PDA

View Full Version: Riješen Prijavljeni postova problem.



Taurus
27-06-11, 10:19
Kada član razlikuje od zadanog jezika izvješća nakon to je ono što je objavljena:

Naslov:

Izvijestio Post songoku231

Predsjednik obavijesti o izvijestila poruka također sadrži ovo kao naslov. Molimo Vas savjetovati.

Zahvaljujući.

vBET
28-06-11, 15:45
U ovom trenutku vBET ne mijenjaju mailova to je razlog zašto oni komentari nisu uklonjeni. Mi ćemo ga reproducirati na našem poslužitelju i saznati brzo popraviti:) Nadam se da nema žurbe s ovim;)

Ja ću ga premjestiti na bug izvještaj.

Taurus
28-06-11, 16:04
U ovom trenutku vBET ne mijenjaju mailova to je razlog zašto oni komentari nisu uklonjeni. Mi ćemo ga reproducirati na našem poslužitelju i saznati brzo popraviti:) Nadam se da nema žurbe s ovim;)

Ja ću ga premjestiti na bug izvještaj.

Hvala Michal. Ali to nije pošte. Izvijestio post je objavljen u mom admin pod-forumu kao novu temu. Tamo imam taj problem.

vBET
28-06-11, 16:09
Molimo detalje PM pristup i točno upute kako ga reproducirati. Mislim da mali treba dodati neki filter za prevođenje nije korisničkih imena. To će riješiti pitanje ovdje i da će dopustiti da to jednostavno u drugim slučajevima budućnosti.

Taurus
28-06-11, 16:24
Detalji PM'd. Hvala!

vBET
30-06-11, 01:11
Riješeno i će biti uključeni u sljedećem izdanju.

Za brzo popraviti molim:
1. Otvorite datoteku / includes / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Find:

if ($ _REQUEST ['jezik'] & & $ vBulletin-> opcije ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['ne']! = 'insertpm')) {
3. Zamijeniti:

if ($ _REQUEST ['jezik'] & & $ vBulletin-> opcije ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['ne']! = 'insertpm') & & ($ _POST ['ne']! = 'sendemail') ) {

Bik ste ga već uključeni. Imajte na umu da je vaš forum toj liniji već bio promijenjen, a mi ne znamo što je za te promjene je napravio. Molimo pogledajte sati.

Za ovaj problem - molim vas potvrdite da je to riješeno:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Vidim da je zadnji post ste prijavili, čini vas izvijestili sa svojim postavljen kao zadani jezik kao engleski. Ili ste ga promijeniti natrag na engleski kasnije? Ja samo želim potvrditi da je to riješen ako post je prijavljen od strane nekoga s drugom jeziku na zadanu.

vBET
30-06-11, 01:30
Ja sam kao što sam trebao učiniti, kako bi je doveo do problema. Molimo provjerite sada sami stvarajući novo izvješće i potvrditi da je to stvarno riješeno u slučaju ako propustite nešto:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Hvala vam još jednom za izvrsnu Michal korisničku podršku! Ja sada mogu potvrditi da je to i fiksna!

(Sada će kupiti moj drugi licencom vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Dobro je čuti da je problem riješen - to rješenje će biti uključeni u gnijezdu izdanju:)

PS.
Vidim da ste već kupili drugi jednom:) U slučaju bilo kakvih pitanja - da znate što učiniti - samo pitajte i rado ćemo Vam pomoći:)

Uživajte vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations