מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית בעיה עם vbet ותוכן כפולות

krisp
19-12-09, 22:52
נניח שלאחר משתמש באנגלית בפורום דנית.

אז יש לנו קישור דנית ... / דה / showthread.php? T = xyz ... שמכיל טקסט מתורגם מאנגלית לדנית (ניתן להציג את הטקסט אנגלית באמצעות "הנפתחת החץ").

אז אם אתה מחפש מחרוזת אנגלית מתרגום הקישור דנית מופיע, כי אינדקסים Google הנוסח האנגלי כי apperes במקור של ... / דה / showthread.php? T = xyz ...

אז מה שאנחנו צריכים זה תג שאומר google לא תוכן מקור המדד. אחרת אתה יכול נתקל בבעיות עם תוכן משוכפל כי התוכן אותו מקור יהיו צמודים ב 52 קישורים שונים.

דוגמה: יש לי קונה, אשר באופן עקבי קונה רק R ממני והוא אתר: www.thegame-online.dk - גוגל søgning

נ.ב. נראה ישירה חיצוני אינו פועל כראוי בפורום הזה, לפחות לא חוקר ...

vBET
19-12-09, 23:30
זה לא ככה. כפי שאתה יכול לראות בכל עמוד יש לך תוכן שונים - יש לך תרגום. זה לא תוכן משוכפל אם הדף מסוימים יש חלק של טקסט מדף אחרים. אם יש לך הכל מתורגם + כללה רק חלק קטן של החלק השני של העמוד המקורי זה לא אמור להיחשב תוכן משוכפל. אחרת מצטט ייחשב גם תוכן משוכפל - אתה רוצה להשבית מצטט בפורום שלך? כמו כן שים לב כי דפי הארכיון יש אפילו טקסט זהה בדיוק ולא נחשבים תוכן משוכפל, כי באמת הם שונים (הרבה מן הבדיקה GUI לא כלולים שם). אז - זה לא גורם בעיות תוכן כפול:)

אם אתה לא רוצה לכלול את הטקסט המקורי של הודעה כתובה בשפה שונה ואז פשוט לשנות vbenterprisetranslator_inpost_translate התבנית. זה תלוי בך. כברירת מחדל אנו מספקים תבנית המאפשרת לראות את הטקסט המקורי, כי זה שימושי עבור אנשים שמבינים זה language.It המקורי הוא לא באג - זה אמור לעבוד ככה.

גם אנחנו לא יודעים למה גוגל מראה מקום הנוסח האנגלי במקרה זה - כפי שניתן לראות בתיאור כל מטא הדף המתורגם. עוד פעם אחת - אתה יכול פשוט לשנות את התבנית, אם אתה לא אוהב בפועל.

krisp
19-12-09, 23:37
אוקי, thats קל לתקן אז:)

האם אתה יודע אם יש לחילופין קיימת איזושהי דרך לדעת Googlebot להתעלם חלק הטקסט בדף - אני יכול להשתמש בו את התבנית במקום הסרת פונקציונליות?

vBET
19-12-09, 23:43
יש דרך - זה יכול להיות כלל לא ישירות אלא באמצעות JavaScript. בדרך זו יהיה התעלמו מגפיים. אנו נשקול את הרעיון הזה:) נוסף ברשימה TODO:)

כמו כן קרא להודעה האחרונה שלי עוד פעם אחת - ערכתי אותו ולהוסיף עוד טיעונים מדוע אין היא שכפול של תוכן.

krisp
19-12-09, 23:54
הגדול לרשימת TODO שלה:) אני מבין שזה לא יהיה בעיה גדולה כרגע, אבל זה "מנקה" קצת ככה:)

vBET
20-12-09, 02:12
כן כמובן - זה יהיה פתרון הרבה יותר טוב - תודה על נותן לנו כיוון זה:)

וכמובן שזה יהיה לסגור סופית על הנושא - למה גוגל מראה יש תיאור באנגלית כאשר התיאור הוא מתורגם;)

עוד דבר אחד - יש לציין כי ביצוע שינויים בתבניות יגרום כי תצטרך להחזיר אותם אחרי העדכון (אחרת vBulletin ישתמשו השינויים במקום תבניות המקורי מעודכן).

vBET
10-01-10, 07:03
בוצע - ייכללו 3.3.0

vBET
16-01-10, 09:09
אנחנו צריכים להסיר את הפונקציונליות הזו - נראה כי זה שבר RSS. אנחנו לא יהיה מסוגל להתמודד עם זה לפני השחרור. סליחה.

אני לפתוח מחדש את הנושא ואנו עובדים על זה שוב לאחר שחרורו 3.3.0:)

vBET
17-01-10, 13:26
אוקי - נראה כי אנו מטפלים בנושא:) RSS תעבוד ללא תבנית.

נעשה כל כך ייכללו vBET 3.3.0. שים לב שזה יהיה להגדרה ונכים כברירת מחדל! לא יהיה פרמטר חדש "הצג הטקסט המקורי" אשר יאפשר לך לבטל את הטקסט המקורי, להראות את זה בצורה רגילה או על ידי הוספה JavaScript (הטוב ביותר עבור SEO).

כמו כן יש לציין כי מראה על ידי JavaScript נחשב פונקציונליות BETA ברגע זה. בדקנו את זה בתצורות רבות, כולל תווים מיוחדים, אבל לא היה לנו זמן לבדוק את זה בפורומים לחיות, אז בבקשה להיות מודעים על כך.

כמו כן יש לציין כי כדי להפוך אותו עובד שינינו vbenterprisetranslator_inpost_translate התבנית.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations