PDA

View Full Version: Rešeno 404 napak



steve
23-02-10, 02:52
Jaz sem odkritju, ko je URL vsebuje "ali%, ki ga ustvarjajo napake na 404 prevedenih strani. Ali obstaja način za odstranjevanje teh znakov ven?

vBET
23-02-10, 12:28
Pravkar sem preveriti na našem strežniku, zato je dobro delo

Prepričajte se, da uporabljate zadnje različice vBET. Preverite, ali vaša vBSEO konfiguracija je primerno v skladu z navodili za integracijo v readme.html iz paketa vBET. Če se po tem vprašanju se bodo še vedno obstajajo, da nas obvestite in pošljite dodatne podrobnosti, ki jih PM.

vBET
24-02-10, 22:07
Ok. Odkril sem, da na strežniku vprašanje je točno s karakterjem%. In zdi se, da ko je bil vpleten je strmoglavilo na nekaj. Htaccess reportaža ravni. To pa še ni ustrezno preusmerjen na vbenterprisetranslator_seo.php zato je bil vBET še niso vključeni še. Vem, da je delovna brez prevoda, vendar se zdi, da ko je bil preusmerjanje Parametri% in je bil v URL to ne bo šlo več na strežniku.

Izdaja rešiti z rezanjem značaja% s ni prevedena link. Sem že, da je na strežniku. Rešitev je, da uredite po meri znak zamenjave v / include / config_vbseo.php. Torej, če je bila prazna, preden bo videti takole sedaj:


$vbseo_custom_char_replacement = array('%' => '');

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1