مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 3 از 4 Firstاول 1234 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 21 به 30 از 40

موضوع : مشکلات ترجمه اصلی

کاربر ارشد

با تشکر برای پاسخ مایکل، اما اگر شما بیشتر از طریق این موضوع به عنوان خوانده شده بود که من دچار مشکلات بیشتر با علم و تکنولوژی سیاسی 3.4.1 و پس از آن به روز رسانی به بتا، حتی با بتا + گوگل V2 API، گوگل V1 API و مایکروسافت ID آنها هنوز هم شما می توانید ببینید ترجمه را نشان می دهد، من دستی ترجمه برخی در حال حاضر، اما من در آن ترجمه هایی که از دست داده بودند دوباره ظاهر می شود زمانی که به پرداخت پول برای نتایج، من پشتیبانی برای همه زبان ها کاهش یافته است را به حدود نصف، تنها به 7 زبان شده اند نامیده می شود که تا کنون با توجه به گوگل API V2 آمار و تنها در 40 دقیقه من می خواهم 100.000 کاراکتر استفاده می شود!

کاربر ارشد

به عنوان اطلاعات اضافه شده اند گوگل API V2 را به عنوان تشخیص ، مایکروسافت به عنوان تشخیص و Google API V1 محاکمه اما هیچ کدام عنوان موضوع ترجمه است.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط Simon Lloyd View Post
    من بیشتر از مسائل ، vbenterprisetranslatot.php با استفاده از تمام زمان CPU من ، لطفا به زیر :
    PID ************ مالک اولویت ٪ CPU حافظه فرماندهی ٪
    12493 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 104 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 72،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 67،0 -- 0،5 مسیر / usr / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 42،0 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 23،5 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (ردیابی) (کشتن) thecodec 0 -- 11،7 -- 0،6 / USR / بن / PHP / صفحه اصلی / thecodec / public_html / ایجاد تنظیمات ثبت / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (ردیابی) (کشتن) مای 0 -- 1،8 -- 6،2 مسیر / usr / sbin پیدا / mysqld -- basedir = / -- datadir = مسیر / var / معاونت / مای -- کاربر = مای -- PID فایل = / ور / معاونت / مای / server.thecodecage.com.pid -- جست و خیز ، خارجی ، قفل کردن --

من 4 پردازنده و آن کشتن روی سایت خودم تهیه کنم در حال حاضر که آن را نمی تونم ترجمه! ، من از کار افتاده نیمی از ترجمه و هنوز هم این مسئله!

آیا کسی می تواند کمک کند؟

لطفاً با استفاده از یک نخ در يك مسئله. موضوع جديد براي استفاده از نخ ديگر. یک مدت کوتاهی - نه آن vbenterprisetranslator_seo.php انجام مي گيرد كه تمام منابع شما - فوروم شما تمام است، زيرا هر فوروم trought vbenterprisetranslator_seo درخواست مى رود.php که تنها چند مجموعه متغیرها به vbseo.php و شامل منابع درخواست شده واقعا. شما تمام فوروم شما ترافيک به این فایل شما با فایل .htaccess. پس وجود ندارد با اين موضوع اصلا فایل - اين است که تمام فوروم مصرف. شرح بيشتر در اين زمينه اگر لازم است - لطفا برای آن نخ باز جديد يا پيدا كردن وجود دارد. يك موضوع در يك نخ

من به بتا ارتقا به تلاش برای حل مسائل است اما به نظر می رسد که من ترجمه از مایکروسافت را دریافت نمی؟

نتیجه تست micorsoft :

من دو برابر chaecked من ID درست MS کرده اند!
    ما به بررسی آن را با بالاترین اولویت و اجازه دهید شما را در مورد نتایج -- شاید مایکروسافت API را تغییر اگر عملیات به رسمیت شناخته نشده. در حال حاضر آن نیمه شب در کشور ما است بنابراین ما شروع خواهد شد صبح ، اما رادک می شود اطلاعات از من به آن بررسی ASAP.

Quote نوشته اصلی توسط harleyforum.se View Post
    چیز مشابه.. زن و شوهر آغاز شده از روز قبل است. (رایگان نسخه 2.4.4)
    لطفا نگاه کنید به توضیح در اینجا : http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    این است که علم و تکنولوژی سیاسی نیست - آن است که گوگل محدودیت V1 جدید - V1 گوگل در حال آماده سازی برای بسته می شود. اگر شما نیاز به بحث در مورد آن بیشتر لطفا موضوع خود را در بخش نسخه رایگان باز کردن.

کاربر ارشد

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    ما به بررسی آن را با بالاترین اولویت و اجازه دهید شما را در مورد نتایج -- شاید مایکروسافت API را تغییر اگر عملیات به رسمیت شناخته نشده. در حال حاضر آن نیمه شب در کشور ما است بنابراین ما شروع خواهد شد صبح ، اما رادک می شود اطلاعات از من به آن بررسی ASAP.
    خوب ، صبر کنید تا از شما را بشنود ، من اجرا که فایل چند بار ، من PM شما لینک فایل را برای هر دو گوگل و MS را در سایت من و شما می توانید آنها را هر زمان که دوست دارید کلیک کنید

با تشکر برای پاسخ مایکل، اما اگر شما بیشتر از طریق این موضوع به عنوان خوانده شده بود که من دچار مشکلات بیشتر با علم و تکنولوژی سیاسی 3.4.1 و پس از آن به روز رسانی به بتا، حتی با بتا + گوگل V2 API، گوگل V1 API و مایکروسافت ID آنها هنوز هم شما می توانید ببینید ترجمه را نشان می دهد، من دستی ترجمه برخی در حال حاضر، اما من در آن ترجمه هایی که از دست داده بودند دوباره ظاهر می شود زمانی که به پرداخت پول برای نتایج، من پشتیبانی برای همه زبان ها کاهش یافته است را به حدود نصف، تنها به 7 زبان شده اند نامیده می شود که تا کنون با توجه به گوگل API V2 آمار و تنها در 40 دقیقه من می خواهم 100.000 کاراکتر استفاده می شود!
    بله من در آن هستم در حال حاضر و من فقط دیدم که شما تایید به روز رسانی به vBET 3.5.0 -- با تشکر برای یادآوری
    اگر شما از گوگل V1 استفاده کنید دیگر نمی توصیه می شود غیر فعال کردن جارو کش. API در غرفه مایکروسافت و گوگل V2 API آن را به عنوان طولانی به نتایج کش اجازه داده شده که شما نیاز دارید.
    نظر برای جلوگیری از صفحات به عنوان بسیاری از شما فکر می کنم که مربوط به ترجمه نیست - علم و تکنولوژی سیاسی اجازه می دهد تا برای تنظیم صفحاتی را که باید برای ترجمه نادیده گرفته است.
    و البته هنوز هم رایگان مایکروسافت API استفاده کنید. من می دانم که مشکل وجود دارد در حال حاضر -- این تذکر عمومی است -- ما برای اصلاح این کار خواهد کرد.

به عنوان اطلاعات اضافه شده اند گوگل API V2 را به عنوان تشخیص ، مایکروسافت به عنوان تشخیص و Google API V1 محاکمه اما هیچ کدام عنوان موضوع ترجمه است.
    لطفا توجه داشته باشید که تشخیص انجام ترجمه! تنها تشخیص زبان و بسته بندی کردن پیام به دستورات BBCode اگر پیام در زبان دیگر. ترجمه به خودی خود اتفاق می افتد زمانی که مورد نیاز است. بنابراین گزینه های تشخیص رفتار صفحه شما در طول نسل را تغییر دهید -- تشخیص است استفاده می شود که تنها زمانی که پیغام جدید در حال آمدن است.

خوب ، صبر کنید تا از شما را بشنود ، من اجرا که فایل چند بار ، من PM شما لینک فایل را برای هر دو گوگل و MS را در سایت من و شما می توانید آنها را هر زمان که دوست دارید کلیک کنید
    می تواند مفید باشد -- متشکرم برای ما آن است که واقعا زحمت بزرگ که گوگل قرار می دهد حدود ، بلکه آن است که به ما.
    هنوز مسئله شما را با مایکروسافت می تواند یک اشکال ، و یا مربوط به برخی از تغییرات در API (پیام می گوید که عملیات اشتباه است). بنابراین ما باید آن را بررسی کنید.

کاربر ارشد

سلام شما باید در بستر در حال حاضر من تمام صفحات را مسدود قبلا که من ترجمه لازم نیست. در حال حاضر من به استفاده از فقط API V2 ، اما هر روز به 100،000 شخصیت به دلیل به هزینه محدود است.

من جارو کش به "Dissabled" تعیین می کنند ، می خواهم بدانم اگر از کار افتاده است که شما ممکن است از دست رفته typo "DISهامی گیرد "را نشان می دهد در admincp من اما شاید این افزونه به نظر می رسد برای" غیر فعال "؟

صفحه 3 از 4 Firstاول 1234 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •