PDA

Zobrazit plnou verzi: V úvahu Admin CP menu



hmspain
23-08-10, 22:03
Mám AME Add-on a vBET na mém systému a zjistil, co v administraci CP, které jsem si myslel, byste měli zvážit.

To znamená, že přidáním vBET nástroje položky do menu CP vBET.

Zde je to, co jsem navrhuje:

1) Přejmenovat "vBET" menu "vBET CP".
2) Přidejte "Tools", podmenu "vBET CP" menu.
3) Přesuňte "vBET Tools" položky "vBET CP" "Tools" menu.
4) Odstraňte "vBET Tools" menu.

vBET
24-08-10, 05:33
Musíme zkontrolovat možnost této žádosti - nejsme si jisti, nyní se vBulletin podporuje standardně (bez dalších módů) 2 úrovně menu v správce CP. Ve výchozím nastavení všechny vBulletin nabídky mají pouze jeden stupeň a nikdy jsme se ho pokoušeli používat jiným způsobem.

Vezměte prosím na vědomí, že většina uživatelů chcete mít k dispozici méně možné kroky. Další úrovně menu síly, další kliknutí se tam dostat. Také - existují speciální pluginy vBulletin, který vám umožní reorganizovat správu CP menu - tak to mohlo být velmi dobrým řešením pro vás - je možné uspořádat nejen vBET možnosti, ale i ty ostatní.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1