PDA

View Full Version: Отхвърлени Писане на различни езици



Smiggy
15-10-09, 00:31
Hi Михал,

Ти ме попита в друга нишка, за да опише този форум Feature Заявка.

Вижте, отново: клик (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=154496&highlight=urdu)

С този хак имате избор, ако английски или урду. Изберете урду и която действително ще бъде пишете на урду и след това можете да го върна към английски на превключване, след това ще бъдат поставени от дясно на ляво.

Това е нещо, което съм искал да видя включени, но аз се съмнявам, че ще се случи.

vBET
15-10-09, 00:44
Благодаря за искане.

Не знам какво е урду, така че аз не разбирам въпроса. Също така живеят демо на форума, което аз не съм в състояние да разберат изобщо:)

Може ли да ми опише какво прави?

Също така, ако пишете на английски, моля да настроите езика по подразбиране на английски, или да настроите опция, за да не автоматично да добавите език BBCodes, когато пиша нов пост. Език по подразбиране казва какво е език по подразбиране за вашите мнения:) Можете да я промените в световен мащаб в Потребителят CP, или за специфична ново съобщение в редактор.

Smiggy
15-10-09, 01:40
Урду е език.

Ако прочетете описанието в тази връзка ще ви кажа.

Тя ви позволява да пишете или тип на урду.

vBET
15-10-09, 03:36
Но урду не се поддържа от преводи на Google, така че vBET не може да се справя все още, защото такъв текст няма да бъдат преведени на други езици ...

Smiggy
15-10-09, 18:31
Това беше само един пример.

Функцията "Моето искане е, ако би било възможно за нас да пишат на различни езици (реално време), вместо на писане на един език, и тогава всичко се получава преведени по-късно.

Вижте кода за този хак, за да разберете какво имам предвид. :)

vBET
16-10-09, 01:54
Но можете да пишете на различни езици ... :) Съжалявам, но аз наистина не да си точка.

Когато пишете нещо, ще го напиша в реално време. И вие можете да го напиша във всеки поддържан език и дори на няколко езика в едно съобщение. Вие НЕ трябва да напишете на един език:)

Просто прочетете тази статия:

Smiggy
17-10-09, 01:56
Мисля, че искаш да кажеш с хак ви да напишете полски, с помощта на английски клавиатура или на английски език и след това хак ви ще го преведат.

Как ще работи?

Или например ще бъде в състояние да пиша на хинди хинди азбука, а не на английски. Хинди има собствена азбука в различни герои.

Надявам се, че прави добро чувство.

vBET
17-10-09, 03:41
Когато пишете в някои езикови пишете на този език. Използването на този език герои. Отиди на тестови съобщения - те са написани на различни езици - можете да видите оригинала (преди превод) - просто щракнете върху стрелката на правото на флага за оригиналния език.

Или по-добре вижте тук. В съобщение по-долу е в японски - това означава, че тя е написана на японски - щракнете върху стрелката и ще видите оригиналния текст, който е написан (аз не знам японски - това е просто копиран от Wiki;))

Има торти, а не алкохол

В тестови съобщения площ можете да видите саксии, написани на други езици - тези всички е написана с помощта на своите национални герои. Така че, когато потребител от някои страната ще подпише до вашия форум. Той не може да видите само за вашия нов форум на неговия език - той също може да пише на неговия език! : D

Smiggy
17-10-09, 14:14
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> Редактиране на вашите данни.

Така че, когато започнете нова тема и тип Виждам само английски букви?

Smiggy
19-10-09, 22:59
Аз съм сигурен, че това е разочароващо за вас Михал, но моля, вижте най-новите ми екран.

vBET
20-10-09, 02:24
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> Редактиране на вашите данни.

Така че, когато започнете нова тема и тип Виждам само английски букви?

Най-накрая мога да си точка;)
Да - Разбира се, ще видите това, което пишете. Ако искате да видите и други признаци, вие трябва да напишете други знаци - това означава да промените настройките на вашата клавиатура:)

vBET
20-10-09, 02:26
Аз съм сигурен, че това е разочароващо за вас Михал, но моля, вижте най-новите ми екран.

Разочароващ - не всички. Обичам да слушам как мога да се подобри още повече vBET:)

Също така - да получа точка вече - моля, вижте предишния отговор.

Smiggy
20-10-09, 20:08
Най-накрая мога да си точка;)
Да - Разбира се, ще видите това, което пишете. Ако искате да видите и други признаци, вие трябва да напишете други знаци - това означава да промените настройките на вашата клавиатура:)

О, виждам.

Хак, аз ви, свързани с ви позволява да пишете на английски и урду (като пример). Това е онова, което бях искане.

Може би трябва да погледнете в кода и да видите, ако е възможно.

Между другото, кога ще бъдат освободени Автоматични 3.0? : D

Smiggy
22-10-09, 17:39
Какво ще кажеш Михал? : D

vBET
22-10-09, 23:44
О, виждам.

Хак, аз ви, свързани с ви позволява да пишете на английски и урду (като пример). Това е онова, което бях искане.

Може би трябва да погледнете в кода и да видите, ако е възможно.

Между другото, кога ще бъдат освободени Автоматични 3.0? : D

Добавих тази тема връзка на моя TODO списък:)

Дата на издаване - продукт, тя е готова и стабилна. Тя ще бъде пусната в не повече от 1 месец:)

Smiggy
23-10-09, 00:11
Добавих тази тема връзка на моя TODO списък:)

Дата на издаване - продукт, тя е готова и стабилна. Тя ще бъде пусната в не повече от 1 месец:)

1 месец?

По дяволите!!

Ще бъдат освободени с тази функция?

vBET
23-10-09, 15:18
1 месец?

По дяволите!!

Ще бъдат освободени с тази функция?

vBET 3.0.0 е достъпна от днес за някои форуми, който подкрепя този проект преди (подробности тук: Автоматични Enterprise Преводач - Page 48 - vBulletin.org форум (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?p = 1896325)):)

За продажба ще трябва да чакат само малко повече:) Аз наистина мисля, че тя ще се предлага в 2 седмици, но 1 месец е нещо по-безопасно за мен да се каже:)

И тази функция няма да бъдат включени в 3.0.0 - защото искам да ви даде наистина добри и добре тествани продукта. Добавянето на нови функции в бърза, не е добра идея:) Но бъдете спокойни - vBET имат много планове, която отива до 4.0.0 вече:)

Deadl
25-10-09, 18:17
- Благодаря ви ********************....

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations