Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 1 z 2 12 PosledníLast
Výsledky 1 na 10 z 15

Závit: Větší zátěž problémy

  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default Větší zátěž problémy

    OK, takže jsem udělala spoustu testů.

    Po dobu 24 hodin můj náklad stále stoupá do 30,00 's

    Restart serveru opravy pro jinou 24 hodin.

    Pokud se i vypnout mod nechápu tento problém.

    Neříkejte, že se mod zdravotním postižením je menší provoz, jak to není pravda, Google stále posílá stejné provoz s mod zdravotním postižením podle mé statistiky.

    Vysvětlete prosím, zátěž je zblázním.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    276

    Default

    Zní to jako boti se bít do přeložené stránky, když je na mod. Měli byste se podívat na optimalizaci Apache, nebo získat server s více výkonu CPU. Provozujete vboptimise či caching mechanismů, jako je memcached?

  3. #3
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default


  4. #4
    Senior Member
    Datum registrace
    11. 2009
    Příspěvky
    168

    Default

    Je to opravdu zní, jako používáte na underpowered server. Jsem na 8-jádru Nehalem stroj (tak se díváme na 8 dalších virtuálních jader vzhledem k HT, tedy celkem 16). Já jsem také značně optimalizovaný tento stroj používat svůj vlastní techniky, stejně jako odkazy na lidi na vbulletin.com.

    vBET zvyšuje můj náklad od asi 2,5 do 3,0 až 3,5, v závislosti na počtu uživatelů, a to samozřejmě roste na velikosti vyrovnávací paměti. Nicméně, já si nemyslím, že je velká škoda vůbec, jako můj uživatelů současně pohybují od poměrně vysoké 800 až 1200 ještě vyšší.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Ahoj Samozřejmě, překlad musí trvat i několik zdrojů - není magie. Přeložit stránku znamená mít výstup výsledků a změnit. Z tohoto důvodu překlad bude vždy trvat déle, než je obvyklé stránku.

    Chápu, že nejste příliš spokojeni s více zatížení serveru, ale uvědomte si, že vBET užívá zdroje pouze pro překlad. Pro běžné stránky, které dodává pouze vlajky. Takže to všechno další zatížení pochází z provozu do přeložených stran. Jak jste napsal svůj provoz nešel okamžitě po vypnutí vBET (pokud ji máte chvilku, pak se sníží po vypnutí - věřte mi) a zatížení serveru je nižší - je zřejmé - roboti jsou stále plazí URL přeložených stran, Uživatelé jsou stále najít v Google odkazy na vaše přeložených stran. Takže máte stále stejný provoz, ale nyní si Odkazy je prostě duplicitní obsah - normální strana, která není přeloženo. Pokud chcete zůstat s postiženými vBET Důrazně doporučujeme přidat pravidlo v souboru. Htaccess, který bude přesměrování všech stran překladu, které normální, jinak můžete ztratit vaše SEO, protože duplicitní obsah.



    Chápu, že podle vašeho názoru našeho kódu je slabá. Nevím, na co jste založit vaše očekávání. Máme nejrychlejší překlad mod pro VB - není nic, co funguje lépe. Překlad bude trvat několik zdrojů a náš model bere méně než jakékoliv jiné. Můžete vidět, jak rychle vBET může pracovat na mnoha fórech. Máte-li problémy na serveru, pak prosím zvažte změny konfigurace nebo přidávání serverových zdrojů. Nebudete dát 20 litrů vody na 10 l kbelíku.

    A vy jste 100% pravdu - to můžeme udělat lépe, budeme a děláme to po celou dobu Jen počkej, až jsme se přesunout všechna zlepšení, která jsme během realizace vBET4.x

    Pokud mohu vám poradit - zkontrolujte, jak můžete optimalizovat vBET: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Obzvláště je dobré zvážit vypnutí některých jazyků a blokování irelevantní stránek robots.txt

    Jaká je doba odezvy u přeložených stran? Jaké je využití procesoru? Jaká je vaše paměti? Pokud je to přijatelné, pak se nemáte čeho bát. Lidé se často bojí se zvýšením zatížení serveru, a ani neví, co to znamená. 10 krát větší zatížení serveru se NENÍ znamená, že 10 času více finančních prostředků. To znamená, že více podprocesů jsou čekající ve frontě, co je naprosto normální, od teď musí čekat na odpověď Google, pokud některé překlady není v mezipaměti ještě vaše podprocesů. Tak podproces čeká na Google odezvu, a ne CPU vůbec trvá během této doby. Proto bude zatížení serveru větší i v případě, že vBET mohl brát žádné prostředky na vše (co samozřejmě není možné).

    O shazovat váš server - to je zřejmě váš problém týkající se serveru. To se stává pravidelně. Měl jsem podobný problém na svém serveru. To bylo způsobeno nějakou chybu, tak jeden Apache Apache vlákno bylo roste a roste s paměti, až celé paměti bylo spotřebováno ans serveru cache. Pouze jedno vlákno se chová jako, že - ostatní nitě Apache byl normální. Hrál jsem si s konfigurací Apache a problém je vyřešen. Myslím, že Apache prostě nějaké paměti úniku - jako já pamatuji, že jsem dal nižší hodnotu žádostí, které může mít o jeden závit. Tam byl také další změny. Doporučuji zkontrolovat využití paměti a sledovat jej na nějakou dobu. Také to může být užitečné pro kontrolu průměrné množství paměti použité jedním závitem Apache, z některých výpočtů a nastavit příslušnou hodnotu parametru Max Threads pro Apache.

    Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se, prosím
    Naposledy upravil vBET; 17-03-10 na 00:53.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Ahoj - jsem byl na fórum to znamená Ultra Fast ... Takže, co požadujete a proč tak naštvaný postoj k vBET, když máte super rychlé překladatelské služby? ...

    Prosím, zvažte, jaké zatížení serveru znamená. Pochopení jeho význam může být velmi užitečné pochopit, co se děje na serveru a jak to může souviset s nití, které čekají ve frontě ne proto, že nemají prostředky, ale čekají na odpověď od ostatních serverů (Google v tomto případě).

    Podle mého názoru jste super rychlé překlady a nemáte čeho bát

  7. #7
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Byl jsem na stavbách 10 let, jsem si plně vědom 10x zatížení neznamená 10x zdroje, přestat se mě jako idiot a krmení lžičkou mě nesmysl. Holá fakta jsou s tímto mod vs jiných volných mod vašeho vozu je mega. A ve špičkách svých stránkách je nyní pomalý a necitlivý. Ano, stránky překládat rychle mimo špičku, ale za cenu pomalého serveru později během dne. Mám Quad-Core, 15K SAS RAID server, který je optimalizován v pohodě, ale spustit 0,50 celý den před tím s velkým provozem. Je to VBET kód, který přidává zátěž a díky serveru pomalu špičce, to je fakt, to není zvýšení provozu, měl jsem stejný provoz a boty před serveru vyrovnali dobře, je to překlad produkt. Období. Pospěšte si a opravit ho, opravdu nechci, aby zaplatit dalších 300 liber měsíčně na server, stačí spustit aktualizaci MOD lol.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    276

    Default

    Kolik jazyků máte povoleno? Kolik příspěvků máte? Máte vbseo a Mapa generátor instalován? Kolik boty zasahuje místě na den?

  9. #9
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Dobrý den!

    32 jazycích povolena.

    100.000 pracovních míst.

    Mapa vbseo a instalaci.

    Mapa plugin říká, 1000.000 stran plazil den.


    Faktem je, že když jsem vypnout mod a restartovat server, bot a uživatelé jsou stále zasáhla můj server stejně jako předtím, stejně stránky jsou stále ve index brýle, a tak jsem si stejně provozu zapnutý nebo ne.

    Jediný rozdíl je, že s mod zakázáno roboty a Google se hledači anglické stránky, takže provoz je totožný, jediný rozdíl je, že nejsou vidět přeložené stránky, čímž se zabrání mods databáze otázek.

    Je to jasné jako den pro mě byl tento mod byl propuštěn bez řádného vyšetření, a jasně majitel nemá zájem o řešení problémů.

    Nezdaří.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Michael, Mýlíte se, je toto zatížení není způsoben nárůstem dopravy, je to způsobeno tím, čtení a psaní překladů k MySQL.

    Pokud se vBulletin tým může číst a zapisovat do MySQL s nízkým zatížením, proč nemůžete vy?

    Chudák můj přítel kód.

Stránka 1 z 2 12 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •