КПК

Перегляд повної версії: Підтримка vBadvanced CMPS



Hangman
21-12-09, 11:21
Доброго дня, це було б здорово, якщо vBadvanced CMPS буде підтримано с. Портал розташований на index.php, я перемикаю мову десь тут, то я землю сторінка Головна сторінка (в моєму forum.php). Так я отримую сторінку порталу для перекладу. Спасибі й повагою, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Добрий день,

ми плануємо підтримку найпопулярніших модів які потребують особливої інтеграції. На даний момент у нас багато роботи на 3.3.0 версію. Після цього ми зробили інтеграцію з VBulletin 4.0 і тоді ми поставимо нашу увагу на інших модів.

Проте ми готові весь час підтримувати мод авторів, які хотіли б зробив інтеграцію себе, відповівши на них, який код потрібно і де це має бути на місці.

jaryx
12-01-10, 18:40
Як можна зробити, щоб він був прочитаний langtitle на сторінках vbcmps.

ps.
Це продовження нитка перестали в цьому розділі: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Я радий, що ви хочете kontynować в цьому місці :)

В цілому, вам потрібно знайти місце, де мода встановлює значення для tytuów, які потім відображається, а потім додати туди наступний шматок коду (іноді потрібно змінити його ще - тут із задоволенням допоможу, як хтось представить вже zanużony код). Введення додаткового коду безпосередньо в код є самим простим, хоча і не обов'язково кращий.

Приклад коду для публікації (потрібно змінити ім'я змінної, що являє собою титул $title):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Як я, можливо, буде потрібно незначна зміна цього коду - у випадку, якщо назва потім розрізається, але я можу тільки показати код в тому, хто ви є zanużyć.

jaryx
19-01-10, 06:50
Я Зробив :D

Так, як ви сказали, треба було трохи змінити код.

Вираз $title потрібно було обміняти на $thread[title]

У рядку 253 у файлі recentthreads.php (форум root/modules/) я додав наступний код:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



Це майже все. :cool:

У мене є одна невелика проблема з цим. :p
Якщо мій польський форум "Останні теми написано по-російськи, змінюється на російську мову, з'являється порожня біла сторінка. (Інші мови працюють без проблем.)

vBET
19-01-10, 20:34
У мене є одна маленька проблема з цим. : pJeżeli на мій англійська форум "Останні теми" розташований про написана на російську, змінивши мову на російську видається мені порожня біла сторінка. (Інші мови є штраф).
(A), яка з'являється в будь-яку інформацію в журналах сервера? Podeślij будь ласка, точні посилання на сторінку з "Останні теми" і писати на саме те, що на кнопку, щоб побачити цей біла сторінка.

jaryx
19-01-10, 21:34
(A), яка з'являється в будь-яку інформацію в журналах сервера? Podeślij будь ласка, точні посилання на сторінку з "Останні теми" і писати на саме те, що на кнопку, щоб побачити цей біла сторінка.
Питанняłсиę, że білкаłі що ця сторінка відображаєтьсяę тільки на моєму FireFox ;) Печиво....

Але і так у мене є проблема.

Після додавання коду перед іменąż не здається мені się напис [langtitle =
На жаль, як змінитьсяę jęмова, теми, написані у jęіноземною мовою не są tłumaczone і są ciągle по-польськи.
Тема в оригіналі написано по-російськи: "возьмите в лигу" zaróяк у російській jęна будь-якій мові, російською та каżдим іншим на сторінці vbcmps виśвідображає сіę : "Поź в лізі"


http://fifa.pes.com.pl/

Рішенняąсмішний. Аż głupio сіę підлягалиć,żі використовую vB Оптимізація і, ймовірно, просто кеш-сіę неśзнає,żіł і тому ці проблеми.

Завдякиęдякуємоę за рішенняąрішення. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1