

Мы не аб'яўляў нічога падобнага:)


На іншае пытанне, тут на свой уласны форум, маглі б вы сказаць мне, чаму, калі мой мову ўсталёўкі на англійскай мове, я бачу ўсё меню, паведамленні і г.д. па-французску? Я стараўся, каб ачысціць куки, кэш, абнавіць старонку, але нічога не дапамагала, я ўсё яшчэ па-французску!

Проста націсніце англійская сцяг, каб вярнуцца да ангельскай мове:) І праверыць карыстальніка па змаўчанні мова ў кабінеце - мода хоча быць разумным, таму, калі хто-то кажа, што яго мовай па змаўчанні з'яўляецца французскі ён прынясе яго назад на французскую мову.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Вам неабходны доступ да Інтэрнэту для карыстання vBET. У адваротным выпадку яна не можа працаваць - пераклады зробленыя з Google. Будзьце ўпэўненыя, што нічога не заблакаваць ваш доступ да трэцім асобам. Вы таксама будзеце пакутаваць, што вы ёсць зараз. Доступ у інтэрнэт нешта звычайнае для форумаў;)

Нават калі я запускаю яго на месцы, я ўсё яшчэ маюць доступ да сеткі Інтэрнэт праз мой мясцовы форум ... але ці ёсць спосаб зрабіць гэтую працу, таму што я хачу, каб праверыць гэта, перш чым жыць з ім ... Існуе нічога, што блокі форуме. Чаму вы, дадаўшы, што частка пра пакуты з тым, што ў мяне ёсць зараз, і што Інтэрнэт з'яўляецца агульнай для форумаў? Як вы думаеце, гэта не справядліва, каб паспрабаваць тэставанне, перш чым рызыкаваць матэрыял на форуме жыць раней? І так, 2.x працаваў нармальна да гэтага.


Мы не аб'яўляў нічога падобнага:)

Ну, прама з вашага паведамлення # 720 vbulletin.org:


Вось чаму - любы, хто ахвяраваў мне ў гэтым праекце, да гэтага моманту, атрымаюць 1 бясплатная ліцэнзія выкарыстання і 1 беспрацэнтны крэдыт спасылку выдалення ліцэнзіі на 3.0.0:)


Гэта нейкія зніжкі ... але вы не прапаноўвалі мне гэта ўсё ж ... Так як я магу атрымаць яшчэ адну бясплатную ліцэнзію выкарыстання і выдалення ліцэнзіі?



Проста націсніце англійская сцяг, каб вярнуцца да ангельскай мове:) І праверыць карыстальніка па змаўчанні мова ў кабінеце - мода хоча быць разумным, таму, калі хто-то кажа, што яго мовай па змаўчанні з'яўляецца французскі ён прынясе яго назад на французскую мову.
Я выявіў, чаму. Гэта было даданне / FR ў канцы, а не проста http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
Нават калі я запускаю яго на месцы, я ўсё яшчэ маюць доступ да сеткі Інтэрнэт праз мой мясцовы форум ... але ці ёсць спосаб зрабіць гэтую працу, таму што я хачу, каб праверыць гэта, перш чым жыць з ім ... Існуе нічога, што блокі форуме. Чаму вы, дадаўшы, што частка пра пакуты з тым, што ў мяне ёсць зараз, і што Інтэрнэт з'яўляецца агульнай для форумаў? Як вы думаеце, гэта не справядліва, каб паспрабаваць тэставанне, перш чым рызыкаваць матэрыял на форуме жыць раней? І так, 2.x працаваў нармальна да гэтага.

Проста таму, што Інтэрнэт-злучэнне неабходна для гэтага мода для запуску:)
Аб тэставанні калі ласка, зрабіце тэст форум не даступныя для публічнага прагляду.


Гэта нейкія зніжкі ... але вы не прапаноўвалі мне гэта ўсё ж ... Так як я магу атрымаць яшчэ адну бясплатную ліцэнзію выкарыстання і выдалення ліцэнзіі?

Гэта проста - таму што вы не соответствуете апісана стан. Паглядзіце на дату паведамлення:)


Я выявіў, чаму. Гэта было даданне / FR ў канцы, а не толькі VBulletin прадпрыемства Перакладчык (vBET) - Каляндар (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

Я рады, што Вы вырашылі гэта.

