Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 15

Тема: Більше проблем навантаження

  1. #1

    Default Більше проблем навантаження

    ОТЖЕ, я зробив навантажень тестування.

    Протягом 24 годин свій вантаж, буде стабільно зростати в 30,00 'и

    Перезапуск сервера фіксує це ще 24 годин.

    Якщо я відключити мод я не отримую цю проблему.

    Не кажіть, що з модом інвалідів є менше трафіку, як це не так, Google як і раніше посилає той же трафік з модом інвалідів за моїми статистику.

    Будь ласка, поясніть, навантаження зводить мене з розуму.

  2. #2

    Default

    Схоже ботів б'ють перекладених сторінок, коли мода на. Ви повинні дивитися на оптимізації Apache або отримати сервер з великою кількістю потужності процесора. Використовуєте vboptimise або будь-який тип механізм кешування, як Memcached?

  3. #3

  4. #4

    Default

    Це дійсно звучить як ви працюєте на сервері недостатня. Я перебуваю на 8-ядерний Nehalem машині (так ми дивимося на ще 8 віртуальних ядер у зв'язку з HT, в цілому 16). Я також широко оптимізовані цій машині, використовуючи свої методи, а також покажчики з людей в vbulletin.com.

    vBET піднімає свій вантаж від 2,5 до 3,0-3,5, залежно від кількості користувачів, і це, природно, стає на основі розмір кеша. Тим не менше, я не думаю, що це дуже погано, як мій одночасне діапазон користувачів від досить високою 800 до 1200 ще вище.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт Звичайно, переклад повинен прийняти певні ресурси - немає магії. Переказати кошти сторінку приймати вихідні результат і змінити його. Через цього перекладу буде завжди займає більше часу, ніж звичайні сторінки.

    Я розумію, що ви не дуже щасливі мати більше навантаження на сервер, але врахуйте, що vBET приймає ресурсів ТІЛЬКИ ДЛЯ ПЕРЕКЛАДУ. Для нормальної сторінки він додає тільки прапори. Так що все це додаткове навантаження виходить від додаткового трафіку на перекладених сторінок. Як ви писали ваш трафік не пішов одразу ж після відключення vBET (якщо у Вас є цей час, то вона буде зменшуватися після відключення - повірте мені) і навантаження на сервер нижче - це очевидно - роботи поки ще тільки повзають URL-адрес для перекладу сторінок, користувачі все ще знаходять в Google посилання на ваші перекладені сторінки. Таким чином, ви до сих пор те ж рух, але тепер під переведені посилання просто дублює контент - звичайна сторінка, яка не перекладається. Якщо ви хочете залишитися з відключеними vBET ми настійно рекомендуємо, щоб додати правило у вашому. Htaccess файл, який буде перенаправляти всі перекладені сторінки до нормальної, інакше ви можете втратити свої SEO через дублюється зміст.



    Я розумію, що на вашу думку, наш код слабким. Я не знаю, на що ви засновуєте ваші очікування. У нас є швидкий переклад мод для Б. - немає нічого, що працює краще. Переклад займе деякий ресурсів і нашого мода бере його менше, ніж будь-який інший. Ви можете бачити, як швидко vBET може працювати на багатьох форумах. Якщо у вас є питання, на яких серверах, то, будь ласка, розглянути зміни конфігурації або додавання ресурсів сервера. Ви не поставить 20 літрів води у відрі 10 літрів.

    А ви на 100% правий - ми можемо зробити це краще, ми будемо і ми робимо це весь час Просто чекати, поки ми рухаємося всі поліпшення, які ми зробили в ході реалізації vBET4.x

    Якщо я можу дати вам деякі підказки - ласка, перевірте як можна оптимізувати. компанія: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Особливо рекомендується відключити деякі мови і блокування нерелевантних сторінках у файлі robots.txt

    Що таке час відгуку для перекладу сторінок? Яка ваша завантаження процесора? Яке ваше використання пам'яті? Якщо це прийнятно, то вам нема чого турбуватися. Люди часто бояться за рахунок збільшення навантаження на сервер і навіть не знаю, що це означає. У 10 разів більше навантаження на сервер робить НЕ виходить 10 разів більше ресурсів використовується. Це просто означає, що більша кількість потоків, що очікують у черзі, що є цілком нормальним, оскільки зараз ваші теми повинні чекати від Google відповіді при деяких Переклад Не кэшировалось. Так що потік очікує Гуглі відповідь і це займає процесор на все це час. З-за цього ваш сервер навантаження буде більше, навіть якщо компанія не зможе зробити ніяких ресурсів взагалі (що звичайно не можливо).

    Про збій сервера - це, очевидно, ваш сервер питання. Це відбувається періодично. Я була аналогічна проблема на моєму сервері. Вона була викликана якась помилка Apache так що Apache нитка росте і росте з використанням пам'яті, поки вся пам'ять була споживається анс сервера кешуються. Тільки один потік веде себе як що - інші потоки Apache було нормально. Я грав з Apache конфігурації і проблема вирішена. Я думаю, що Apache щойно деякі витоку пам'яті - як я пам'ятаю, я поклав менше значення запити, які можуть проводитися одним потоком. Були й інші зміни. Я пропоную, щоб перевірити використання пам'яті і стежити за ним протягом деякого часу. Також це може бути корисно перевірити середній обсяг пам'яті, що використовується одним потоком Apache, зробив деякі розрахунки та встановити відповідне значення потоків макс для Apache.

    Якщо у вас є ще запитання, будь ласка, просто запитайте
    Востаннє редагувалось vBET; 17-03-10 в 00:53.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Гей - я просто був на вашому форумі він переводить Ultra Fast ... Так що Ви заявляєте, що і чому так зол ставлення до vBET, коли у вас є супер послуги перекладу? ...

    Будь ласка, зверніть увагу, що навантаження на сервер засобами. Розуміння його значення може бути дуже корисно, щоб зрозуміти, що відбувається на сервері і як вона може бути пов'язана з нитками, які чекають у черзі не тому, що у вас немає ресурсів, але чекають відповіді від інших серверів (Google в даному випадку).

    На мій погляд, у вас є супер швидкий переклад і у вас є про що турбуватися

  7. #7

    Default

    Я був будівництвах 10 років, я віддаю собі звіт 10x навантаження не означає, 10x ресурсів, перестати ставитися зі мною, як ідіот, і ложки годував мене сміття. Холодні факти з цього мода проти інших вільних мода ваш навантаження мега. А в години пік мій сайт в даний час повільно і відповідати на запити. Так, переводити сторінки швидко-пік, але у вартість повільний сервер в той же день. У мене чотирьохядерний процесор, рейд 15k SAS сервер, оптимізований просто чудово, це запустити 0,50 протягом усього дня до цього з великим трафіком. Це VBET код, який додає навантаження і робить сервер повільно в години пік, це факт, це не збільшує в пробці, я була така ж трафік і боти до і сервер впоралися чудово, це переклад продукту. Період. Поспішайте і виправити її, я дійсно не хочу, щоб заплатити ще 300 фунтів стерлінгів на місяць для оновлення сервера, щоб просто запустити MOD LOL.

  8. #8

    Default

    Скільки мов ви дозволили? Скільки повідомлень у вас є? Чи є у вас vbseo та карта сайту генератор встановлений? Скільки ботів б'ють сайт в день?

  9. #9

    Default

    Привіт!

    32 мов включено.

    100000 повідомлень.

    vbseo та карта сайту встановлені.

    карта сайту плагін каже 1000,000 сторінок поповз день.


    Справа в тому, якщо я відключити мод і перезавантажити сервер, ботами, і користувачі як і раніше удару мого сервера само, як і раніше, той же сторінок все ще в індексі Googles і, таким чином я отримати той же трафік чи ні.

    Різниця лише в тому, що з модом інвалідів ботів і Google пошуковики отримати англійськи сторінки, так що, трафік ідентичні, різниця тільки вони не бачать перекладеної сторінки, що дозволяє уникнути проблеми модов базі даних.

    Це ясно як день для мене цей мод був випущений без належного тестування, а також чітко власник не зацікавлений у вирішенні проблеми.

    Fail.

  10. #10

    Default

    Михайле, ви не праві, це навантаження не викликане збільшенням обсягу трафіку, це обумовлено тим, читання та письма переклади MySQL.

    Якщо VBulletin команда може читати і писати на MySQL з низьким навантаженням, чому не можете ви?

    Бідні код мого друга.

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •