PDA

View Full Version: Kako deluje - priročnik o več podpore jezik



vBET
09-10-09, 19:28
Ta članek opisuje, kako samodejno prevajanje deluje. Ročno prevajanje opis najdete tukaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3166-manual-translations.html
Če želite preprečiti prevajanja del besedila, si oglejte tukaj: kako narediti nekaj besedila ne prevede? (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3168-how-make-some-text-not-translated.html).

Ne vem, koliko ste navdušeni nad več jezikovne podpore do sedaj in upam, da vas bo navdušil še bolj, ko boste izvedeli, kako enostavno je v uporabi: D

Najprej mod podpira jezik uporabniškega privzeto. To je določeno v prijavnico in se lahko spremeni v CP uporabnika. Torej, če je uporabnik iz svojega privzetega jezika, potem mu to nič ... Samo piše prispevkov v njegovem jeziku, in vBET skrbi za vse. V takšnem primeru - če je uporabnik, ki privzeti jezik predpostavlja, da je celotno mesto (vključno z naslovom) napisal v svoji privzeti jezik. To se bo kmalu konfigurirati, vendar na njegovo trenutku obstaja preprosta predpostavka: če je uporabnik, ki privzeti jezik in se razlikuje od privzetega jezika forum, nato pa vsak svoje sporočilo v jeziku, ki ga izbere za svojega privzetega.

Ustvarite lahko tudi več sporočil, jezik, če je to le del sporočila je na voljo v različnih jezikih. To je zelo preprosta - vse, kar morate storiti, je dal besedilo, napisano v drugem jeziku notranjosti lang BBCode. To traja en parameter, ki je jezikovno kodo. Tj, če želite napisati nekaj, kar v poljščini, nato BBCode izgleda takole lang = pl.
Glej celoten primer (prostore v BBCode dodal, da se prepreči vrednotenje):
[ lang=pl]Przykład tekstu po polsku[ /lang]

Ta primer (brez presledkov v BBCode), vam bo dala kot rezultat:
Primer besedila v poljščini

Obstaja tudi še en BBCode, ki deluje točno tako, kot lang BBCode, vendar je rezerviran za prispevke pod naslovi samo. To je langtitle BBCode - se uporabljajo vBET za samodejno sporočilo znak za uporabnika, ki je njihov privzeti jezik, ki ni forum privzeti jezik. To se ne sme uporabljati ročno, in če želite uporabljati to tak način, potem ne pozabite postaviti celotno sporočilo notranjost lang BBCode uporabi isto jezikovno kodo, kot parameter v kabini BB kode (sicer nekatere dele prevesti kanalov RSS je ni mogoče ustrezno prevesti , vendar bodo delovna mesta ustrezno prikazano).

Ker vBET 3.2.0 lahko uporabite tudi samodejno zaznavanje jezika. Torej, v primeru, če bo uporabnik napisal sporočilo, ne da bi lang BBCode, potem bo vBET samodejno prepoznati, kaj je jezik tega sporočila in ga ustrezno označite. Lahko se celo odločite, kdaj zaupanje samodejno zaznavanje jezika in kdaj zaupati sporočilo avtor:)

rstankiewicz
03-11-09, 17:36
Ali obstaja način za posodobitev predpomnilnika, če je prevajanje Google ni ravno pravilna? Admini lahko uredite original post, vendar lahko zagotovijo boljše človeški prevod namesto vsebine iz Enterprise Translator?

vBET
03-11-09, 22:54
Ali obstaja način za posodobitev predpomnilnika, če je prevajanje Google ni ravno pravilna? Admini lahko uredite original post, vendar lahko zagotovijo boljše človeški prevod namesto vsebine iz Enterprise Translator?

Bili smo razmišljanje o tem (kot prevodi se lahko označi, da se prepreči izbris iz cache), a na žalost Google ne omogoča, da je. Glede na razmere Google vam ni dovoljeno spreminjati rezultate Google prevodov. Torej, ne moremo dodati, kot morda.

Ne moremo narediti, vendar smo razmišljanje o boljšo integracijo z vBulletin stavki. To je še niso raziskali, vendar je na našem TODO seznamu, da bi mogoče uporabiti na prevedenih strani tudi ustrezne stavke. Ta rešitev ne bo izvajala boljši prevodi delovnih mest, vendar bo ročaj vaše vprašanje z vsemi vBulletin besedil. Boste le morali namestiti stavkov fro nekaj jezikov in se bo zgodilo. To so naši načrti na tem področju:)

websnow
08-11-09, 04:58
ขอบคุณ ที่ คุณ vBET ส่ง กระทู้ นี้ มา ให้ อ่าน

ผม ได้ โพ ส ข้อความ นี้ โดย จาก การ เซ็ ต ภาษา เป็น ไทย (tajska privzeto) แล้ว ก็ โพ ส

vBET
08-11-09, 05:00
ขอบคุณ ที่ คุณ vBET ส่ง กระทู้ นี้ มา ให้ อ่าน

ผม ได้ โพ ส ข้อความ นี้ โดย จาก การ เซ็ ต ภาษา เป็น ไทย (tajska privzeto) แล้ว ก็ โพ ส

Prosimo, uporabite lang BBCode ali nastavite privzeti jezik v CP uporabnika - tako kot je opisano v tem priročniku:)

websnow
08-11-09, 05:05
Hvala vam vBET članov, da se glasi. Sem objavil to sporočilo, da nastavite jezik tajski (tajska privzeto), nato pa delovno mesto.

websnow
08-11-09, 05:08
Wow, res super.




wow super

websnow
08-11-09, 05:19
Hello vBET

Imam vprašanja

1. Ko sem nastavim privzeto TAJSKI in potem sem odgovor delovno mesto v tajski
Po tem lahko spremenim jezik v angleščino

Rezultat je še vedno videti moje delovno mesto v tajski ni angleščina. to bi moral prikazati angleščino

vBET
08-11-09, 20:54
Wow, res super.

wow super

Vesel sem, da vam je všeč:) In - ne boste morali uporabiti lang bbcode, če pišete v jeziku forumu. V tem primeru "wow velik" ni treba biti v lang BBCode - to BBCode je podpora sporočila napisana v različnih jezikih, da je vaš forum je.

vBET
08-11-09, 20:55
Hello vBET

Imam vprašanja

1. Ko sem nastavim privzeto TAJSKI in potem sem odgovor delovno mesto v tajski
Po tem lahko spremenim jezik v angleščino

Rezultat je še vedno videti moje delovno mesto v tajski ni angleščina. to bi moral prikazati angleščino

Samo poglej na URL - iščete na prevedeno stran:) Preprosto kliknite angleško zastavo, in boste videli celoten forum v angleškem jeziku - tudi vaša sporočila, ki je bila napisana v tajskem:)

badawidollah
26-03-10, 16:09
zdravo forum ne podpiram za druge jezike hvala

badawidollah
26-03-10, 16:10
delovni tukaj
ampak zakaj ne v mojem forumu

vBET
26-03-10, 22:25
delovni tukaj
ampak zakaj ne v mojem forumu

Prosimo, da ostanejo s tem vprašanjem na enem mestu - odpravljanje napak. Vidim, da ste že odprli nit za to vprašanje tam. Prosimo, da pošljete nekaj več informacij - glej moj odgovor je:)

badawidollah
26-03-10, 23:45
Žal mi je,

sem objavil v napačni oddelek

badawidollah
27-03-10, 16:27
več jezikov, prevajanje delovnih zdaj

o svojih google

Bravo
12-08-10, 00:29
V upanju, da se to delo na desno, izgleda veliko funkcijo.

vBET da me lahko PM?

vBET
12-08-10, 09:19
Če imate kakršno koli vprašanje prosim, odprite novo temo za to v ustreznem oddelku.

maxicep
28-09-10, 01:04
pisanje vzorec,

doriannn
02-03-11, 15:48
Test stavek

gunwoo2003
29-08-11, 12:36
Zakaj nisi še, si prevesti korejski jezik, v Koreji, tako da je trg majhen, povprečna **********. Smo treba prevajati .... Hangul

vBET
29-08-11, 19:44
Zakaj nisi še, si prevesti korejski jezik, v Koreji, tako da je trg majhen, povprečna **********. Smo treba prevajati .... Hangul

Korean prevodi so podprti:) Preprosto ni Google ne prepozna jezik, s stavkom, in smo morali dodati lang BBCode ročno. Kot vidite zdaj - to pomeni fino:)

AmnoN
31-07-12, 16:13
Kako ročno translitiration delo? Niste našli razlago na katerem koli mestu? : zamenjati:

vBET
02-08-12, 10:16
V tem trenutku ročno prevajanje je še vedno v ZATEČI prevod, zato niso opisani na forumu še.

Tik: morate imeti ustrezne uporabniške skupine (konfigurirati).
Nato boste videli gumb »Omogočiti ročno prevod« z zastavicami.
Ko vam lahko uredite easilly - samo premaknejo miškin kazalec prek besedila in kliknite gumb Urejanje, ki bo prikazana.

Prav tako si oglejte možnosti v pomoč CP - > vBET prevode priročnika

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1