СДА

Виев Фулл Версион: Решити Усер ЦП опцију у профилу доеснт ажурирање сад подешавања



tsak76
24-11-10, 19:06
Усер ЦП опцију да изаберу сад доеснт ворк чак ни овде. сам изабрао грчки на пример и доеснт промене, само заставу кликом мења, приметио сам да у мом првом форуму, па сам овде покушао и исти

mateuszr
25-11-10, 10:16
Поздрав,

поглед на опису ове опције:

На ком језику ћете писати ваше поруке. Форум ће аутоматски превести своје поруке другима корисницима језика. Такође, то ће превести поруке на другим језицима на ваш подразумевани језик.
То значи, да не морате да означите своју постове са [Ланг] - Форум ће аутоматски детектовати ваш језик, али постоји админ опцију, која може ограничити ово признање у
АдминЦП -> ВБЕТ -> Гоогле -> Гоогле Језик Детецтиониоу'лл пронађе постоји детаљан десциптион, како то функционише.

У АдминЦП чак постоји још једна опција:

АдминЦП -> ВБЕТ -> Остало -> Преусмеравање кориснику језик
да ће вас аутоматски преусмерити на ваш подразумевани језик претраживача. Не ради на нашем форуму, јер је ова опција онемогућена овде.

Тема премештена у отклањање проблема

tsak76
25-11-10, 22:43
Сада Тест

tsak76
25-11-10, 22:45
моја подешавања овде су на грчком, али видим енглески поруке

mateuszr
26-11-10, 09:40
Да, треба и ви да их видите исправно - зашто? Одговорио сам на мој први одговор:) Или можда не говорите о нечем другом ...
Видећете грчке само у случају, када АдминЦП опција подешена на аутоматско преусмјеравање, или када га изаберете ручно из заставе у врху.

tsak76
26-11-10, 19:02
плз реците ми шта морам да можда поставили поруке екрана. Желим корисник који изабере сад од УсерЦП да преусмерите у ту сад. ја донт омогућавају заставице за рег кориснике хвала

mateuszr
09-12-10, 08:33
АдминЦП -> ВБЕТ -> Остало -> Преусмеравање кориснику језик
Захваљујући овој опцији можете преусмеравају кориснике на подразумевани језик свог веб бровсера и ово подешавање је независна од "УсерЦП 'подешавање, који се користи за превођење сврхе (ја сам већ описао у свом првом одговору)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1