PDA

مشاهده نسخه کامل : حل گزارش شماره پست.

Taurus
27-06-11, 10:19
هنگامی که یک عضو با متفاوت از زبان پیش فرض گزارش پست این همان چیزی است که ارسال شده است :

عنوان :

ارسال شده توسط گزارش songoku231

آگاه شدن از طریق PM از پست همچنین شامل این عنوان است. لطفا راهنمایی کند.

با تشکر.

vBET
28-06-11, 15:45
در این لحظه فعال تصدی ایمیل را تغییر دهید این است که چرا کسانی که در مقابل نظرات و پیشنهادات برداشته نشود. ما آن را بر روی سرور ما تکثیر و پیدا کردن راه حل های فوری :) امیدوارم هیچ عجله با این یکی وجود دارد.)

من آن را گزارش اشکال حرکت می کند.

Taurus
28-06-11, 16:04
در این لحظه فعال تصدی ایمیل را تغییر دهید این است که چرا کسانی که در مقابل نظرات و پیشنهادات برداشته نشود. ما آن را بر روی سرور ما تکثیر و پیدا کردن راه حل های فوری :) امیدوارم هیچ عجله با این یکی وجود دارد.)

من آن را گزارش اشکال حرکت می کند.

میشل. اما آن ایمیل نمی باشد. پست منتشر شده است در مدیر من زیر انجمن به عنوان یک موضوع جدید. وجود دارد که من این موضوع است.

vBET
28-06-11, 16:09
لطفا PM جزئیات دسترسی و آموزش دقیق چگونه آن را تکثیر. من فکر می کنم که اندکی نیاز به اضافه کردن برخی از فیلتر برای ترجمه نیست نام کاربری. این مسئله را حل کند و به شما این امکان را می دهد برای انجام این کار به راحتی در موارد دیگر در آینده.

Taurus
28-06-11, 16:24
جزئیات PM'd. از شما متشکرم!

vBET
30-06-11, 01:11
حل شده و خواهد بود در نسخه بعدی گنجانده شده است.

برای تعمیر سریع لطفا.
1. باز کردن فایل / شامل / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. مشاهده :

($ _REQUEST ['زبان'] & & $ اصلی> گزینه ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['انجام'] = 'insertpm')) {
3. به جای توسط :

اگر ($ _REQUEST ['زبان'] & & $ اصلی -> گزینه ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['انجام']! = 'insertpm') & & ($ _POST ['انجام']! = 'sendemail') ) {

برج ثور شما در حال حاضر آن را شامل است. لطفا توجه داشته باشید که در فروم خود را این خط در حال حاضر تغییر کرد و ما نمی دانیم که چه برای کسانی که تغییرات ساخته شده بود. لطفا مراجعه کنید PM.

برای این موضوع -- لطفا تأیید کنید که آن را حل شده است :)

Taurus
30-06-11, 01:21
من می بینم که آخرین پست شما گزارش دادید ، به نظر می رسد شما با زبان پیش فرض خود را به مجموعه ای به عنوان انگلیسی منتشر شده است. و یا عدم آن را تغییر دهید به انگلیسی پس از آن؟ من فقط می خواهم تایید می کنند که این حل و فصل شده است اگر یک پست است که توسط کسی که با زبان های مختلف به طور پیش فرض گزارش.

vBET
30-06-11, 01:30
من گمان می کنم به انجام ، به تکثیر این موضوع. لطفا بررسی آن در حال حاضر با ایجاد گزارش جدید خودتان و تایید آن است که واقعا در مورد حل اگر ما دست به چیزی :)

Taurus
01-07-11, 11:37
تشکر از شما یک بار دیگر برای پشتیبانی از مشتری بسیار عالی میشل! من هم اکنون می توانید که این ثابت تایید!

(من در حال حاضر خرید مجوز دوم من از فعال تصدی.)

vBET
01-07-11, 20:47
به شنیدن این که مشکل حل شده است -- در این راه حل را در لانه انتشار عبارتند از :)

PS.
من می بینم که شما در حال حاضر خریداری 2 یکی :) در صورت هر گونه مسائل -- شما می دانید چه باید بکنید -- پرسش و ما با خوشحالی به شما کمک کند :)

لذت ببرید فعال تصدی!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1