КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Карта праблем і зменшыць колькасць вынікаў на адрас сайта Google



haiduongbk
01-06-10, 08:54
Раней я выкарыстаў бясплатную версію 2.3.10. Таму што я не чытаў інструкцыям дасканала не маніпуляваць больш перакладаў vBSEO Sitemap Generator, каб карта сайта як кіраўніцтва тут: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vi/vbet-integration-other-plugins/98-sitemap-generator-integration.html Тым не менш, я выявіў, што аб'ём індэкса карта сайта на Google яна вельмі хутка павялічваецца. разам з абнаўленнем адрасоў цяперашнія вынікі па Google прыкметна ўзрасла. Цяпер я толькі што купіў В.Б. ліцэнзію і ўсталяваць яго. Я рабіў больш з кіруючымі vBSEO Sitemap Generator, як у кіраўніцтве. І я бачу, індэксную старонку параметр (індэкс URL) на карце сайта і прадставіць некаторыя вынікі аб Google ёсць невялікае зніжэнне. - Дык гэта не было так шкада, што? - Яшчэ адна праблема заключаецца ў вэб-майстроў інструмент Google Я таксама знайшоў, хуткасць дыяграмы загрузкі сайта запавольваецца шмат. графікі ўздыме. Вы гандлюеце ясна хутчэй. Але гэта больш сур'ёзны сайт?

kamilkurczak
02-06-10, 16:40
Аб другое пытанне:

vbet не мае нічога агульнага са часам загрузкі карты сайта.
магчыма, калі вы не інтэграваць карту сайта, перш чым - гэта можа быць прычына.
Калі вы інтэграваць карту магчыма толькі цяпер - карта сайта нашмат больш, і загрузка адбываецца павольней.

на першы пытанне, я не разумею, што менавіта гэтаму пытанню. Ці можаце вы растлумачыць?

kamilkurczak
11-06-10, 08:59
Няма адказу. Змяніць нітка статус вырашана.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1