PDA

مشاهده نسخه کامل : حل کاربر CP گزینه مشخصات رو روز رسانی تنظیمات زبان

tsak76
24-11-10, 19:06
کاربر گزینه CP را انتخاب کنید زبان رو کار نمی کند حتی در اینجا. به عنوان مثال انتخاب یونانی و از آن رو تغییر ، تنها با پرچم کلیک کردن بر روی آن تغییرات ، متوجه شدم که در انجمن من برای اولین بار من سعی کردم در اینجا و آن از همان

mateuszr
25-11-10, 10:16
میهمان گرامی ،

نگاهی به شرح این گزینه :

که به چه زبانی از شما خواهد به نوشتن پست های خود را. انجمن به طور خودکار پست های خود را را به دیگر کاربران زبان ترجمه. همچنین این پست ها در زبان های دیگر به زبان پیش فرض خود را ترجمه کنید.
به این معنی ، شما لازم نیست به برچسب پست های خود را با [زبان] -- انجمن زبان شما به طور خودکار شناسایی است ، اما گزینه سر مدیر وجود دارد ، که ممکن است این شناخت را در محدود
AdminCP --> فعال تصدی --> گوگل --> زبان Detectionyou'll گوگل پیدا کردن وجود دارد desciption جزئیات ، چگونه کار می کند.

در AdminCP حتی یک گزینه دیگر وجود دارد :

AdminCP -- فعال تصدی> --> متفرقه --> به زبان کاربر تغییر مسیر
که به طور خودکار شما را به زبان مرورگر پیش فرض شما تغییر مسیر. در فروم ما کار نمی کند ، چرا که این گزینه غیر فعال است.

موضوع منتقل شد به بخش عیب یابی

tsak76
25-11-10, 22:43
من در حال حاضر تست

tsak76
25-11-10, 22:45
تنظیمات من در اینجا در یونانی هستند ، اما من می بینم پست انگلیسی

mateuszr
26-11-10, 09:40
بله ، شما انجام دهد و شما آنها را به درستی -- چرا؟ من در پاسخ اول پاسخ داده شده :) یا شاید شما در حال صحبت کردن در مورد چیز دیگری...
شما یونانی فقط در مورد ، زمانی که گزینه AdminCP به هدایت خودکار و یا زمانی که شما آن را انتخاب دستی از پرچم در بالای صفحه مراجعه کنید.

tsak76
26-11-10, 19:02
plz به من بگویید که دقیقا چه من به مجموعه ای شاید تصویر. من می خواهم کاربری که انتخاب زبان از دسته جمعی به تغییر مسیر به آن زبان است. اصلا اجازه می دهد پرچم برای کاربران ثبت REG

mateuszr
09-12-10, 08:33
AdminCP -- فعال تصدی> --> متفرقه --> به زبان کاربر تغییر مسیر
با تشکر به این گزینه شما می توانید کاربران را به زبان پیش فرض مرورگر خود را و این تنظیمات تغییر مسیر از تنظیم ، 'فهرست' است که برای مقاصد ترجمه استفاده می شود (من در حال حاضر آن را در اولین واکنش من مستقل)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1