PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Więcej błędów - You drive me mad.



Snake
28-09-11, 16:42
Podczas korzystania z stron Microsoft tłumaczyć się 500 Wewnętrzny błąd serwera!

Snake
28-09-11, 17:16
To jest pilne. Google blokuje mnie dzisiaj.

Nie mogę zapłacić za v2.

A kiedy muszę opcji microsoft to nie działa.

Moje strony są puste tłumaczenia z Google v1.

Potrzebuję tego jak najszybciej stały proszę!

Mam 500 Wewnętrzny błąd serwera podczas tłumaczenia stron z mircosoft!

Simon Lloyd
28-09-11, 17:39
Czy Google blok?, Mam podobny problem, że niektóre tytuły wątków brakuje i przetłumaczony tekst jest pusty, ale jeśli zmiany w różnych językach tytuł wątku ... itp. pojawiają się

Snake
28-09-11, 17:43
Wygląda jak oni, ale i recenly odświeżony całe moje db, więc ive produkuje dużo więcej połączeń niż normalnie.

Jego prawdopodobnie 24 godziny na dobę bloku, ale nadal robi pomóc opcję Microsoft nie działa.

Widzę to MOD umiera, opcja MS jest ograniczona, a Google podejmuje usług hotelu.

Tak, jeśli czegoś brakuje, jesteś blokowany.

Simon Lloyd
28-09-11, 17:54
Hmmmm, 24 blok godzinę, i zastanawiam się, czy ów przypadku ze mną jak obecnie zakazane Baidu pająk miał około 350 na mojej stronie w czasie ktoś (wbudowany modem, aby pozbyć się z nich), nie blokują jeden języków lub wszystkie tłumaczenia ?

Nie będzie usługą płatną tłumaczenie, które jest obsługiwane przez najnowszą wersję vBET.

Snake
28-09-11, 17:56
Jeśli zakaz pająki strony nie będą indeksowane, pokonując punktu.

LOL, próbowałem zapłaconej, i używane 1 mln znaków w 10 min @ 20 dolarów

Jeśli chcesz zacząć płacić 1000 dolarów dla ruchu a następnie jego rozwiązanie i guess.

Simon Lloyd
28-09-11, 18:11
Re: pająki, ale i zrozumieć, że pająki Baidu przynieść trochę ruchu, ale tak naprawdę gówno całego zasobów, tak i teraz zakaz najbardziej chiński i inne pająki nonsens:
Baidu
Ichiro Komórka
Soso
Sogou
Prawidłowy
Yandex (rosyjski yahoo)
Yeti
spinn3r
.... Mógłbym tak:)

Cóż, jeśli nie dostanę tych konkretnych tłumaczeń z powrotem będę musiał iść wypłacane, ale moje tłumaczenia .. etc stanowią już prawie 12 milionów adresów URL i wiele z moich stron mają dużo treści, więc można mnie zobaczyć dumpingu wsparcie dla reszta świata na moje forum, które jest naprawdę szkoda. I tylko wyczyszczone mojej pamięci podręcznej (gość i bazy danych), ale 9GB z tyłu miejsca!

Snake
28-09-11, 18:14
No, i odświeżony pamięć podręczną który 6GB, uwierz mi, że wiele z adresów nie mozesz sobie pozwolić v2 API, wiele tysięcy.

Re pająka, strony są tłumaczone tylko raz, więc czy Baidu to lub użytkownika lub google nie ma znaczenia.

Więc blokowanie pająki, nie ma sensu.

Mam nadzieję, że MS api działa, ale ive zrobić kilka czytania i ograniczony do 50 połączeń na minutę, co i wątpię jest wystarczający dla większości forów.

Fani podróży (http://www.travel-fans.com)

Simon Lloyd
28-09-11, 18:23
50 połączeń na minutę? Jezu, że prawdopodobnie oznacza, że dla pozostałych 59,99 sekundy mojego forum nie będzie żadnych tłumaczeń:?), jakie są ich zasady buforowanie tłumaczenia, wiesz, to nie byłoby tak źle, jeśli możemy trzymać tłumaczenia, oznacza spowolnienie w trnslations przez kilka miesięcy, ale eventualy będzie nadrobić zaległości!

tavenger5
29-09-11, 01:07
Mam podobny problem z tłumaczenia na angielski (domyślny) nie działa. Jeśli mogę przełączyć na v2 to działa na chwilę, a potem na następnej stronie obciążenia nie. Coś się z Google Translate.

Snake
29-09-11, 01:21
Czy praca opcja MS dla Ciebie tavenger5?

tavenger5
29-09-11, 01:57
Ponadto, sam się do mnie, gdy włączona MS Translate. Serwer nie jest nawiązywaniem połączenia i limitu czasowego.

Snake
29-09-11, 10:01
Jego strata czasu i tak limit MS 4m znaki w miesiącu.

Kiedy i włączona v2 google i używane 4m znaków w około 15 min.

Nawet gdybym chciał zapłacić 1000 dolarów za 50 znaków (max na miesiąc) z Google, id nich korzystać w dzień.

Ten MOD jest martwy, chyba że vBET można znaleźć wolny sposób na to, aby kontynuować.

r.dziadusz
29-09-11, 10:02
Nie ma limit 50 licencji CAL na minutę froms MS, także teraz, jeśli nie używasz google api v1 nie ma czasu cache żyć limit.
O problemu, proszę opisać, po włączeniu Microsoft API, i to nie działa, upewnij się, że jesteś konfigurować vBET poprawnie i czy na pewno o to proszę PM dostępu do serwera / adminco, i może sprawdzić na miejscu

Snake
29-09-11, 10:06
Proponuję przeczytać tutaj:

Tłumaczenie ograniczenia interfejsu API (AJAX)

4m znaki miesiąc / 400k godzin to za mało.

Wyjaśniłem mój problem, jak tavenger5 który sam problem.

Kiedy i włączyć opcję MS, i uzyskać 500 błąd serwera, kiedy i przetłumaczyć stronę w przeglądarce.

I nie trzeba PM moje dane serwera, jeśli ma problem zbyt powinien się pojawić na forum.

Niezależnie od tego, jego strata czasu, ten mod nie działa teraz Google będzie płatne.

Nikt nie może sobie pozwolić, aby zapłacić $ 1000'sa miesiąc i swobodnego opcje na niskie limity.

To jest do bani, ale ten jest martwy, chyba że można znaleźć rozwiązanie, lepsze niż obecnie istniejące.

Fani podróży (http://www.travel-fans.com)

r.dziadusz
29-09-11, 10:46
Tak czytałem to i nie jest wyraźnie powiedziane, że nie ma limit 50 licencji CAL p / m, także 500 błąd problem nie mogę postawić na forum.
Ale spróbuj tego rozwiązania: znaleźć, jeśli jest tam w głównym katalogu forum tym folderze

vbet_translation_options

Snake
29-09-11, 10:53
4m znaki miesiąc / 400k godzin - to, co mówiłem także.

I obliczyć 10.000 forum wątek ma około 450 milionów znaków.

Tak, by wziąć 112 miesięcy przez MS lub koszt 9000 dolarów przez Google v2.

Myślisz, że to jest ok?

****************************-

Szukałem folderu. Nie występuje w głównym lub / forum /

r.dziadusz
29-09-11, 11:01
Tak, pracujemy jak rozwiązać problem granicy, również danych w pamięci podręcznej zmniejsza ilość tłumaczeń.
Ale, 500 błąd problem, należy dokładnie przeczytać ten post: vBET 3,5 dopuszczeniu
I zwrócić uwagę, że konieczne jest, aby przesłać vbet_translation_options do głównego forum, bez tego nie będzie pracował MS i nie będzie dużo brak jest tłumaczenia

Snake
29-09-11, 11:05
Oczywiście dane z pamięci podręcznej zmniejsza tłumaczenia.

ALE 10.000 forum wątek będzie 100 + miesięcy, aby w pełni cache.

To ponad 8 lat!

LOL.

r.dziadusz
29-09-11, 11:10
Jak powiedziałem pracujemy nad pomysłami, które mogłyby pomóc nam udoskonalić nasze produkty na co dzień, Czy problem nadal istniejące?

Snake
29-09-11, 11:12
Jest trochę roboty teraz.

Włoch nie robi jednak (ewentualnie inne), które jest dziwne, wsparcie MS włoski.

http://www.computer-juice.com/forums/it/

Fani podróży (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:14
Niektóre strony nie pełni tłumaczenie... budować mój pierwszy czy komputer co myślisz? -Chat ogólne hardware - komputer juice ( Japonii ) (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/my-first-computer-build-what-do-you-think-33697/) dole brakujący tekst strony.

Snake
29-09-11, 11:14
http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/f10/please-help-me-my-computer-build-19586/

Fani podróży (http://www.travel-fans.com)

Snake
29-09-11, 11:17
Oto co myślę.

Ograniczenia MS został osiągnięty już.

Więc ...

Jakie rozwiązanie jest teraz? I w żaden sposób tłumaczyć nie!

r.dziadusz
29-09-11, 11:27
Jeżeli jesteś pewien, że są blokowane przez google (jeśli nie możesz zrobić tet stąd: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728) można napisać do nich reaccess IP (mówi się również w post i dał ci), jeśli będzie nie za pomocą "tylko google" tak głównie microsoft API dotarcia do granic wolniej

Ponadto należy pamiętać, że vBET nie można zmienić google / MS granice, teraz oferujemy również google api v2 dla komercyjnych użytkowników, ale szukasz innego sposobu tłumaczenia

Snake
29-09-11, 11:30
Więc co się dzieje, gdy Google wyłączyć v1 API?

Więc co jest rozwiązanie?

Nie jest to długi okres naprawić to, jest to.

Snake
29-09-11, 11:32
Pobiegłem testu:

Rozpoczynanie testu tłumaczenie
Wynik testu: {"responseData": {"translatedText": "Powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 91,19482421875

Snake
29-09-11, 11:38
Myślę, że jego pracy, i osób niepełnosprawnych vBET na chwilę i wydaje się, jestem odblokowany.

Ale to jest nadal poważny, nie ma rozwiązania, gdy v1 zostanie wyłączony.

If I were you będę szukać lepszego rozwiązania, szybkie lub klienci będą musieli odejść.

Snake
29-09-11, 11:43
Nie.

Złamane ponownie.

Eu nu pot obţine nimic pentru inregistra Prin microfon mea. - Multimedia şi kodek-uri - Sok komputera (w română)

Rozpoczynanie testu tłumaczenie
Wynik testu: {"responseData": {"translatedText": "Powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 88.702880859375

Czy to blok Google lub coś innego, bo jeśli i włączyć V2 to działa dobrze!

Snake
29-09-11, 11:46
Ach, to jedziemy.

Rozpoczynanie testu tłumaczenie
Wynik testu: {"responseData": null, "responseDetails": "Podejrzenie Warunki nadużycie usług Zapoznaj http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 583.18505859375

Snake
29-09-11, 11:46
Im odinstalować, nie mogę korzystać z tego więcej. To śmieci.

r.dziadusz
29-09-11, 12:09
Prosimy o ponowne rozważenie swojej decyzji, pracujemy na nim

Snake
29-09-11, 12:14
Nie mam wyboru, nie może pracować.

Nawet po przetłumaczeniu, jeśli mam 10 nowych tematów dziennie to około 9 mln znaków na miesiąc.

Tak więc MS nie będzie sobie poradzić. To nie może działać, nawet dla małych forach.

Forum Big jest niemożliwe do pracy.

Co ty pracujesz? Dlaczego mam czekać?

r.dziadusz
29-09-11, 12:49
Każdego dnia staramy się poprawić system tłumaczeń i serach API dla innych tłumaczeń, ale dla wielu użytkowników tego ograniczenia są enaugh, czy czytał pan / użyj tego: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet -performance.html

Simon Lloyd
29-09-11, 13:04
Wygląda na to, Google również ograniczenia codziennie wzywa transaltions w v1!, To jest bardzo smutne, jeśli mam usunąć ten mod wtedy będę miał wiele tysięcy postów, że będę musiał zmieniać.

tavenger5
29-09-11, 13:53
Oto przykład jednego z moich stron nie jest tłumaczone: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit: Myślę, że istnieje filtr na stronie dla "b lackberry" (bez spacji)?

r.dziadusz
29-09-11, 14:00
Nie vBET błąd przeczytaj mój post w throubleshooting podforum jest: KLIK! (Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues.html), gdzie można również wziąć udział w, lub otworzyć nowy wątek do innych kwestii jest.
Problem ten jest o ograniczeniach, ale vBET sama w sobie nie ma wpływu na to

Simon Lloyd
29-09-11, 14:12
Oto przykład jednego z moich stron nie jest tłumaczone: http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709-a.html

Edit: Chyba nie jest filtr na stronie dla "b lackberry" (bez spacji) Tak sprawdzeniu wątku i thats dokładnie tak, jak moje są!

r.dziadusz
29-09-11, 14:34
@ Snake: Masz błąd 403, to jest propably nie powodowane samym z powodu zbyt długich wiadomości - (to nie błąd), ale z powodu wielu zapytań na sekundę, spróbuj się do tej wskazówki:
Po pierwsze, sprawdź, jeśli nadal blokowane przez google, a jeśli tak-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728 po połączenie jest otwarte:

admincp - vBET> -> Opcje tłumaczenie - Opóźnienie> między tłumaczenia spróbować zwiększyć tę wartość, i sprawdzić czy google będzie blokować ponownie
UWAGA: nie używać do dużych wartości, ponieważ spowolni wydajność

Snake
29-09-11, 14:39
Ive odinstalowaniu tego moda nie ma przyszłości, prosimy o odpowiedź mój wątek problemu odinstalować.

vBET
29-09-11, 16:43
Należy pamiętać, że vBET 3.5.0 jest w fazie beta i jest dokładnie opisane w dziale download:

Pobierz najnowsze BETA (niestabilna) Wersja dla vBulletin 3.x - vBET 3.5.0

Jest to jasno opisane, że ta wersja jest niestabilna - każdy korzysta z wersji BETA na jego własne ryzyko i jest świadomy, że jest niestabilny.

Wersja BETA jest normalną częścią każdego rozwoju oprogramowania - vBulletin i innych modów są również wydany w wersji beta.

W przypadku problemów - wystarczy wysłać go do nas, abyśmy mogli go rozwiązać, a jeżeli jest to niezbędne wrócić do najnowszej stabilnej wersji, która jest jeszcze dostępna w dziale download:)

basketmen
30-09-11, 18:05
Jego strata czasu i tak limit MS 4m znaki w miesiącu.

Kiedy i włączona v2 google i używane 4m znaków w około 15 min.

Nawet gdybym chciał zapłacić 1000 dolarów za 50 znaków (max na miesiąc) z Google, id nich korzystać w dzień.

Ten MOD jest martwy, chyba że vBET można znaleźć wolny sposób na to, aby kontynuować.


Jak powiedziałem pracujemy nad pomysłami, które mogłyby pomóc nam udoskonalić nasze produkty na co dzień, Czy problem nadal istniejące?


Oto co myślę.

Ograniczenia MS został osiągnięty już.

Więc ...

Jakie rozwiązanie jest teraz? I w żaden sposób tłumaczyć nie!


Jeżeli jesteś pewien, że są blokowane przez google (jeśli nie możesz zrobić tet stąd: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728) można napisać do nich reaccess IP (mówi się również w post i dał ci), jeśli będzie nie za pomocą "tylko google" tak głównie microsoft API dotarcia do granic wolniej

Ponadto należy pamiętać, że vBET nie można zmienić google / MS granice, teraz oferujemy również google api v2 dla komercyjnych użytkowników, ale szukasz innego sposobu tłumaczenia


Więc co się dzieje, gdy Google wyłączyć v1 API?

Więc co jest rozwiązanie?

Nie jest to długi okres naprawić to, jest to.

Chcę podzielić się moim alternatywne rozwiązanie

Myślę, że ten mod nigdy nie umrze i będzie iść do przodu ze względu na jego podstawowe możliwości: większy naszym forum, ruchu i przychodów, i tak długo vBulletin nadal wykorzystywany jako pierwszy wybór dla oprogramowania forum. Zawsze znajdą się rozwiązania, i nie zawsze być sam

i sugeruję ponownie moją prośbę funkcję tutaj:

Ręcznej edycji innych tłumaczy wynik / cache, przez admin

jego brak tłumaczenia silnika potrzeba tam w ogóle (a więc nie łamiąc tos ktoś lub ograniczenie), tylko ręcznie tłumaczenie przez człowieka, nieograniczony, bezpieczny, a najlepszy wynik tłumaczenia, w zależności od tego, ile osoba tłumaczenia abillity. Admin / kadry / moderatorów / członkowie mogą uczestniczących pomóc ręczne tłumaczenie







w rzeczywistości, ponieważ wciąż nie daje tej funkcji wymagane w zeszłym roku jeszcze w wyżej wątku, mnie i jeden z moich pracowników zrobiła to za jakiś post, około 20.000 postu w kilka miesięcy dodaje ręczny tłumaczenia, jego współpracuje z Google Translate w post. Jej nie jest doskonały methode, ale jestem zadowolony tyle z nim, i wszyscy rozumieją wynik tłumaczenia, do wniosku funkcji powyżej podano


Więc jestem po prostu edytować post, przez administratora / obsługi, ponieważ mogą edytować wiadomość nikogo, i dodać pod oryginalnym post, (usuń spację po / notranslate i / quote), aby pracować w swoim własnym postu


[Quote]
Jest to podręcznik przetłumaczyć tekst (lub ręczny tłumaczenia obrazu informacji)
[notranslate]
Your manual translate text here
[/notranslate ]
[/quote ]



the result are like this

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation-1.jpg

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation2.jpg






because the experiment and experience until now, my staff got little tricks too, to make the manual translation a lot faster, even i am not realized it before, so no problem for manual translation speed for me, if this feature request can given

vBET
30-09-11, 23:43
Hi. Właśnie przeczytałem cały wątek od początku i też kilka więcej informacji na temat problemu.

Google Translation API v1 przygotowuje się do zamknięcia, więc włożyli więcej ograniczeń, co nie dziwi - to było ogłoszone miesięcy temu.

Usuwanie całej pamięci podręcznej nie był mądry pomysł. Możesz poskarżyć się teraz, że będzie to kosztowne dla Ciebie tłumaczenia gor (co już masz za darmo), ale nie ma sensu - to Google Translation API v2, którzy opłaty nie jesteś z nami. Proszę wskazać swoje skarży się Google. Tutaj możemy tylko powiedzieć, że zauważyliśmy swoją opinię i nie mamy wpływu w tej dziedzinie.

Użyj testera Microsoft (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729) do ustalenia, jaka jest problemy z połączeniem programu Microsoft. Jeśli nie następnie Wyślij dane dostępu tylko jako Radek asked you przed tak będziemy w stanie sprawdzić, co się dzieje.

Chętnie Dołożymy wszelkich innych tłumaczenie API, umożliwiającym dla tej warunki korzystania z usługi. vBET jest już gotowa na łatwo dodać nowe tłumaczenie dostawców. Proszę wskazać dowolnego, które mają być obsługiwane w vBET:)

Proszę powiedzieć, czy stali potrzebujesz pomocy w tej dziedzinie? Jeśli produkt jest już odinstalowany zakładam, że nie ma więcej potrzebujesz pomocy w tej dziedzinie - prawda?

Snake
30-09-11, 23:58
Więc jak masz zamiar usługi NEW klientów Michael?

Jak są MENT tłumaczyć BIG nowe forum od podstaw.

Oprogramowanie jest teraz bezużyteczna, chyba, że budzisz się i znaleźć sposób, by ludzie mogli z niego korzystać.

Szczerze dont opieki, mozna go lub nie.

To, że nie ma już firmy.

vBET
01-10-11, 00:52
Ten sam sposób, jak do tej pory. vBET od samego początku zapewnia tłumaczenia z dostawca tłumaczeń zewnętrznych. Możemy teraz obsługuje wielu dostawców-, więc mamy obsługi naszych klientów jeszcze lepsze niż przed.
Każdy użytkownik vBET zdaje sobie o tłumaczeń zewnętrznych dostawców i wie, że móc korzystać z tych usług. Jest zawarty w vBET licencji - jesteśmy jednoznacznie wyrażała go.

Kim oni są? A dlaczego pytasz mnie o inne decyzje? Jeśli proszą mnie o wskazówki dla takich forach oto kilka:
1. Dodaj do vBET ignorowane stron, jak wiele treści, jak myślisz, nie jest ważne dla tłumaczeń
2. Skorzystaj z bezpłatnych usług tłumaczeniowych first
3. Aby uniknąć osiągnięcia darmowe tłumaczenie ograniczyć zbyt szybko - limit obsługiwanych języków. Dodaj nowe od czasu do czasu, gdy bufor jest pełny.
4. Nawet jeśli korzystasz z płatnych tłumaczenia - ograniczenie obsługiwanych języków do tych, które uważasz za najważniejsze dla forum. A nawet wtedy ograniczyć go więcej - po chwili można dodać więcej języków, jeśli okaże się, że koszty są OK dla Ciebie.
5. Jeśli nie używasz Google Translation API v1 - nie wyczyszczenie pamięci podręcznej bazy danych i wyłączenie automatycznego czyszczenia, lub co najmniej raz cache zmiany żyją znacznie dłużej (uniknąć płacenia za samego tłumaczenia)
6. Unikaj tłumaczenia SPAM, poprzez weryfikację postów do tych publikacji.
7. Poszukaj innych służb tłumaczeniowych, których warunki korzystania z usługi pozwala dodać go do vBET i daj nam znać o tych - możemy chętnie wesprze tyle tłumaczenie API możliwie:)
Są kilka wskazówek, które skierował do mnie teraz.

Nasze oprogramowanie nadal jest samo, jak przed (a nawet lepiej) to bardzo przydatne. Może to być droższe, ale jest nieużyteczne w taki sposób, jak to miało miejsce przed, a nawet więcej, ponieważ dodajemy nowe funkcje:)

Czy potrzebujesz pomocy w tym wątku? :)

vBET
09-10-11, 12:28
Nie odpowiedzi - zakłada, że tutaj potrzebuje pomocy nie więcej. W przypadku jeśli jest - proszę pisać tutaj, możemy zmieni stan Otwórz ponownie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1