PDA

مشاهده نسخه کامل : رد نوشتن به زبان های مختلف

Smiggy
15-10-09, 00:31
سلام میشل ،

شما به من در موضوع دیگر پرسید که برای توصیف این موضوع را در انجمن درخواست ویژگی است.

ببینید ، دوباره پیوند : کلیک کنید (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=154496&highlight=urdu)

با استفاده از این هک شما از این انتخاب اگر به زبان انگلیسی یا اردو. انتخاب زبان اردو و در واقع شما خواهید بود تایپ کردن به زبان اردو و سپس شما می توانید آن را به عقب به انگلیسی ضامن خواهد شد و سپس از راست به چپ قرار گیرد.

این چیزی است که من می خواهم عشق را ببینید گنجانیده شده است ، اما من شک می کنم آن اتفاق خواهد افتاد.

vBET
15-10-09, 00:44
برای درخواست.

من نمی دانم اردو چه ، بنابراین من این موضوع را درک نمی. همچنین دمو در فروم که من قادر به درک در همه زندگی می کنند :)

آیا می توانید لطفا توصیف من آنچه در آن را ندارد؟

همچنین اگر شما در حال نوشتن به زبان انگلیسی ، لطفا تنظیم زبان پیش فرض خود را به انگلیسی ، و یا مجموعه به گزینه ای نه به طور خودکار اضافه کردن BBCodes زبان نوشتن پست جدید. زبان پیش فرض می گوید : زبان پیش فرض برای پست های خود را :) شما می توانید آن را در سراسر جهان در CP کاربری را تغییر دهید ، یا در ویرایشگر برای پیام خاص است.

Smiggy
15-10-09, 01:40
اردو یک زبان است.

اگر شما توضیحات در این لینک بخوانید آن را به شما بگوید.

این اجازه می دهد تا شما را به نوشتن و یا در اردو نوع.

vBET
15-10-09, 03:36
اما اردو ترجمه گوگل پشتیبانی نمی شود ، به طوری فعال تصدی می تواند آن را اداره نشده است ، علت متن از جمله به زبانهای دیگر ترجمه نمی شود...

Smiggy
15-10-09, 18:31
این فقط یک مثال است بود.

درخواست از ویژگی های من این است اگر این امر می تواند امکان برای ما در زبان های مختلف (زمان واقعی) به جای نوشتن بر روی یک زبان بنویسید و سپس آن را بعد از ترجمه می شود.

در کد برای آن هک برای دیدن آنچه منظور من است. :)

vBET
16-10-09, 01:54
اما شما می توانید به زبان های مختلف نوشتن... :) ببخشید ولی من واقعا نقطه خود را دریافت کنید.

هنگامی که شما چیزی بنویسم ، آن را به شما نوشتن را در زمان واقعی. و شما می توانید آن را در هر زبان پشتیبانی نوشتن ، و حتی به زبان های مختلف در یک پیام. شما لازم نیست که به یک زبان بنویسید :)

فقط خواندن این مقاله :

Smiggy
17-10-09, 01:56
من فکر می کنم منظور شما با هک شما می توانید لهستانی با استفاده از صفحه کلید انگلیسی و یا در زبان انگلیسی تایپ کنید و سپس هک آن را ترجمه.

این است که چگونه آن کار خواهد کرد؟

یا به عنوان مثال ، من قادر به نوشتن به الفبای هندی به هندی و انگلیسی نیست. هندی تا به الفبای خود آن را در شخصیت های مختلف است.

من امیدوارم که باعث احساس بهتر.

vBET
17-10-09, 03:41
هنگامی که شما در برخی از زبان نوشتن به این زبان بنویسید. با استفاده از این شخصیت های زبان. برو به پیام های آزمون -- کسانی که به زبان های مختلف نوشته شده است -- شما می توانید اصل (قبل از ترجمه) -- فقط با کلیک بر روی فلش در سمت راست از پرچم به زبان اصلی.

یا بهتر نگاه کنید. پیام زیر را در ژاپن است -- به این معنی است که آن را به زبان ژاپنی نوشته شده است -- با کلیک بر روی فلش شده و می توانید متن اصلی که نوشته شده بود (من نمی دانم ژاپنی -- آن را فقط از ویکی کپی ؛) را ببینید)

کیک هستند ، الکل وجود دارد

در آزمون منطقه پیامهای شما همچنین می توانید گلدانهای نوشته شده در زبان های دیگر -- کسانی که با استفاده از شخصیت های ملی خود را نوشته شده بود. بنابراین هنگامی که کاربر از برخی کشور امضا خواهد کرد تا انجمن خود را. او می تواند نه تنها به انجمن خود را به زبان خود -- او همچنین می توانید به زبان خود بنویسید! : D

Smiggy
17-10-09, 14:14
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> ویرایش مشخصات خود.

بنابراین ، زمانی که من شروع یک موضوع جدید و نوع من فقط حروف انگلیسی را ببینید؟

Smiggy
19-10-09, 22:59
من مطمئن هستم این است خسته کننده برای شما میشل اما لطفا به من روی صفحه نمایش مراجعه کنید.

vBET
20-10-09, 02:24
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> ویرایش مشخصات خود.

بنابراین ، زمانی که من شروع یک موضوع جدید و نوع من فقط حروف انگلیسی را ببینید؟

در نهایت نقطه نظر شما را دریافت کنم ؛)
بله -- البته شما ببینید چه چیزی شما در حال نوشتن است. اگر شما می خواهید برای دیدن نشانه های دیگر ، شما برای نوشتن علائم دیگر -- به این معنی تغییر تنظیمات صفحه کلید خود را :)

vBET
20-10-09, 02:26
من مطمئن هستم این است خسته کننده برای شما میشل اما لطفا به من روی صفحه نمایش مراجعه کنید.

خسته کننده -- نه همه. من عاشق را بشنوند که چگونه من می توانم فعال تصدی حتی بیشتر را بهبود بخشد :)

-- این نکته در حال حاضر -- لطفا به پاسخ قبلی مراجعه کنید.

Smiggy
20-10-09, 20:08
در نهایت نقطه نظر شما را دریافت کنم ؛)
بله -- البته شما ببینید چه چیزی شما در حال نوشتن است. اگر شما می خواهید برای دیدن نشانه های دیگر ، شما برای نوشتن علائم دیگر -- به این معنی تغییر تنظیمات صفحه کلید خود را :)

اوه ، من را ببینید.

هک من به شما وابسته به ، اجازه می دهد تا شما را به نوشتن در هر دو زبان انگلیسی و اردو (به عنوان مثال). این است آنچه که من بود درخواست.

شاید شما باید یک نگاهی به کد و ببینید که اگر این امکان وجود دارد.

مشاهده فرم خرید ، هنگامی که کد vB 3.0 منتشر خواهد شد؟ : D

Smiggy
22-10-09, 17:39
چه میشل شما می گویند؟ : D

vBET
22-10-09, 23:44
اوه ، من را ببینید.

هک من به شما وابسته به ، اجازه می دهد تا شما را به نوشتن در هر دو زبان انگلیسی و اردو (به عنوان مثال). این است آنچه که من بود درخواست.

شاید شما باید یک نگاهی به کد و ببینید که اگر این امکان وجود دارد.

مشاهده فرم خرید ، هنگامی که کد vB 3.0 منتشر خواهد شد؟ : D

ارسال این لینک موضوع در لیست TODO من :)

تاریخ انتشار -- محصولات آماده و با ثبات است. از آن خواهد شد در که 1 ماه منتشر شد :)

Smiggy
23-10-09, 00:11
ارسال این لینک موضوع در لیست TODO من :)

تاریخ انتشار -- محصولات آماده و با ثبات است. از آن خواهد شد در که 1 ماه منتشر شد :)

1 ماه؟

لعنت!!

آیا آن را با آن ویژگی آزاد؟

vBET
23-10-09, 15:18
1 ماه؟

لعنت!!

آیا آن را با آن ویژگی آزاد؟

فعال تصدی 3.0.0 از امروز در دسترس است برای برخی از انجمن ها است که پشتیبانی از این پروژه را قبل از (جزئیات در اینجا : تصدی مترجم کد vB -- صفحه 48 -- انجمن vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟p = 1896325)) :)

برای فروش آن را باید صبر کنید فقط کمی بیشتر :) من واقعا فکر می کنم که از آن در دسترس خواهد بود در 2 هفته 1 ماه چیزی است که برای من امن تر برای گفتن :)

و این ویژگی در 3.0.0 گنجانده نشده -- به خاطر من می خواهم به شما محصول واقعا خوب است و به خوبی مورد آزمایش قرار می دهد. اضافه کردن ویژگی های جدید در عجله ایده خوبی نیست :) اما آرام -- فعال تصدی بسیاری از برنامه های که می رود به 4.0.0 در حال حاضر :)

Deadl
25-10-09, 18:17
تشکر شما ********************....

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1