Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 3 του 4 FirstΠρώτα 1234 ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 21 να 30 του 40

Θέμα: Σημαντικά θέματα μετάφρασης

  1. #21
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Ευχαριστώ για την απάντησή του Michael αλλά αν διαβάσετε περαιτέρω μέσω αυτό το νήμα θα δείτε ότι I περαιτέρω προβλήματα με vBET 3.4.1 την και στη συνέχεια αναβαθμίσατε σε Beta, ακόμη και με την beta + Google V2 Api, το Google V1 Api και Microsoft ID δεν εμφανίζονται ακόμα η μετάφραση, με μη αυτόματο τρόπο έχουν ορισμένα μεταφράζεται τώρα, αλλά περίμενα οι μεταφράσεις αυτές που χάθηκαν re εμφανίζονται όταν πληρώνουμε τα αποτελέσματαθα έχουν μειώσει την υποστήριξή μου για όλες τις γλώσσες που σε περίπου το ήμισυ, μόνο σε 7 γλώσσες έχουν κληθεί μέχρι στιγμής σύμφωνα με στατιστικά Google API V2 και κατά μόνο 40 λεπτά που είχα χρησιμοποιήσει 100.000 χαρακτήρες!

  2. #22
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Όπως πρόσθεσε πληροφορίες που έχω θέσει το Google API V2, όπως η ανίχνευση, έχω προσπαθήσει Microsoft ως ανίχνευση και η Google API V1, αλλά κανένα δεν μεταφράζονται τους τίτλους νήμα πίσω.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Simon Lloyd View Post
    Έχω και άλλα ζητήματα, η vbenterprisetranslatot.php χρησιμοποιεί όλο το χρόνο μου cpu, ελέγξτε πιο κάτω:
    Pid ************ Ιδιοκτήτης CPU Προτεραιότητα% μνήμης Command%
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec μηδέν έως 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec μηδέν έως 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec μηδέν έως 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec μηδέν έως 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec μηδέν έως 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql μηδέν έως 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-εξωτερική-κλείδωμα -


    Έχω 4 CPU και είναι σκοτώνοντας την περιοχή μου, τώρα που το πάρετε επίκλισης μεταφράσεις!!, Έχω άτομα με ειδικές ανάγκες το ήμισυ των μεταφράσεων και εξακολουθούν να έχουν το θέμα!

    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

    Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ένα νήμα ανά ένα ζήτημα. Για το νέο τεύχος χρησιμοποιήσετε άλλο νήμα. Σύντομα - δεν vbenterprisetranslator_seo.php που παίρνει όλη τους πόρους σας - αυτό είναι όλο το φόρουμ σας, επειδή κάθε φόρουμ αίτηση πηγαίνει trought vbenterprisetranslator_seo.php το οποίο καθορίζει μόνο μερικές μεταβλητές για vbseo.php και περιλαμβάνει πραγματικά πόρος που ζητήθηκε. Μπορείτε να ορίσετε όλο το φόρουμ σας κίνηση σε αυτό το αρχείο σας .htaccess αρχείο. Έτσι δεν υπάρχει κανένα ζήτημα με αυτό το αρχείο σε όλα - αυτό είναι ολόκληρο το φόρουμ κατανάλωση. Αν η παραπάνω περιγραφή σε αυτόν τον τομέα είναι απαραίτητη, παρακαλώ ανοίξτε νέο νήμα για αυτό ή να βρείτε ήδη υπάρχοντα. Ένα θέμα ανά ένα νήμα

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Simon Lloyd View Post
    Έχω αναβαθμιστεί με την beta για να προσπαθήσει να λύσει τα ζητήματα, αλλά μου φαίνεται ότι δεν παίρνω μεταφράσεις από τη Microsoft;

    Εδώ είναι το micorsoft αποτέλεσμα της δοκιμής:


    Έχω διπλή chaecked έχω την ταυτότητα MS σωστό!
    Θα ελέγξουμε με απόλυτη προτεραιότητα και θα σας ενημερώσει σχετικά με τα αποτελέσματα - ίσως η Microsoft άλλαξε το API, εάν η λειτουργία δεν αναγνωρίζεται. Τώρα είναι μεσάνυχτα στη χώρα μας γι 'αυτό θα ξεκινήσει το πρωί, αλλά ο Ράντεκ παίρνει πληροφορίες από μένα για να το ελέγξει ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από harleyforum.se View Post
    Έχουν ακριβώς το ίδιο πράγμα .. που ξεκίνησε πριν από μερικές ημέρες. (Δωρεάν έκδοση 2.4.4)
    Παρακαλώ δείτε εξήγηση εδώ: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Δεν είναι vBET - είναι το Google v1 νέο περιορισμό - Google v1 ετοιμάζεται να κλείσει. Εάν πρέπει να το συζητήσουμε περισσότερο ανοίξτε το νήμα το δικό σας δωρεάν έκδοση ενότητας.

  6. #26
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Θα ελέγξουμε με απόλυτη προτεραιότητα και θα σας ενημερώσει σχετικά με τα αποτελέσματα - ίσως η Microsoft άλλαξε το API, εάν η λειτουργία δεν αναγνωρίζεται. Τώρα είναι μεσάνυχτα στη χώρα μας γι 'αυτό θα ξεκινήσει το πρωί, αλλά ο Ράντεκ παίρνει πληροφορίες από μένα για να το ελέγξει ASAP.
    Εντάξει, θα περιμένουμε να ακούσουμε από εσάς, έχω τρέξει το αρχείο πολλές φορές, εγώ θα σας pm τους συνδέσμους αρχείο και για τις δύο google και κρατών μελών για την ιστοσελίδα μου και μπορείτε να τα κλικ όποτε θέλετε

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Simon Lloyd View Post
    Ευχαριστώ για την απάντησή του Michael αλλά αν διαβάσετε περαιτέρω μέσω αυτό το νήμα θα δείτε ότι I περαιτέρω προβλήματα με vBET 3.4.1 την και στη συνέχεια αναβαθμίσατε σε Beta, ακόμη και με την beta + Google V2 Api, το Google V1 Api και Microsoft ID δεν εμφανίζονται ακόμα η μετάφραση, με μη αυτόματο τρόπο έχουν ορισμένα μεταφράζεται τώρα, αλλά περίμενα οι μεταφράσεις αυτές που χάθηκαν re εμφανίζονται όταν πληρώνουμε τα αποτελέσματαθα έχουν μειώσει την υποστήριξή μου για όλες τις γλώσσες που σε περίπου το ήμισυ, μόνο σε 7 γλώσσες έχουν κληθεί μέχρι στιγμής σύμφωνα με στατιστικά Google API V2 και κατά μόνο 40 λεπτά που είχα χρησιμοποιήσει 100.000 χαρακτήρες!

    Εάν δεν χρησιμοποιείτε το Google v1 πια καλό είναι να απενεργοποιήσετε καθαρότερο cache. Στο περίπτερο της Microsoft και της Google API v2 API παρέχεται η δυνατότητα να αποθηκεύσετε προσωρινά αποτελέσματα για όσο διάστημα χρειάζεται.
    Επίσης παρακαλώ σκεφτείτε να αποκλείσετε όσες σελίδες όπως πιστεύετε πως δεν είναι σχετικές για μετάφραση - vBET σας επιτρέπει να ορίσετε ποιες σελίδες θα πρέπει να αγνοηθούν για μετάφραση.
    Και φυσικά εξακολουθούν να χρησιμοποιούν δωρεάν το Microsoft API. Γνωρίζω ότι υπάρχει ένα θέμα τώρα - αυτή είναι η γενική υπόδειξη - θα εργαστούμε για να διορθώσει αυτό.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Simon Lloyd View Post
    Όπως πρόσθεσε πληροφορίες που έχω θέσει το Google API V2, όπως η ανίχνευση, έχω προσπαθήσει Microsoft ως ανίχνευση και η Google API V1, αλλά κανένα δεν μεταφράζονται τους τίτλους νήμα πίσω.
    Παρακαλώ σημειώστε ότι η ανίχνευση δεν μεταφράζεται! Ανιχνεύει μόνο γλώσσα και τυλίξτε το μήνυμα σε BBCode, αν το μήνυμα είναι σε άλλη γλώσσα. Η μετάφραση ίδιο συμβαίνει όταν αυτό είναι αναγκαίο. Έτσι επιλογές ανίχνευσης δεν θα αλλάξει τη συμπεριφορά της σελίδας σας κατά την παραγωγή - ανίχνευση χρησιμοποιείται μόνο όταν νέο μήνυμα έρχεται.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Simon Lloyd View Post
    Εντάξει, θα περιμένουμε να ακούσουμε από εσάς, έχω τρέξει το αρχείο πολλές φορές, εγώ θα σας pm τους συνδέσμους αρχείο και για τις δύο google και κρατών μελών για την ιστοσελίδα μου και μπορείτε να τα κλικ όποτε θέλετε
    Μπορεί να είναι χρήσιμη - χάρη Για μας είναι πραγματικά μεγάλη ταλαιπωρία, επίσης, ότι η Google θέτει όρια, αλλά δεν είναι στο χέρι μας.
    Ακόμα το θέμα σας με τη Microsoft μπορεί να είναι ένα bug, ή σχετίζονται με κάποιες αλλαγές στο API (το μήνυμα που λέει ότι η λειτουργία είναι λάθος). Έτσι πρέπει να το ελέγξουμε.

  10. #30
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Γεια σας θα πρέπει να είναι στο κρεβάτι τώρα , Έχω μπλοκάρει όλες τις σελίδες προηγουμένως ότι εγώ δεν χρειάζεται μετάφραση. Αυτή τη στιγμή είμαι ρυθμιστεί να χρησιμοποιεί μόνο API V2, αλλά έχουν περιορισμένη κάθε μέρα σε 100.000 χαρακτήρες, λόγω του κόστους.

    Έχω που καθαρότερο Cache για "Dissabled", αναρωτιέμαι αν είναι άτομα με ειδικές ανάγκες, όπως μπορεί να έχετε χάσει το τυπογραφικό λάθος "DissΙκανότητες "δείχνει σε admincp μου, αλλά ίσως το plugin ψάχνει για« άτομα με ειδικές ανάγκες ";

Σελίδα 3 του 4 FirstΠρώτα 1234 ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off