PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vBET kérdések - Lassú lekérdezések / Apache szálak.



contemptx
12-01-11, 19:55
Hi,

Én is használnak vBET valamikor most, és már mindent jól működik,

Azonban az utóbbi időben megnövekedett a forgalom szintje, vBET használja 2-300 kimenő kapcsolatokat,

Ez okozza sok Lassú lekérdezések futtatása, valamint okoz apache kimeríti szálak maximális száma.

Amely jelenleg állítva 256 (ami könnyen kezelhető valamit mint 10 millió találatot napi forgalom a nem túl magas).

oldalamon van: cardshare.tv

Van egy elég erős szerver (dual quad core, 24gig ram, stb.)

A terhelés a szerveren nagyon alacsony, így annak nem teher kapcsolatos kérdésekben.

Im futás vBulletin 3.8.x

Azt is lehetővé tette a teljes gyorsítótár vendég és telepített más cache esetekben, mint a vb optimalizálása és engedélyezve memcache.

-

Hi, Folytatva előző üzenet

Nemrég észrevettem, van egy hiba vBET Eszközök -> Gyorsítótár Cleaner a admincp.

Azt hiszem, ez összefügg a script vagy nem észlel már átnevezett admin / mod rendezők (pl. hard kódolt), vagy azok jogosultságok?


Warning: require_once ([elérési út] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include egyszer]: failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár [elérési út] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval () ' d code on line 9

Végzetes hiba: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ home / cardsh / public_html / forum / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php "(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval ()' d code on line 9


Én is mozgássérült vendégek teljes cache, mint abban a pillanatban úgy tűnik, hogy még többet nehéz, mint a jó.

contemptx
13-01-11, 00:19
Frissítés:

Azt sikerült optimalizálni az oldalt, és telepített néhány dolog, amelyek rectifyed dolgokat, így a dolgok jól fut most.

Azonban az említett hibát amely a hard kódolt útvonalat hiba továbbra is fennáll.

Én is úgy gondolja, hogy talán lassú lekérdezéseket is remélhetőleg optimalizálni tovább a jövőben.

mario06
13-01-11, 07:04
Csak kapcsolja ki vBET és állítsa vissza a szerver, ne vBET ki egy pár napra, és megnézze, hogy a fórum gyorsabban.

kamilkurczak
13-01-11, 11:17
Van egy lista tippeket az Ön - kérem ellenőrizze: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Mi a helyzet a második kérdés? Nem tudom reprodukálni azt a teszt fórumon, így meg tudja magyarázni, mit kellene változtatni (a anme a folrum / mappa, stb?)

contemptx
13-01-11, 21:05
A admincp & modcp mappa nevét és a config.php

kamilkurczak
14-01-11, 10:06
ok, így próbára teszi ma megpróbálok, hogy néhány következtetést. Köszönöm

kamilkurczak
14-01-11, 12:00
nem használja a admincp forder más nevet, vagy nem? Nem változtatta a nevét, csak erre a mappára a config.php vagy neve valódi mappa is?
Ha igen - próbálja másolni vBET fájlokat feltölteni / admincp mappát be az új mappába.

contemptx
19-01-11, 11:00
Igen admincp neve valami ilyesmi: HGUYFhghg78556FJF
Ez a naprakésszé tett config.php

Én is gondoskodott arról, hogy feltölteni vBET kép / admincp bement az átnevezett admincp mappát.

én admincp mappát már megváltozott telepítése előtt vBET.

kamilkurczak
19-01-11, 11:06
ezért kérjük, próbálja meg ezt a megoldást - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1354-cachecleaner.html # post6876
működnie kell most:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1