КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Скаргі на паведамленні пытання.



Taurus
27-06-11, 10:19
Калі член з адрозніваецца ад мовы па змаўчанні справаздачы паведамленне гэта тое, што аб'явы:

Назва:

Адзначаныя Паведамленне songoku231

PM паведамлення паведамілі паведамленне таксама змяшчае гэта як назву. Калі ласка, паведаміце.

Дзякуй.

vBET
28-06-11, 15:45
У гэты момант vBET не мяняюцца пошты, менавіта таму гэтыя каментары не выдаляюцца. Мы будзем прайграваць яго на нашым серверы і высветліць, хутка выправіць:) Спадзяюся, няма спяшацца з гэтым;)

Я буду перамясціць яго ў справаздачу пра памылку.

Taurus
28-06-11, 16:04
У гэты момант vBET не мяняюцца пошты, менавіта таму гэтыя каментары не выдаляюцца. Мы будзем прайграваць яго на нашым серверы і высветліць, хутка выправіць:) Спадзяюся, няма спяшацца з гэтым;)

Я буду перамясціць яго ў справаздачу пра памылку.

Дзякуючы Міхал. Але гэта не пошта. Паведамілі паведамленне размешчаны ў маім адміністратара суб-форум, як новы струмень. Там я гэтае пытанне.

vBET
28-06-11, 16:09
Калі ласка, PM Доступ дэталі і дакладную інструкцыю, як яго прайграць. Я думаю, што малюсенькі трэба дадаць фільтр для не перакладаць імёны карыстальнікаў. Гэта дасць магчымасць вырашыць пытанне тут і дазволіць зрабіць гэта лёгка і ў іншых будучых спраў.

Taurus
28-06-11, 16:24
Больш падрабязна PM'd. Дзякуй!

vBET
30-06-11, 01:11
Вырашаныя і будуць уключаны ў наступны выпуск.

Для хуткага рашэння, калі ласка:
1. Адкрыць файл / уваходзіць / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Пошук па сайце:

калі ($ _REQUEST ['мову'] & & $ VBulletin-> параметры ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['рабіць']! = 'insertpm')) {
3. Замяніць на:

калі ($ _REQUEST ['мову'] & & $ VBulletin-> параметры ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['рабіць']! = 'insertpm') & & ($ _POST ['рабіць']! = 'SendEmail') ) {

Цельца ў вас ужо ёсць ўключаны. Звярніце ўвагу, што на вашым форуме гэтая лінія была ўжо змяніліся, і мы не ведаем, што гэтыя змены былі зробленыя. Калі ласка, глядзіце PM.

Для гэтага пытання - калі ласка, пераканайцеся, што яна вырашаецца:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Я бачу, што апошнім паведамленні вы паведамілі, здаецца, вы паведамілі са сваім мовай па змаўчанні усталяваны як ангельскую мову. Ці вы памяняеце на англійскай потым? Я проста хачу пацвердзіць, што гэта не будзе вырашана, калі паведамленне Паведамляецца, хто-то з іншай мовай па змаўчанні.

vBET
30-06-11, 01:30
Я зрабіў так, як я мяркую зрабіць, каб прайграць праблему. Калі ласка, праверце яго зараз сабе, стварыўшы новы даклад і пацвердзіць, што гэта сапраўды вырашана ў выпадку, калі мы нешта ўпусціць:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Яшчэ раз дзякую вам за цудоўную падтрымку кліентаў Міхал! Цяпер я магу пацвердзіць, што гэта я выпраўленая!

(Я цяпер купіць маю вторую ліцэнзію vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Рады чуць, што праблема вырашана - гэта рашэнне, будуць уключаны ў гняздо рэліз:)

PS.
Я бачу, што вы ўжо купілі вторую адзін:) У выпадку ўзнікнення пытанняў - Вы ведаеце, што рабіць - проста спытаеце і мы будзем рады дапамагчы вам:)

Атрымлівайце асалоду ад vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations