PDA

View Full Version: Решени Смяна на език код в пост въпрос.



Taurus
10-05-11, 04:58
Този въпрос ме мъчи от дълго време. Защо, когато, да кажем, че член избра грешния език, и въвели нещо, и го е публикувал, не може да редактирате кода на езика ръчно в пост? Когато аз го редактирате, да речем, "BG" на "ти", тя не прави разлика. Езикът просто остава един и същ пост.

kamilkurczak
10-05-11, 18:33
Здравейте,

Телец, разбирам - този пост не е преведен. Разбира се можете да редактирате мненията си и казано по друг код на език вътре?
Помнете, че ако все пак се опита да сложи грешен код Ланг - все още не е преведено.
Можете да тествате Google на пост език - просто използвайте преводач от Google (anslate.google.pl) и да се "намери език". След това поставете добър езиков код вътре мнение.

Ако все още не е добре - моля, паста тук URL с този пост.

Благодаря

Taurus
11-05-11, 03:57
Не мога да променя кода на езика. Направих много сте сигурни, че това е правилния код на език твърде. Но всяко мнение, че за първи път е погрешно, и тогава редактирани, за да вмъкнете правилния код за език, също няма да превежда.

Ето поста:

Windows 7 Теми: Светът на Warcraft от TheBull - стр. 8

Той е в тайландски език, за редактиране на тайландски и дори не прави разлика. Тя просто остава непреведен.

kamilkurczak
11-05-11, 19:03
право - това е тайландски.
Телец моля да направи за мен сметка с достъп до пост издание - аз ще го проверите себе си.
Благодаря

Taurus
12-05-11, 00:42
Влезте в PM'd подробности. Благодарение на Камил.

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
Добре, благодаря - аз ще го проверява за вас и решаване на

Taurus
12-05-11, 16:12
Благодарение Камил. А защо е мнението ми по-горе, има няколко знамена и какво ли още не. "Малайзия"??

Моят език по подразбиране е зададен на английски. Защо ми е след по-горе показва по различен начин?

kamilkurczak
12-05-11, 22:47
Здравейте,

Бях на вашия сайт - Това изглежда като проблем с база данни кеш. Промяна на езика не е причина за промените в базата данни кеш.
Вероятно това е един бъг, защото съм направил тест съобщение на вашия форум и everythings работи добре (пост редактиране и т.н.). - Не това съобщение се заличава, разбира се.

За този единствен пост, когато всяко издание на този пост, на кеша в базата данни не е презаписана
Сега изглежда решен - добавянето на един печат (като пространство) е принуден повторно влизане в базата данни на кеша (разбира се, съобщение все още е в оригинална форма - можете да проверите - просто да промените съобщението). И след това повторно влизане вашия пост е преведена добри.

В този момент аз не може да обясни какво не е наред с този единствен бъг - може би временна липса на връзка с Google.
Ако това се случи отново и ако можете да се възпроизвеждат отново този бъг - просто описва стъпка по стъпка и ще се опитам да го възпроизвежда върху моя тест форум и решаване.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations