מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר 404 שגיאות

steve
23-02-10, 02:52
אני מוצא כאשר כתובת האתר של מכילים 'או% שהם מייצרים שגיאה 404 על דפים מתורגמים. האם יש דרך של הפשטה אלה תווים החוצה?

vBET
23-02-10, 12:28
כרגע בדקתי בשרת שלנו וזה עובד היטב

אנא ודא כי אתה משתמש בגרסה האחרונה של vBET. בדוק האם תצורה vBSEO שלך מתאים על פי הנחיות אינטגרציה readme.html מהחבילה vBET. אם לאחר ההנפקה, אשר עדיין קיימים יידע אותנו ולשלוח פרטים נוספים על הרכב.

vBET
24-02-10, 22:07
אוקי. גיליתי בשרת שלך בנושא היה בדיוק עם הדמות%. ונראה כי כאשר הוא היה מעורב משהו התרסק ברמה htaccess. שכתוב. זה אפילו לא מנותב כראוי כך vbenterprisetranslator_seo.php vBET אפילו לא מעורבים עדיין. אני יודע שזה היה עובד בלי תרגום אבל נראה כי כאשר הפרמטרים ניתוב מחדש היה מעורב% היו ב-URL זה כבר לא עבד על השרת.

בעיה נפתרה על ידי חיתוך של הדמות% מהקישור לא תורגם. אני כבר להגדיר את זה בשרת שלך. הפתרון הוא לערוך החלפת אופי מותאם אישית / כוללים / config_vbseo.php. אז אם זה היה ריק לפני שהוא ייראה כמו זה עכשיו:

$vbseo_custom_char_replacement = array('%' => '');

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1