Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 3 z 4 FirstPrvní 1234 PosledníLast
Výsledky 21 na 30 z 40

Závit: Hlavní otázky překladu

  1. #21
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Díky za odpověď Michael ale pokud čtete dále skrze toto vlákno by vidět že byl další problémy s vBET 3.4.1 a pak inovaci na verzi Beta, dokonce i s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID se ještě neukázal překlad, ručně si přeložil teď, ale očekávat, že ty překlady, které byly ztraceny znovu objevit při placení za výsledkyjsem mou podporu pro všechny jazyky až na asi o polovinu snížit, pouze 7 jazyky jsou zatím označovány podle Google API V2 statistika a jen 40 minut jsem použil 100 000 znaků!

  2. #22
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Jak zní informace, které jsem si stanovili Google API V2 jako požadavky na detekci, jsem se snažil, jak Microsoft a Google API detekce V1, ale nikdo si vlákno titulů zpět.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Mám další otázky, vbenterprisetranslatot.php používá Všechny mé CPU času, podívejte se níže:
    PID ************ Vlastník Priority CPU% paměť% velení
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externí zamykání -


    Mám 4 CPU a je to zabíjení svých stránkách, že se nemůžete dostat překlady!, Mám vypnuté polovinu překlady a stále mají problém!

    Může mi někdo pomoci?

    Prosím, použijte jeden závit na jeden problém. Pro nové vydání používat jiné vlákno. Krátce - není vbenterprisetranslator_seo.php kdo bere celý váš zdrojů - to je celá vaše fórum, protože každé fórum žádost odchází trought vbenterprisetranslator_seo.php který pouze nastaví několik proměnných, pro vbseo.php a má opravdu požadovaný zdroj. Můžete nastavit celou vaše fórum provoz na tomto souboru .htaccess souboru. Takže není žádný problém s tímto souborem vůbec - to je vaše celé fórum spotřeby. Pokud více popisu v této oblasti je potřeba, prosím, otevřete nové vlákno, nebo najít již existující. Jeden problém za jeden závit

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Mám upgrade na beta, aby se pokusili vyřešit mé problémy, ale zdá se, že jsem nedostal překlady od Microsoftu?

    Zde je micorsoft výsledek testu:


    Já jsem dvojité chaecked mám ID MS správně!
    Prověříme to s nejvyšší prioritou, a abychom Vás informovali o výsledcích - Možná, že Microsoft změnil API, pokud operace není rozpoznán. Nyní je o půlnoci v naší zemi, takže začneme ráno, ale Radek dostane informace ode mě podívat se na to ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal harleyforum.se View Post
    Mají přesně to samé .. začal před pár dny. (Free verze 2.4.4)
    Naleznete vysvětlení zde: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    To není vBET - to je nová omezení na Google v1 - Google v1 se chystá uzavřít. Je-li třeba diskutovat o to více Prosím Otevřete vlastní vlákno v sekci bezplatná verze.

  6. #26
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Quote Původně odeslal vBET View Post
    Prověříme to s nejvyšší prioritou, a abychom Vás informovali o výsledcích - Možná, že Microsoft změnil API, pokud operace není rozpoznán. Nyní je o půlnoci v naší zemi, takže začneme ráno, ale Radek dostane informace ode mě podívat se na to ASAP.
    Ok, bude čekat slyšet od vás, jsem spustit soubor, který mnohokrát, budu pm vám soubor odkazů na Google a MS na svých stránkách a kliknutím na ně kdykoli chcete

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Díky za odpověď Michael ale pokud čtete dále skrze toto vlákno by vidět že byl další problémy s vBET 3.4.1 a pak inovaci na verzi Beta, dokonce i s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID se ještě neukázal překlad, ručně si přeložil teď, ale očekávat, že ty překlady, které byly ztraceny znovu objevit při placení za výsledkyjsem mou podporu pro všechny jazyky až na asi o polovinu snížit, pouze 7 jazyky jsou zatím označovány podle Google API V2 statistika a jen 40 minut jsem použil 100 000 znaků!

    Pokud nechcete používat Google v1 už se doporučuje vypnout a čištění vyrovnávací paměti. Na stánku společnosti Microsoft a Google API v2 API je povoleno do mezipaměti výsledky tak dlouho, jak budete potřebovat.
    Také zvažte možnost blokovat tolik stránek, jak si myslíte, že nejsou relevantní pro překlad - vBET umožňuje nastavit stránky, které by měly být ignorovány pro překlad.
    A samozřejmě ještě bez použití Microsoft API. Vím, že je problém nyní - to je obecná rada - a budeme se snažit to napravit.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Jak zní informace, které jsem si stanovili Google API V2 jako požadavky na detekci, jsem se snažil, jak Microsoft a Google API detekce V1, ale nikdo si vlákno titulů zpět.
    Vezměte prosím na vědomí, že zjištění nejsou překládá! Je to pouze detekuje jazyk a zabalit do zprávy BBCode, pokud je zpráva v jiném jazyce. Překlad se stane, když je to potřeba. Takže zjištění možnosti nezmění své chování v průběhu generování stránky - detekce se používá pouze v případě nové zprávy se blíží.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Ok, bude čekat slyšet od vás, jsem spustit soubor, který mnohokrát, budu pm vám soubor odkazů na Google a MS na svých stránkách a kliknutím na ně kdykoli chcete
    Může být užitečné - díky Pro nás je to opravdu také velká nepříjemnost, že Google dává limity, ale to není na nás.
    Stále si problém s Microsoft může být chyba, nebo v souvislosti s určitým změnám v API (zpráva říká, že operace je špatně). Tak jsme se podívat se na to.

  10. #30
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Hej, měli byste být v posteli se , Jsem zablokoval všechny stránky, předtím, že jsem nepotřeboval překlad. Právě teď jsem tu použít pouze API V2, ale mají omezenou každý den až 100.000 znaků, kvůli ceně.

    Nastavil jsem čištění vyrovnávací paměti na "Dissabled", jsem uvažoval, jestli je to zakázáno, jak jste možná vynechal typo "Dissabled "ukazuje ve své admincp ale možná plugin hledá" Disabled "?

Stránka 3 z 4 FirstPrvní 1234 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •