PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved XCACHE προειδοποιήσεις, εάν δεν είστε συνδεδεμένοι στο



Lundgren
15-05-11, 22:57
vBET 4.3.0

Κατά την προσπάθεια της XCACHE λειτουργία, παίρνω προειδοποιήσεις κατά την προβολή του τόπου χωρίς είσοδο μέσα, όμως, να πάρω κανένα προειδοποιήσεις αν είμαι εισέλθει ώς επισκέπτης


Προειδοποίηση: xcache_get () [function.xcache-get]: xcache.var_size είναι είτε 0 ή πολύ μικρή για να επιτρέψει var δεδομένα προσωρινής αποθήκευσης σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php on line 125

Προειδοποίηση: Δεν είναι δυνατό να τροποποιήσει πληροφορίες κεφαλίδας - κεφαλίδες που έχουν ήδη αποσταλεί από (παραγωγή ξεκίνησε στις [διαδρομή] / includes / class_core.php: 5403) σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 65

Προειδοποίηση: Δεν είναι δυνατό να τροποποιήσει πληροφορίες κεφαλίδας - κεφαλίδες που έχουν ήδη αποσταλεί από (παραγωγή ξεκίνησε στις [διαδρομή] / includes / class_core.php: 5403) σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 71

Προειδοποίηση: xcache_set () [function.xcache-set]: xcache.var_size είναι είτε 0 ή πολύ μικρή για να επιτρέψει var δεδομένα προσωρινής αποθήκευσης σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php on line 128

kamilkurczak
17-05-11, 08:07
Γεια σας,

Τι γίνεται με την cache φιλοξενουμένων σας; Το έχετε ενεργοποιημένη ή όχι;
Παρακαλούμε να απενεργοποιήσετε Xcache και δοκιμάστε το στο cache επισκέπτη αρχείο μόνο - και να γράψουν ότι το θέμα είναι ακόμα εκεί ή όχι
Ευχαριστίες

Lundgren
17-05-11, 09:40
Οι προειδοποιήσεις εξαφανίζονται αμέσως όταν απενεργοποιώ XCACHE για vBET.

Cache επισκεπτών είναι ενεργό (Χρησιμοποιήστε την επιλογή Πλήρης Cache αρχείων για τους επισκέπτες: Ναι)

Δεν έχω βρεθεί ένας καλός τρόπος για να εξακριβωθεί αν έχω δημιουργήσει XCACHE σωστά (δεν εγκαθίσταται με το πακέτο apt σε ένα σύστημα Debian). Γι 'αυτό είναι μια πιθανότητα που έχω ένα γενικό ζήτημα XCACHE σχετικά με την εγκατάσταση μου.

kamilkurczak
18-05-11, 20:25
ok έτσι θα προσπαθήσω να το αναπαράγει σε φόρουμ δοκιμή μου.

kamilkurczak
18-05-11, 21:05
Γεια σας,

παρούσας προκήρυξης: Προειδοποίηση: Δεν είναι δυνατό να τροποποιήσει πληροφορίες κεφαλίδας προκαλείται από το πρώτο τεύχος. Θα πρέπει να ελέγξετε εσείς xcache διαμόρφωσης. ίσως θα πρέπει να ορίσετε xcache.var_size για την υψηλότερη τιμή (και επαναφορά apache μετά από αυτό).

δεύτερον, βρήκα ένα άρθρο το οποίο περιγράφει το ίδιο θέμα, έτσι ώστε σύμφωνα με το άρθρο αυτό θα πρέπει να ελέγξετε με phpini () ότι δεν μπορείτε να έχετε αποθηκεύσει τη μνήμη cache δύο φορές - ελέγξτε εδώ: php - Xcache var_size λάθους - Υπερχείλιση στοίβας (http: / / stackoverflow.com/questions/2976829/xcache-var-size-error)

kamilkurczak
26-05-11, 22:32
Καμία απάντηση - επιλυθεί. Αν όχι - παρακαλώ γράψτε εδώ και εγώ θα ανοίξει αυτό το νήμα και πάλι

Lundgren
27-05-11, 00:06
παράξενο ... Είδα για πρώτη φορά την απάντησή σας, αλλά όχι το δεύτερο.

Απλά προσπάθησε, και δούλεψε:)

Άλλαξα xcache.var_size για την ίδια αξία με xcache.size

Έτσι, τώρα επιβεβαιώνεται λυθεί αντί κλειστή λόγω καμία απάντηση. : O:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:23
Μεγάλη:) ευχαριστώ για την επιβεβαίωση σας:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1