У Вас ёсць яшчэ праблемы з усталёўкай? Калі так, калі ласка, PM мне доступ да вашай панэлі адміністратара і FTP я буду правяраць гэта:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Проста таму, што Інтэрнэт-злучэнне неабходна для гэтага мода для запуску:)
Аб тэставанні калі ласка, зрабіце тэст форум не даступныя для публічнага прагляду.

Тэставанне форуму лакальна мае на ўвазе пад сабой, што гэта не паказаць нікому!

Як я ўжо сказаў, я не ў стане бачыць варыянты vBet Галоўнае ў маёй AdminCP пры праверцы яго на мясцовым форуме. Аб увядзеннi ваш хак на маім Жывая форуме, а я не ведаю больш, што я збіраюся зрабіць з гэтым, паколькі я не вельмі цаню роду адказаў вы далі мне тут.

vBET
06-11-09, 00:51
Тэставанне форуму лакальна мае на ўвазе пад сабой, што гэта не паказаць нікому!

Гэта пышна:)


Як я ўжо сказаў, я не ў стане бачыць варыянты vBet Галоўнае ў маёй AdminCP пры праверцы яго на мясцовым форуме. Аб увядзеннi ваш хак на маім Жывая форуме, а я не ведаю больш, што я збіраюся зрабіць з гэтым, паколькі я не вельмі цаню роду адказаў вы далі мне тут.

Зноў адказ - я буду з гэтым справіцца. Калі ласка, PM мне ўсё дэталі, і вы не павінны ўсталяваць яго на свой рэальны форум, перш чым проста PM мне дэталі доступу да тэставай плаце:)
Я шкадую, што Вы не шануеце адказаць, што я дапамагу вам у гэтым шляху. На жаль, я не ведаю, у чым прычына гэтай праблемы, і я патрэбны доступ, каб мець магчымасць даследаваць яго для вас і вырашыць гэта за вас. Выбачайце за беды і чакае PM дэталямі.

Без магчымасці праверыць гэта, наш адзіны савет, які на дадзены момант з'яўляецца яшчэ раз - пераканацца, што ў вас ёсць доступ да сеткі Інтэрнэт. А да вас я маю на ўвазе ваш сервер. Я ведаю, што ваш кампутар мае доступ, але здаецца, што ваш сервер заблакаваны для сувязі з вонкавымі словы. Іншы прычынай можа быць тое, што вы не ўсталявалі CURL PHP бібліятэкі. Я не магу сказаць нічога больш, без магчымасці праверыць гэта.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
LOL Гэта немагчыма, каб увайсці ў мясцовым форуме (як з дапамогай пакета Дэнвер, XAMPP або любы іншы, з мясцовымі IP-адрасоў), гэта значыць:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)) .. Вы павінны ведаць пра гэта. Але ў любым выпадку, забыцца пра яе. Мне не трэба гэта больш.

Я атрымаў адказы на пытанні аб іншых рэчаў так, Nevermind.

vBET
06-11-09, 07:37
LOL Гэта немагчыма, каб увайсці ў мясцовым форуме (як з дапамогай пакета Дэнвер, XAMPP або любы іншы, з мясцовымі IP-адрасоў), гэта значыць:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)) .. Вы павінны ведаць пра гэта. Але ў любым выпадку, забыцца пра яе. Мне не трэба гэта больш.

Я атрымаў адказы на пытанні аб іншых рэчаў так, Nevermind.

Так, калі ў вас ёсць свой IP у WAN (не толькі LAN). 127.0.0.1 гэта ж, як лакальны, а гэта азначае, што вы хочаце, каб злучыцца з фактычнымі машыны. Але вы ўсё яшчэ ёсць свой уласны IP-адрас. І нават калі гэта толькі ў лакальнай сеткі, вы ўсё роўна можаце ўсталяваць Тэставы форум на той жа машыне, дзе ў вас ёсць рэальны форум. У адпаведнасці з ліцэнзіяй VBulletin ў вас ёсць права ўсталёўваць такі форум у каталогу testvb, але яна не павінна быць даступная для публічнага прагляду.

У выпадку, калі ў любы будучай пытанні пішыце. Мы тут для таго, каб дапамагчы вам:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1