מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר הוא עושה עבודות תרגום

Wulf
05-08-11, 05:13
הנה מה שקורה.

יש לי שפת ברירת המחדל שלי מוגדר ההולנדית.
יש לי אתר מוגדר לשפה ההולנדית ואני עושה פוסט בהולנדית.
הודעה זו מוצגת כראוי.
כאשר המעבר לאנגלית (ברירת המחדל האתר שלי), את התרגום לאנגלית עובד מצוין ואת tekst ההולנדי המקורי מראה נאה עד גם כן.
עם זאת, כאשר אני עובר את האתר חזרה הולנדית, הטקסט המקורי לא מראה בצורה נכונה.

לדוגמה, נכנסתי זה בהולנדית:
קולב מבחן een אנדרה, goed hopelijk gaat het wel נו.

אבל עכשיו זה מראה את זה בעת הצגת האתר בהולנדית:
קולב EEN-אנדרה testen, Goed hopelijk gaat נו wel ח.

כשאני לעבור חזרה לאנגלית, הכל בסדר עולה שוב, כולל טקסט ההולנדי המקורי.

בדוק את זה פתיל: אתר המתרגם (http://saabworld.net/f26/site-translator-2530/ # post12751)

Wulf
05-08-11, 05:22
בעיה נוספת היא עם דמויות מוזרות בעת שינוי כמה שפות אחרות. לדוגמה, זה מה שאני מקבל כאשר אני בוחר:

צרפת: בהתייחסות Un Autre דה הבדיקה, י 'Espa ¨ מחדש Que C'est correcte.
שוודית: ETT Annat הבדיקה, fa ¶ rhoppningsvis Det à ¤ r okej.

Wulf
05-08-11, 16:03
סליחה על הכותרת חוט מוזר. מסיבה כלשהי, הוא היה מנסה לתרגם כאשר שלחתי.

אני הוסר מחדש מותקן הכל היום, אבל עדיין את אותן תוצאות. מסיבה כלשהי, כאשר אני חוזר בשפה שאינה אנגלית, נראה כאילו הוא רוצה לתרגם את הטקסט המקורי שוב בשפה משלו.

ערכת התווים של HTML שלי הוא ISO-8859-1 ועשיתי את כל השינויים בפורום vBSEO כמוסבר בקובץ ה-readme.

vBET
06-08-11, 00:45
הנה מה שקורה.

יש לי שפת ברירת המחדל שלי מוגדר ההולנדית.
יש לי אתר מוגדר לשפה ההולנדית ואני עושה פוסט בהולנדית.
הודעה זו מוצגת כראוי.
כאשר המעבר לאנגלית (ברירת המחדל האתר שלי), את התרגום לאנגלית עובד מצוין ואת tekst ההולנדי המקורי מראה נאה עד גם כן.
עם זאת, כאשר אני עובר את האתר חזרה הולנדית, הטקסט המקורי לא מראה בצורה נכונה.

לדוגמה, נכנסתי זה בהולנדית:
קולב מבחן een אנדרה, goed hopelijk gaat het wel נו.

אבל עכשיו זה מראה את זה בעת הצגת האתר בהולנדית:
קולב EEN-אנדרה testen, Goed hopelijk gaat נו wel ח.

כשאני לעבור חזרה לאנגלית, הכל בסדר עולה שוב, כולל טקסט ההולנדי המקורי.

בדוק את זה פתיל: אתר המתרגם (http://saabworld.net/f26/site-translator-2530/ # post12751)

זה נראה כאילו יש לך לתרגם את הטקסט שלך שם זה לא הכרחי (כלומר למה זה משנה). ראשית - יש לבדוק האם יש תבניות vBET לא השתנה. 2 - יש לך את הקישור לא עובד. נא לספק דוגמה עובד.

vBET
06-08-11, 00:48
בעיה נוספת היא עם דמויות מוזרות בעת שינוי כמה שפות אחרות. לדוגמה, זה מה שאני מקבל כאשר אני בוחר:

צרפת: בהתייחסות Un Autre דה הבדיקה, י 'Espa ¨ מחדש Que C'est correcte.
שוודית: ETT Annat הבדיקה, fa ¶ rhoppningsvis Det à ¤ r okej.

נא לשמור על נושא אחד לכל חוט. אחרת נהיה לא מסוגל לנהל אותו. למכתב לפתוח פתיל חדש עבור זה.

PS.
נראה כאילו הוא כפול לקודד מחדש. זה יכול להיות קשור הקודם.

הערה:
אנא בדוק האם יש לך תוספים אשר מסיר הערות HTML. זה נראה כמו שאתה עושה - ביתן הנושאים שלך נראה כמו משהו להסיר הערות vBET (לא לתרגם שוב לא לקודד מחדש שוב). אז בעיות בתא שלך ייעלמו כאשר תבטל הפשטת הערות HTML.

אנא ספר עשה את זה לעזור:)

Wulf
06-08-11, 05:33
איך מגלים את התוסף מסיר הערות ב HTML? יש לנו כמה plugins באתר שלנו, אבל לא יודע היכן להתחיל.

סליחה, נמחק הדוגמה עבודה קודם. הוספתי שוב ניתן למצוא כאן: (Nederlands) אתר vertaler (http://saabworld.net/nl/f26/site-vertaler-2530/ # post12797)

אני גם לאפשר פולני אז אתה מוזמן לבדוק בעצמך.

vBET
06-08-11, 10:47
vBSEO יש אפשרות להסיר הערות html - אם אתה משתמש vBSEO זה מקום טוב להתחיל בו.

במבט על דוגמה אני כמעט בטוח שזה על תגובות html - כמו שראיתי אותך לבדוק את זה גם בפורום שלנו, לא יכול לשחזר את הבעיה. אנא רק למצוא מה חיתוך הערות html שלך החוצה לבטל פונקציונליות זו.

Wulf
06-08-11, 17:18
תודה, אני צריך לעבור את mmods באתר שלי יתחיל wwith vBSEO.

מצאתי את זה חוט העוסק אותה בעיה. עם זאת, אין לי vB4: supercharged באתר שלי.

Wulf
06-08-11, 17:48
מצאתי הגדרה זו תחת vBSEO - שיפורים אחרים. אני לא שונה וזה נראה כאילו זה תיקן את הבעיה. :)

ניקוי קוד HTML?
בחר "כן" כדי להסיר תווים מיותרים לבנים והערות HTML מקוד המקור של דפי הפורום. זה מגדיל את יחס C2C (תוכן קוד) ומפחית את גודל העמוד, וכתוצאה מכך גידול ביצועים נטו הפחתת רוחב הפס הנדרש.
הערה: אם הערות (או תגי HTML) בתוך הדפים שלך לא סגורים כראוי עם תגי המתאימים סוף, אז אפשרות זו עלולה לגרום לדפים שלך כדי להציג באופן שגוי. הקפד לכלול את התבניות שלך חינם שגיאה תגי HTML קוד.

ייתכן שתרצה לכלול בקובץ ה-readme עם הוראות התקנה. בשלב זה הוא אינו מוזכר על שינויים בהגדרות vBSEO.

vBET
06-08-11, 19:25
רעיון טוב באמת - אני מוסיף אותו לתוך הוראות אינטגרציה עכשיו! תודה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1