PDA

View Full Version: Lahendatud 404-vigu



steve
23-02-10, 02:52
Ma leida, kui URL sisaldada "või% nad moodustavad 404 viga tõlkelehekülge. Kas on kuidagi eemaldamine need tähemärki välja?

vBET
23-02-10, 12:28
Ma lihtsalt kontrollida meie server ja see töötab hästi

Palun veenduge, et te kasutate viimane versioon vBET. Check teie vBSEO konfiguratsioon on asjakohane vastavalt integratsiooni juhiseid ReadMe.html alates vBET pakendis. Kui pärast seda küsimust siiski olemas andke teada ja saatke lisaandmed by PM.

vBET
24-02-10, 22:07
Ok. Ma avastasin, et serveris küsimus oli täpselt sümbol%. Ja tundub, et kui see oli seotud midagi kukkus. Htaccess ümberkirjutamist tasandil. Ta isegi ei asjakohaselt suunata vbenterprisetranslator_seo.php nii vBET isegi ei osalenud veel. Ma tean, et ta töötas ilma tõlketa, kuid tundub, et kui ümbersuunamine parameetrid osales ja% oli URL ta ei tööta enam teie serveris.

Probleem lahendatud, lõigates% tegelasele ei tõlgita link. Ma juba see oma serverisse. Lahendus on muuta custom iseloomu asendamine / include / config_vbseo.php. Nii et kui see oli tühi enne, kui see näeb välja selline nüüd:


$vbseo_custom_char_replacement = array('%' => '');

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1