PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Viac chýb - You Drive Me šialený.



Snake
28-09-11, 16:42
Ak používate Microsoft Prekladač stránok získať 500 Internal Server Error!

Snake
28-09-11, 17:16
Je to naliehavé. Google zablokovaný mi dnes.

Nemôžem si dovoliť platiť za V2.

A keď som napríklad Microsoft možnosť to nebude fungovať.

Moje stránky sú všetky prázdne prekladať pomocou Google v1.

Ja potrebujem pevnú ASAP, prosím!

Mám 500 Internal Server Error pri preklade stránky mircosoft!

Simon Lloyd
28-09-11, 17:39
Vedeli ste blok Google?, Mám podobný problém, že niektoré tituly chýbajú závit a preložený text je prázdne, ale ak zmením do rôznych jazykov Názov témy ... atď sa objaví

Snake
28-09-11, 17:43
Vyzerá to, že áno, ale ja recenly osvieženie celej svojej db, tak ive sa robiť oveľa viac hovorov, než je obvyklé.

Jeho asi 24h bloku, ale to ešte doesnt pomôže možnosť Microsoft nebude fungovať.

Vidím to MOD umierajúcej, MS možnosťou je obmedzený, a Google je v súčasnej dobe služba preč.

Áno, ak niektoré časti chýbajú, budete blokovaný.

Simon Lloyd
28-09-11, 17:54
Hmmmm, 24 hodinový blok, som zvedavý, či to je môj prípad ako teraz zakázané Baidu Spider má asi 350 na mojich stránkach na nikoho čas (postavený mod zbaviť sa ich), sa blokujú jeden jazykoch alebo všetky preklady ?

K dispozícii bude venovať prekladateľské služby, ktorý je podporovaný v poslednej verzii vBET.

Snake
28-09-11, 17:56
Ak máte zákaz pavúky stránky nikdy nebude indexovaný, porážať bod.

LOL, som sa snažil venovať, som použil 1 milión znakov 10 minút @ 20 dolárov

Ak chcete začať platiť 1000 dolárov pre prevádzku potom je jeho riešenie, myslím.

Simon Lloyd
28-09-11, 18:11
Re: pavúky, ale chápem, že Baidu pavúky prinášajú len malý prevádzku, ale naozaj blbosť celé svoje zdroje, a tak som sa zákaz väčšina Číňanov a iné nezmysly pavúkmi:
Baidu
Ichiro Mobile
Soso
Sogou
MSN
Yandex (rusky Yahoo)
Yeti
spinn3r
.... Mohol by som pokračovať:)

No, ak nemám tieto konkrétne preklady Späť budem musieť ísť platené, ale moje preklady atď .. už tvorí takmer 12 miliónov adries URL a mnoho mojich stránok má veľa obsahu, tak vidím, ma dumping podporu zvyšok sveta na svoje fórach, čo je naozaj škoda. Len som vymazaná moje vyrovnávacej pamäte (hosť a databázy) a získal 9 GB priestoru späť!

Snake
28-09-11, 18:14
No, som svieži môj vyrovnávaciu pamäť, ktorá bola 6GB, verte mi, že sa mnoho adries URL nemôžete dovoliť v2 API, mnoho tisíc.

Re pavúka, len stránky sa prekladal raz, tak nech to Baidu alebo užívateľa alebo Google neposkytuje žiadne rozdiely.

Takže blokovanie pavúky, nemá zmysel.

Dúfam, že MS API funguje, ale Ive urobiť nejaké čítanie a je obmedzená na 50 hovorov za minútu, čo som veľmi pochybovať, je dostačujúca pre podporu väčšiny fóra.

Cestovanie fanúšikov (http://www.travel-fans.com)

Simon Lloyd
28-09-11, 18:23
50 hovorov za minútu? Páni, to pravdepodobne znamená, že u zvyšných 59,99 sekundy môj blog nebude mať žiadny preklad!?), Aké sú ich pravidlá pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte prekladov, viete, že to nebude tak zlé, ak dokážeme udržať preklady, to znamená spomalenie trnslations na niekoľko mesiacov, ale eventuál bude doháňať!

tavenger5
29-09-11, 01:07
Mám podobný problém s prekladmi do angličtiny (predvolené nastavenie) nefunguje. Ak by som prepnúť na v2 pracuje pre druhých, potom na ďalšej stránke záťaž nie je. Niečo je s Google Translate.

Snake
29-09-11, 01:21
Má možnosť pracovať pre vás MS tavenger5?

tavenger5
29-09-11, 01:57
Tiež, rovnako sa mi stalo, keď som povolená MS Translate. Tento server nie je Pripojenie a časového limitu.

Snake
29-09-11, 10:01
Je to strata času rovnako, limit MS 4 m znakov za mesiac.

Keď som povolená v2 Google som 4m znaky asi za 15 minút.

Aj keď som chcel zaplatiť 1000 dolárov za 50 metrov znakov (max za mesiac) od spoločnosti Google, id používať v dňoch.

Tento MOD je mŕtvy, ak VBET môžete nájsť voľný spôsob, ako to bude pokračovať.

r.dziadusz
29-09-11, 10:02
Neexistuje žiadny limit vo výške 50 CAL za minútu froms MS, a to aj teraz, ak si nie ste pomocou Google API v1 nie je vyrovnávací čas žiť limit.
O váš problém, popíšte ho zapnete Microsoft API, a to nefungovalo, uistite sa, že ste konfigurovať vbet správne, a ak ste si istí, že o tom prosím PM Váš prístup na server / adminco, mohol by som skontrolovať na mieste

Snake
29-09-11, 10:06
Odporúčam vám prečítať tu:

Preklad API použitie limity (AJAX)

4m znakov mesiac / 400k hodina nestačí.

Som vysvetlil svoj problém, ako tavenger5, ktorý má rovnaký problém.

Keď som sa povoliť MS možnosť, mám 500 server error, keď som sa preložiť stránku v prehliadači.

Ja nepotrebujem, aby moje hodín detaily serveru, ak má problém aj to by mala ukázať na testovacie forum.

Bez ohľadu na to, jeho strata času, tento mod nefunguje teraz Google bude zaplatené.

Nikto si nemôže dovoliť zaplatiť $ 1000'sa mesiace a bez možnosti si na nízke limity.

To naštve, ale to je mŕtvy, pokiaľ je možné nájsť riešenie, lepšie ako existujúce.

Cestovanie fanúšikov (http://www.travel-fans.com)

r.dziadusz
29-09-11, 10:46
Áno, čítal som to a je tu jasne povedal, že neexistuje žiadny limit 50 CAL p / m, tiež 500 chýb problém neukázal na svoje skúšobné forum.
Ale prosím, skúste toto riešenie: zistiť, či je tam v koreňovej zložke forum

vbet_translation_options

Snake
29-09-11, 10:53
4m znakov mesiac / 400k hodinu - je to, čo som povedal tiež.

Aj spočítať 10.000 niť fórum asi 450 miliónov znakov.

Tak to by trvalo 112 mesiacov cez MS alebo cena cez 9000 dolárov Google v2.

Myslíte si, že to je v poriadku?

****************************-

Díval som sa na zložku. Neexistuje root alebo / Fórum /

r.dziadusz
29-09-11, 11:01
Áno, pracujeme na riešení, ako obmedziť problémy, a to aj dáta uložené vo vyrovnávacej pamäti sa zníži množstvo prekladov.
Ale, 500 chýb problém, prečítajte si prosím pozorne tento príspevok: Vbet 3,5 UVOĽŇOVANIE
A pozor, že je potrebné nahrať do vbet_translation_options fórum koreň, bez toho, aby to MS nebude pracovali, a tam bude veľa chýba, je prekladov

Snake
29-09-11, 11:05
Samozrejme, dáta uložené vo vyrovnávacej pamäti zníži preklady.

ALE 10.000 vlákno fóre bude 100 + mesiacov úplne cache.

To je viac ako 8 rokov!

LOL.

r.dziadusz
29-09-11, 11:10
Ako som povedal, pracujeme na myšlienky, ktoré by nám mohol pomôcť zlepšiť náš produkt každý deň, problém je stále existujú?

Snake
29-09-11, 11:12
Je to celkom funguje teraz.

Talianske doesnt však (možno ďalšie), čo je divné, MS podporu taliansky.

http://www.computer-juice.com/forums/it/

Cestovanie fanúšikov (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:14
Niektoré stránky plne neprejaví... stavať môj prvý počítač-čo si myslíte? -Všeobecne hardware chatu - computer juice ( Japonsku ) (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/my-first-computer-build-what-do-you-think-33697/) dolnej časti stránok textu chýba.

Snake
29-09-11, 11:14
http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/f10/please-help-me-my-computer-build-19586/

Cestovanie fanúšikov (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:17
Tu je to, čo si myslím.

MS bol dosiahnutý limit už.

Takže ...

Aké riešenie je tam teraz? Nemám spôsob, ako prekladať robiť ja!

r.dziadusz
29-09-11, 11:27
Ak ste si istí, že sú blokované Google (Ak nie, môžete si tiet tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728), môžete napísať, aby reaccess vaša IP (to je tiež povedal, v pošte som vám dal), ak budete používať nie "len google" tak hlavne Microsoft API dosiahnete svojho limity pomalšie

Tiež pamätajte, že nemôžete zmeniť vbet Google / MS limity, teraz zabezpečujeme aj Google API v2 pre komerčné užívateľov, ale hľadáme iný spôsob preklade

Snake
29-09-11, 11:30
Takže čo sa stane, keď Google vypnutie v1 API?

Potom, čo je riešenie?

Nejedná sa o dlhodobý fix, to je.

Snake
29-09-11, 11:32
Bežal som test:

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 91,19482421875

Snake
29-09-11, 11:38
Myslím, že jeho práca, aj zdravotne postihnuté vbet nejakú dobu a zdá sa, ja som k nemu dôjde.

Ale to je stále vážne, že nie je riešenie, keď sa v1 vypnutý.

Byť tebou, budem hľadať lepšie riešenie, bude rýchlo a zákazníci odísť.

Snake
29-09-11, 11:43
Nie.

Rozbité znovu.

Eu nu pot obţine nimic pentru inregistra zásady Mikrofón MEA. - Multimediálne şi kodek-uri - Juice počítačom (v Romana)

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 88,702880859375

Je to blok, Google alebo niečo iné, pretože keď som umožňujú V2 to funguje!

Snake
29-09-11, 11:46
Aha, tu to máme.

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu: {"responseData": null, "responseDetails": "Podozrenie Podmienky služby Zneužívanie informácií nájdete http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 583,18505859375

Snake
29-09-11, 11:46
Im odinštalovať, nemôžem použiť ešte. Je to nezdravé.

r.dziadusz
29-09-11, 12:09
Prosím, zvážte svoje rozhodnutie, pracujeme na tom

Snake
29-09-11, 12:14
Nemám na výber, to nemôže fungovať.

Dokonca aj keď prekladal, keď mám 10 nové témy v deň, to je približne 9 miliónov znakov za mesiac.

Takže MS nikdy vyrovnať. To nemôže fungovať aj pre malé fóra.

Big fóra je možné pracovať.

Čo robíš? Prečo by som mal čakať?

r.dziadusz
29-09-11, 12:49
Každý deň sa snažíme zlepšiť preklad systému a Sáru pre iné preklady API, ALE pre mnohých používateľov to limity enaugh, si môžete prečítať / použiť toto: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet -performance.html

Simon Lloyd
29-09-11, 13:04
Vyzerá to, že Google je tiež obmedzenie každodennému čerpanie transaltions vo V1!, To je veľmi smutné, keď budem musieť odstrániť tento mod potom budem mať tisíce príspevkov, ktoré budem musieť upraviť.

tavenger5
29-09-11, 13:53
Tu je príklad jedného z mojich stránok nie je preložené: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit: Myslím, že je filter na miesto pre "B lackberry" (bez medzery)?

r.dziadusz
29-09-11, 14:00
To nie je chyba vBet prečítajte si prosím môj odkaz v throubleshooting subforum: Kliknite! (Http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues.html), kde sa tiež zúčastní, alebo otvorenie novej vlákno pre ďalšie vydanie je.
Tento problém je o limity, ale vBet sama nemá vplyv na to

Simon Lloyd
29-09-11, 14:12
Tu je príklad jedného z mojich stránok nie je preložené: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit:? Myslím, že je filter na miesto pre "B lackberry" (bez medzery) Len kontrolovať niť, a to je presne tak, ako sú tí moji!

r.dziadusz
29-09-11, 14:34
@ Snake: Máš chybu 403, je to propably coused nie z dôvodu príliš dlhých správ - (nie je to chyba), ale pretože k mnohým žiadosti za sekundu, skúste tento tip:
Najprv skontrolujte, či ste stále blokované Google, ak áno-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, po pripojení je otvorené:

admincp -> vbet -> možnosti prekladu -> Oneskorenie medzi preklady sa snaží túto hodnotu zvýšiť, a skontrolujte, či Google bude blok, ktorý opäť
POZNÁMKA: Nepoužívajte k veľkej hodnoty, pretože to bude spomaľovať svoj výkon

Snake
29-09-11, 14:39
Ive odinštalovať, tento mod nemá žiadnu budúcnosť, prosím odpovedzte môj problém odinštalovať vlákno.

vBET
29-09-11, 16:43
Vezmite prosím na vedomie, že vBET 3.5.0 je v beta fáze a je jasne popísaný v sekcii Download:

Stiahnite si poslednú beta (nestabilná) Verzia pre phpBB 3.x - vBET 3.5.0

To je jasne popísané, že táto verzia je nestabilná - každý používa BETA verziu na to na vlastné nebezpečenstvo a je si vedomý, že je nestabilný.

Beta verzia je bežnou súčasťou každého vývoja softvéru - Erotika a iné mody sú tiež vydané v beta verzii.

V prípade problémov - len oznámiť, že na nás, aby sme mohli vyriešiť, a ak je to dôležité vrátiť sa na najnovšiu stabilnú verziu, ktorá je stále k dispozícii v sekcii download:)

basketmen
30-09-11, 18:05
Je to strata času rovnako, limit MS 4 m znakov za mesiac.

Keď som povolená v2 Google som 4m znaky asi za 15 minút.

Aj keď som chcel zaplatiť 1000 dolárov za 50 metrov znakov (max za mesiac) od spoločnosti Google, id používať v dňoch.

Tento MOD je mŕtvy, ak VBET môžete nájsť voľný spôsob, ako to bude pokračovať.


Ako som povedal, pracujeme na myšlienky, ktoré by nám mohol pomôcť zlepšiť náš produkt každý deň, problém je stále existujú?


Tu je to, čo si myslím.

MS bol dosiahnutý limit už.

Takže ...

Aké riešenie je tam teraz? Nemám spôsob, ako prekladať robiť ja!


Ak ste si istí, že sú blokované Google (Ak nie, môžete si tiet tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728), môžete napísať, aby reaccess vaša IP (to je tiež povedal, v pošte som vám dal), ak budete používať nie "len google" tak hlavne Microsoft API dosiahnete svojho limity pomalšie

Tiež pamätajte, že nemôžete zmeniť vbet Google / MS limity, teraz zabezpečujeme aj Google API v2 pre komerčné užívateľov, ale hľadáme iný spôsob preklade


Takže čo sa stane, keď Google vypnutie v1 API?

Potom, čo je riešenie?

Nejedná sa o dlhodobý fix, to je.

Chcel by som sa podelil o svoje alternatívne riešenie

Myslím, že tento mod bude nikdy byť mŕtvy, a bude pokračovať, pretože jeho základné potenciál: väčšou našom fóre, prevádzku a príjmy, a ak vBulletin stále používa ako prvá voľba pre forum softvér. K dispozícii bude vždy riešenie, a vždy to sám

Navrhujem znovu Môj túto požiadavku tu:

Ručné úpravy iný jazyk preklade výsledok / cache, admin

jeho motora nie je potrebné preklad tam vôbec (takže neporušuje niekto TOS alebo obmedzenie), len ručne preklad človeka, neobmedzené, trezor, a najlepší výsledok prekladu, v závislosti na tom, koľko človek preklade abillity. Admin / Zamestnanci / moderátora / členovia sa zúčastňujú pomôcť ručné preklad







v skutočnosti, pretože stále nie je dávať túto funkciu požiadal minulý rok ešte vyššie nití, ja a jeden z mojich zamestnancov už urobili pre niektoré miesto, asi 20,000 príspevok za pár mesiacov sú pridané manuálne prekladu, jeho práca s Google Translate v pošte. Nie je to dokonalé Method, ale som spokojný s tým dosť, a všetci chápu preklade výsledok, kým sa požiadavky na vyššie uvedené


Takže som len upraviť poštou, admin / zamestnancov, pretože môžu editovať každý príspevok, a pridať tento nižší než pôvodné miesto (odstrániť medzery za / notranslate a / quote), aby to fungovalo vo svojej vlastnej príspevok


[Quote]
To je ručná preložiť text (alebo manuálne prekladať informácie o obrázku)
[notranslate]
Your manual translate text here
[/notranslate ]
[/quote ]



the result are like this

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation-1.jpg

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation2.jpg






because the experiment and experience until now, my staff got little tricks too, to make the manual translation a lot faster, even i am not realized it before, so no problem for manual translation speed for me, if this feature request can given

vBET
30-09-11, 23:43
Dobrý deň. Čítala som celé vlákno od začiatku a tiež dostal ďalšie informácie o tejto problematike.

Google Translation API v1 pripravuje uzavretá, a tak dali väčšie obmedzenia, čo nie je divu - tento bol oznámený pred niekoľkými mesiacmi.

Vymazanie celej cache nebol šikovný nápad. Môžete sa sťažovať, teraz, že to bude drahé pre vás Gor preklady (ktoré už zadarmo), ale je to zbytočné - to je preklad Google API v2, ktorý poplatky môžete nás. Prosím, ukážte sťažuje na Google. Tu môžeme len povedať, že sme zaznamenali svoj názor a sme žiadny vplyv v tejto oblasti.

Prosím použite Microsoft tester (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729) na určenie, čo je niečo zle s Microsoft pripojenie. Ak nie, potom prosím pošlite prístup podrobnosti len ako Radek požiadal ste predtým, takže sme schopní kontrolovať, čo sa deje.

Budeme radi pridávať akékoľvek iné preklad API, ktoré podmienky služby umožňuje za to. vBET je už pripravené ľahko pridať nový preklad poskytovateľov. Prosím bod každé jedno, ktoré chcete byť podporované v vBET:)

Prosím, povedzte Máte ocele potrebujete pomoc v tejto oblasti? Ak je produkt už odinštalovať potom sa domnievam, že nie je viac potreba pomoci v tejto oblasti - v poriadku?

Snake
30-09-11, 23:58
Tak ako to máte v pláne na služby Noví zákazníci Michael?

Ako sa im prostredie prekladať nové veľké fóra od nuly.

Váš softvér je teraz k ničomu, ak sa prebudíte a nájsť spôsob, ako ľudia používajú.

Úprimne I dont starostlivosti, môžem vziať, alebo nechaj tak.

Je vám, že už je obchodný.

vBET
01-10-11, 00:52
Rovnakým spôsobom ako doteraz. vBET od samého začiatku poskytuje preklady z externého prekladu poskytovateľa. Sme teraz podporujú mnohí poskytovatelia-, takže sme služba našim zákazníkom ešte lepšie než predtým.
Je niekto pomocou vBET informovaní o externé prekladateľské poskytovateľov a on vie, že má byť schopní používať tieto služby. Je to zahrnuté do vBET License - sme sú jasné o tom.

Kto sú oni? A prečo sa ma pýta na ďalšie rozhodnutia? Ak sa pýtate mňa na rady týchto fór Tu je niekoľko:
1. Pridať k vBET ignorované stránky čo najviac obsahom, si myslíte, že nie je dôležité pre preklady
2. Využiť voľný prekladateľské služby prvej
3. Aby nedošlo k dosiahnutiu voľné preklady obmedziť príliš rýchlo - limit podporovaných jazykov. Pridať nové sa čas od času, keď váš cache zaplnená.
4. Aj v prípade, že používate platené preklady - obmedziť podporované jazyky na tie, ktoré si myslíte, že sú najdôležitejšie pre vaše fórum. A aj potom obmedziť to viac - po dobu, po ktorú je možné pridať ďalšie jazyky, ak zistíte, že náklady sú v poriadku pre vás.
5. Ak nie ste pomocou Google Translation API V1 - nie je jasné, databáza cache a vypnúť automatické čistenie, alebo aspoň zmeniť medzipamäť čas žiť oveľa dlhšie (vyhnúť sa plateniu za rovnaké preklady)
6. Vyhnite sa preklad spamu, na základe overenia, kým nebudú tieto príspevky sú publikované.
7. Pozrite sa na ďalšie prekladateľské služby, ktoré podmienky služby umožňuje pridať do vBET a dajte nám vedieť o tých - sme radi podporí toľko preklad rozhrania API možnej:)
Jedná sa o niekoľko rád, ktoré ku mne prišiel práve teraz.

Náš softvér stále robí to isté, ako pred (a ešte lepšie) tak je to veľmi užitočné. To môže byť drahšie, ale je to ako užitočné, ako to bolo pred a ešte viac, pretože sme pridať nové funkcie:)

Potrebujete viac pomôcť v tejto vlákno? :)

vBET
09-10-11, 12:28
Odpoveď - predpokladať, že je tu potreba viac pomôcť. V prípade ak je - prosím napíšte sem, sme zmení stav na otvoriť znova.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations