Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 3 kohta 4 FirstEsimene 1234 ViimaneLast
Tulemused 21 kuni 30 kohta 40

Thread: Major tõlke küsimustes

  1. #21
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Tδnan vastuse Michael, kuid kui te lugeda veelgi selle lõime kaudu oleks näete, et ma oli probleeme veel vBET 3.4.1 ja seejärel täiendatavad Beta, isegi koos nende beeta + Google V2 Api Google V1 Api ja Microsoft ID nad ikka veel ei ilmuta tõlge, ma on mõned käsitsi tõlkida nüüd, kuid ei oodata, tõlked, mis olid kadunud uuesti kuvada tulemused maksmiseMa vähenenud minu toetamine kõikides keeltes kuni umbes pool, ainult 7 keelt on siiani käivitatud, vastavalt Google'i API V2 statistika ja ma kasutanud 100 000 tähemärki ainult 40 minutit!

  2. #22
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Mis on lisatud info i seadnud Google API V2 kui kuritegude avastamise, olen proovinud Microsoft kui avastamist ja Google API V1 kuid ükski tõlgitud thread pealkirju tagasi.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Mul on veel muid valdkondi, vbenterprisetranslatot.php kasutab Kõik mu CPU aega, palun kontrollige alljärgnevalt:
    Pid ************ Omanik Priority CPU% Memory% Command
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - baaskataloogi = / - DataDir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-external-locking -


    Mul on 4 protsessori ja see tapab mu sait nüüd, et ta cant saada tõlkeid!, I keelanud poole tõlkeid ja on ikka küsimus!

    Saab keegi aidata?

    Palun kasutage ühe lõnga kohta üks küsimus. Jaoks uus teema kasutada muid lõng. Varsti - tema ei ole vbenterprisetranslator_seo.php kes võtab kogu oma ressursse - see on kogu oma foorum, sest iga foorumi taotluse läheb trought vbenterprisetranslator_seo.php mis seab ainult mõned muutujad vbseo.php ja sisaldab tõesti saanud ressurss. Teil määrata kogu oma foorum liiklust selle faili oma .htaccess faili. Nii et ei ole probleemi selle faili üldse - see on sinu kogu foorum tarbimine. Rohkem kui kirjeldus on selles valdkonnas vaja - palun avage uus teema või leida juba olemasolevast. Üks küsimus ühe lõnga

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Olen ülendatud beta püüda lahendada minu probleeme, kuid tundub, et ma ei saada tõlkeid Microsoft?

    Siin on Micorsoft testi tulemus:


    Olen topelt chaecked olen MS ID õige!
    Me kontrollime seda kõrgeim prioriteet ja saate teada tulemused - võibolla muutis Microsoft API kui operatsioon ei kajastata. Nüüd on kesköö meie riigis nii hakkame hommikul, kuid Radek saab infot minult seda kontrollida ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas harleyforum.se View Post
    On täpselt sama asi .. hakkas paar päeva tagasi. (Tasuta versioon 2.4.4)
    Palun vt selgitust siin: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    See ei ole vBET - see on Google v1 uus piirang - Google v1 valmistub sulguma. Kui teil on vaja arutada seda Palun Avage oma lõime tasuta versiooni jaotises.

  6. #26
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    Me kontrollime seda kõrgeim prioriteet ja saate teada tulemused - võibolla muutis Microsoft API kui operatsioon ei kajastata. Nüüd on kesköö meie riigis nii hakkame hommikul, kuid Radek saab infot minult seda kontrollida ASAP.
    Ok, ootab kuulda, mul on käivitada seda faili mitu korda, ma pm te faili linke nii google ja MS sivustoni ja saad klikkida neid, kui soovite

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Tδnan vastuse Michael, kuid kui te lugeda veelgi selle lõime kaudu oleks näete, et ma oli probleeme veel vBET 3.4.1 ja seejärel täiendatavad Beta, isegi koos nende beeta + Google V2 Api Google V1 Api ja Microsoft ID nad ikka veel ei ilmuta tõlge, ma on mõned käsitsi tõlkida nüüd, kuid ei oodata, tõlked, mis olid kadunud uuesti kuvada tulemused maksmiseMa vähenenud minu toetamine kõikides keeltes kuni umbes pool, ainult 7 keelt on siiani käivitatud, vastavalt Google'i API V2 statistika ja ma kasutanud 100 000 tähemärki ainult 40 minutit!

    Kui te ei kasuta Google v1 enam on soovitav lülitada vahemälu puhastaja. In putka Microsoft API ja Google v2 API on lubatud cache tulemusi nii kaua kui vaja.
    Samuti palun kaaluda blokeerida nii palju lehekülgi, kui arvate, et ei ole asjakohased tõlke - vBET võimaldab määrata, milliseid lehekülgi tuleb tähelepanuta jätta tõlkimiseks.
    Ja muidugi kasutada ikka tasuta Microsoft API. Ma tean, on küsimus nüüd - see on üldine vihje - teeme seda parandada.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Mis on lisatud info i seadnud Google API V2 kui kuritegude avastamise, olen proovinud Microsoft kui avastamist ja Google API V1 kuid ükski tõlgitud thread pealkirju tagasi.
    Pange tähele, et avastamise ei tõlgib! See ainult tuvastab keele ja wrap sõnum arvesse BBCode kui sõnum on muus keeles. Tõlge ise juhtub siis, kui see on vajalik. Nii tuvastamise valikuid ei muuda oma lehele käitumine ajal põlvkonna - avastamine on kasutada ainult siis, kui uus sõnum on tulemas.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas Simon Lloyd View Post
    Ok, ootab kuulda, mul on käivitada seda faili mitu korda, ma pm te faili linke nii google ja MS sivustoni ja saad klikkida neid, kui soovite
    Võib olla kasulik - tänu Meie jaoks on tõesti ka suuri ebamugavusi, et Google paneb piirid, kuid see ei ole meie asi.
    Ikka oma küsimus Microsoft saab bug, või on seotud mõned muudatused API (sõnum ütleb, et operatsiooni on vale). Nii et meil on seda kontrollida.

  10. #30
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Kuule te peaks nüüd magama , Mul on blokeeritud kõik lehed varem, et ma ei vaja tõlget. Praegu olen seadistatud kasutama lihtsalt API V2, kuid on piiratud iga päev 100.000 tähemärki tingitud kuludega.

    Olen seadnud Cache puhastaja "Dissabled" Ma mõtlesin, et kas see on välja lülitatud, mida võis jääda kirjaviga "Dissvaimuhaiged "näitab minu admincp kuid võibolla plugin otsib" Disabled "?

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •