PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل با 3.1.0 خریده!

Cybershaolin
05-11-09, 05:57
خوب ، من فقط خرید فعال تصدی 3.1.0 و زمانی که در صفحه اصلی فعال تصدی ، من می تواند هر چیزی دسترسی پیدا کنید! این درخواست را وارد کنید شماره مجوز ، اما هر گونه فشار دهید برای ارسال فرم بعد از آن وجود ندارد...

نصب ، من بدون هیچ مشکلی رفت و صاف اما من مسدود شده وجود دارد. من تا به حال نسخه (2) سازمان ملل متحد نصب شده به طور کامل قبل (محصول و فایل ها) است.

چه چیزی می توانم از آنجا انجام دهید؟ من می خواهم برای استفاده از آن از آنجایی که من آن را خریدم!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
چرا پرچم فرانسه بر روی پست قبلی من را ببینید؟ من پیام من به زبان انگلیسی نوشت ، و نه در فرانسه! من این کار را می کنید.

من به طور پیش فرض انتخاب زبان به انجمن به زبان انگلیسی است ، اما همه منوها من می بینم در فرانسه! چگونه آمده؟

ویرایش : من این پیام به زبان انگلیسی نوشت : اما در حال حاضر تا تنها در فرانسه کفش؟****** چه اتفاقی افتاده؟

vBET
05-11-09, 06:10
چرا پرچم فرانسه بر روی پست قبلی من را ببینید؟ من پیام من به زبان انگلیسی نوشت ، و نه در فرانسه! من این کار را می کنید.

من به طور پیش فرض انتخاب زبان به انجمن به زبان انگلیسی است ، اما همه منوها من می بینم در فرانسه! چگونه آمده؟

این است دلیل این که شما به وزارت دفاع است که آن را در فرانسه است گفت :) با تنظیم زبان BBCode روشن صورت دستی یا اتوماتیک (با تنظیمات پیش فرض کاربر به زبان).

vBET
05-11-09, 06:14
خوب ، من فقط خرید فعال تصدی 3.1.0 و زمانی که در صفحه اصلی فعال تصدی ، من می تواند هر چیزی دسترسی پیدا کنید! این درخواست را وارد کنید شماره مجوز ، اما هر گونه فشار دهید برای ارسال فرم بعد از آن وجود ندارد...

نصب ، من بدون هیچ مشکلی رفت و صاف اما من مسدود شده وجود دارد. من تا به حال نسخه (2) سازمان ملل متحد نصب شده به طور کامل قبل (محصول و فایل ها) است.

چه چیزی می توانم از آنجا انجام دهید؟ من می خواهم برای استفاده از آن از آنجایی که من آن را خریدم!

این طبیعی نیست. پانل گزینه ها توسط موتور اصلی تولید -- لطفا صفحه بارگذاری است. اگر اتفاق دوباره تکرار سعی کنید به واردات دوباره پرونده محصول.
همچنین اطمینان حاصل کنید که شما CURL را بر روی سرور خود نصب کنید (اگر 2.x کار سپس آن را) را.

در هر مشکلی -- و از آنها بخواهید با کمال مسرت از شما کمک خواهد کرد :)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
خوب ، در واقع ، من می خواستم را برای آزمایش آن به صورت محلی قبل از نصب آن را در فروم زنده ام. محلی ، حتی اگر من سعی می کنم به روز کردن صفحه ، تنها اطلاعات من را در صفحه اصلی فعال تصدی TH را ببینید چیزهای مجوز است. Reimporting محصول یا کمک کنند.

همچنین ، من به یکی از کسانی که اهدا قبل از 3.1.0 برای دانلود در دسترس بود بود؟ شد و ما مثلا قرار بود برای گرفتن تخفیف هنگام های 3.x به نظر می رسد؟

در ماده دیگر ، در اینجا در فروم خود را ، می تواند به من به شما بگویم چرا که زبان من است راه اندازی به زبان انگلیسی ، می بینم همه منوها ، پست ، و غیره به زبان فرانسه؟ من سعی کردم به پاک کردن کوکی ها ، کش ، صفحه طراوت ، اما هیچ چیز کمک کرد ، من هنوز هم به زبان فرانسه!

vBET
05-11-09, 16:10
شما نیاز به دسترسی به اینترنت برای استفاده از فعال تصدی. در غیر این صورت نمی توانند کار کنند -- ترجمه از گوگل ساخته شده است. مطمئن باشید که هیچ چیز را مسدود دسترسی شما به احزاب 3. همچنین شما می خواهد آنچه را که شما در حال حاضر رنج می برند. دسترسی به اینترنت چیزی معمول برای انجمنها ؛)

vBET
05-11-09, 16:15
همچنین ، من به یکی از کسانی که اهدا قبل از 3.1.0 برای دانلود در دسترس بود بود؟ شد و ما مثلا قرار بود برای گرفتن تخفیف هنگام های 3.x به نظر می رسد؟

ما چیزی شبیه به آن را اعلام نکرد :)

در ماده دیگر ، در اینجا در فروم خود را ، می تواند به من به شما بگویم چرا که زبان من است راه اندازی به زبان انگلیسی ، می بینم همه منوها ، پست ، و غیره به زبان فرانسه؟ من سعی کردم به پاک کردن کوکی ها ، کش ، صفحه طراوت ، اما هیچ چیز کمک کرد ، من هنوز هم به زبان فرانسه!

پرچم های انگلیسی برای رفتن به زبان انگلیسی کلیک کنید :) و بررسی به طور پیش فرض زبان خود کاربر در CP کاربری -- وزارت دفاع می خواهد هوشمند ، بنابراین ، هنگامی که کسی می گوید که زبان پیش فرض خود را به فرانسه او را به فرانسوی به ارمغان بیاورد.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
شما نیاز به دسترسی به اینترنت برای استفاده از فعال تصدی. در غیر این صورت نمی توانند کار کنند -- ترجمه از گوگل ساخته شده است. مطمئن باشید که هیچ چیز را مسدود دسترسی شما به احزاب 3. همچنین شما می خواهد آنچه را که شما در حال حاضر رنج می برند. دسترسی به اینترنت چیزی معمول برای انجمنها ؛)

حتی اگر من آن را اجرا کنید به صورت محلی ، اما من هنوز هم دسترسی به اینترنت از طریق انجمن های محلی من... اما راهی برای این کار به خاطر من می خواهم به آن را قبل از رفتن زندگی با آن آزمایش وجود دارد... هیچ چیز وجود دارد که به انجمن مسدود است. چرا شما با اضافه کردن آن بخش در مورد درد و رنج با آنچه من در حال حاضر و که اینترنت برای انجمنها شایع است؟ آیا به نظر شما این منصفانه نیست را امتحان کنید به تست قبل از خطر مسائل انجمن زندگی می کنند قبل از؟ بله ، 2.x در حال اجرا بود خوب قبل از.

ما چیزی شبیه به آن را اعلام نکرد :)

خوب ، به طور مستقیم از پست شما گرفته شده # 720 در vbulletin.org :

به همین دلیل -- هر کسی که تا این لحظه من در این پروژه اهدا خواهد شد 1 مجوز استفاده رایگان و 1 اعتبار بدون مجوز حذف لینک برای 3.0.0 :)

این نوعی از تخفیف... اما شما این را به من ارائه نشده است... پس چگونه می تواند یک بیشتر مجوز استفاده آزاد و حذف مجوز را دریافت کنم؟

پرچم های انگلیسی برای رفتن به زبان انگلیسی کلیک کنید :) و بررسی به طور پیش فرض زبان خود کاربر در CP کاربری -- وزارت دفاع می خواهد هوشمند ، بنابراین ، هنگامی که کسی می گوید که زبان پیش فرض خود را به فرانسه او را به فرانسوی به ارمغان بیاورد.
که من پیدا کردم به همین دلیل است. شد اضافه / FR در پایان به جای فقط http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
حتی اگر من آن را اجرا کنید به صورت محلی ، اما من هنوز هم دسترسی به اینترنت از طریق انجمن های محلی من... اما راهی برای این کار به خاطر من می خواهم به آن را قبل از رفتن زندگی با آن آزمایش وجود دارد... هیچ چیز وجود دارد که به انجمن مسدود است. چرا شما با اضافه کردن آن بخش در مورد درد و رنج با آنچه من در حال حاضر و که اینترنت برای انجمنها شایع است؟ آیا به نظر شما این منصفانه نیست را امتحان کنید به تست قبل از خطر مسائل انجمن زندگی می کنند قبل از؟ بله ، 2.x در حال اجرا بود خوب قبل از.

فقط به دلیل اتصال به اینترنت لازم برای این وزارت دفاع به اجرا :)
درباره تست لطفا انجمن آزمون برای دید عموم در دسترس نیست.

این نوعی از تخفیف... اما شما این را به من ارائه نشده است... پس چگونه می تواند یک بیشتر مجوز استفاده آزاد و حذف مجوز را دریافت کنم؟

ساده است -- چرا که شما شرایط توصیف شده برآورده نشده است. نگاه در تاریخ پیام :)

که من پیدا کردم به همین دلیل است. شد اضافه / FR در پایان به جای تصدی مترجم اصلی (فعال تصدی) -- صفحه اصلی (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

من خوشحالم از اینکه این یکی را حل کرده است.

آیا شما هنوز هم باید این موضوع را با نصب؟ اگر بله لطفا PM من دسترسی به CP مدیریت شما و FTP من خواهد شد آن را چک کنید :)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
فقط به دلیل اتصال به اینترنت لازم برای این وزارت دفاع به اجرا :)
درباره تست لطفا انجمن آزمون برای دید عموم در دسترس نیست.

آزمایش یک انجمن محلی توسط خود بدان معنی است که آن را به کسی نشان نمی دهد!

همانطور که گفتم ، من قادر به دیدن گزینه های در صفحه اصلی فعال تصدی در admincp من در زمانی که آن را آزمایش در فروم محلی من نیست. در مورد قرار دادن هک خود را در فروم زنده ام ، به خوبی من نمی دانم دیگر چه من نمیخواهم با این کار از آنجایی که من واقعا نمی قدر دانی از نوع پاسخ شما به من داد اینجا.

vBET
06-11-09, 00:51
آزمایش یک انجمن محلی توسط خود بدان معنی است که آن را به کسی نشان نمی دهد!

که بزرگ است :)

همانطور که گفتم ، من قادر به دیدن گزینه های در صفحه اصلی فعال تصدی در admincp من در زمانی که آن را آزمایش در فروم محلی من نیست. در مورد قرار دادن هک خود را در فروم زنده ام ، به خوبی من نمی دانم دیگر چه من نمیخواهم با این کار از آنجایی که من واقعا نمی قدر دانی از نوع پاسخ شما به من داد اینجا.

یکبار دیگر جواب این است : -- من این مسئولیت رسیدگی به. لطفا PM تمام جزئیات به من و شما نیست که آن را در فروم واقعی خود را قبل از درست PM جزئیات من دسترسی به هیئت مدیره آزمون خود را :)
من متاسفم شما پاسخ که من شما را در این راه کمک کند درک نیست. متاسفانه من نمی دانم چه دلیل از این موضوع و من نیاز به دسترسی به قادر به آن را برای شما بررسی و حل آن را برای شما. با عرض پوزش برای مشکلات و انتظار PM با جزئیات.

بدون امکان آن را چک کنید ، تنها توصیه ما در حال حاضر است دوباره -- اطمینان حاصل کنید که شما به اینترنت دسترسی دارند. و توسط شما به معنای سرور شما است. من می دانم که کامپیوتر شما دسترسی داشته ، اما به نظر می رسد مانند سرور شما مسدود شده است برای برقراری ارتباط با کلمه در خارج است. دلیل دیگر می تواند که شما لازم نیست که نصب CURL کتابخانه PHP است. من می توانم چیزی بگویم بدون امکان آن را چک کنید.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
LOL این امکان پذیر نیست در یک انجمن محلی (مثل با استفاده از easyphp ، XAMPP یا هر چیز دیگری ، با IP های محلی) به عنوان مثال وارد شوید :

hxxp : / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)). شما باید در مورد آن بدانند. اما به هر حال ، در مورد آن را فراموش کرده ام. من به آن نیاز نیست دیگر.

من پاسخ های من در مورد چیزهای دیگر چنین است ، nevermind.

vBET
06-11-09, 07:37
LOL این امکان پذیر نیست در یک انجمن محلی (مثل با استفاده از easyphp ، XAMPP یا هر چیز دیگری ، با IP های محلی) به عنوان مثال وارد شوید :

hxxp : / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)). شما باید در مورد آن بدانند. اما به هر حال ، در مورد آن را فراموش کرده ام. من به آن نیاز نیست دیگر.

من پاسخ های من در مورد چیزهای دیگر چنین است ، nevermind.

این است که اگر شما آی پی خود را در شبکه گسترده (و نه تنها LAN). 127.0.0.1 localhost همان است و آن بدان معنی است که شما می خواهید با ماشین واقعی متصل است. اما شما هنوز هم آدرس IP خود را. و حتی اگر آن است که تنها در شبکه محلی ، شما هنوز هم می تواند انجمن آزمون خود را بر روی همان دستگاه مجموعه ای که در آن شما به انجمن واقعی. با توجه به مجوز اصلی شما باید حق تعیین فروم مانند در دایرکتوری testvb ، اما آن را نمی باید برای دید عموم در دسترس است.

در صورتی که در هر گونه مسائل در آینده فقط نوشتن. ما اینجا به شما کمک کند :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1