PDA

View Full Version: Atbalsts vBadvanced CMPS



Hangman
21-12-09, 11:21
Sveiki, tas būtu lieliski, ja vBadvanced CMPS būtu jāatbalsta ar. Portāls atrodas uz index.php, es varu pārslēgties valodu šeit tuvumā, tad es zemes Forum Mājas lapa (manā forum.php). Tāpēc es get portāla lapa tiktu tulkota. Paldies un uz, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Hello,

mēs plānojam atbalstīt populārākajām mods, kas būs nepieciešama speciāla integrāciju. Uz doto brīdi mums ir daudz darbu 3.3.0 versija. Pēc tam mēs izgatavoti integrācijas ar 4,0 vBulletin un tad mēs nodot mūsu uzmanību uz citu mods.

Tomēr mēs esam gatavi visu laiku, lai atbalstītu mod autoriem, kas grib darīt integrāciju sevi, atbildot uz tiem, kas kods ir nepieciešams, un kur tā jāliek.

jaryx
12-01-10, 18:40
Kā jūs varat darīt, ka parsowany vbcmps.ps.To lapas langtitle ir pavediens, kas minēti šīs tēmas turpinājums: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Es esmu priecīgs, ka jūs vēlaties turpināt ar savu it šeit:), parasti jums vajadzēs atrast vietu, kur mod kopas vērtības virsraksti/fi Les, kuras pēc tam parāda un pēc tam pievienojiet šādu kodu gabals (dažkārt ir jāmodificē vēl šeit esam priecīgi jums palīdzēt, kā kāds būs kods zanużony). Ievadiet papildu kodu tieši kodā, vienkāršākā veidā, lai gan ne vienmēr labākais.Parauga kods augšupielādēt (jums nepieciešams mainīt pārstāv $title titulu mainīgā nosaukums):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Kā es var būt nelielas izmaiņas šo kodu - tādā gadījumā, ja nosaukums ir pārgriež, bet es varu tikai parādīt kods redzēt, kas jūs esat zanużyć.

jaryx
19-01-10, 06:50
Es: D, rakstīja, bija nedaudz modificēt kodu.$title izteiksme bija nepieciešams $thread [nosaukums] savukārt rinda 253 failu recentthreads (forumu un saknes moduļi /) es pievieno šādu kodu:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



Tas ir gandrīz viss. : cool: man ir neliela problēma ar to. : p Ja poļu uz manu forumu "recent topics" apmēram rakstīts krievu valodā, mainot valodas krievu valodā, es saņēmu tukša balta lapa. (Citās valodās ir kārtībā.)

vBET
19-01-10, 20:34
Man ir viena neliela problēma ar šo. : pJeżeli par manu angļu Forums "Recent topics", mainot uz krievu valodu, kas atrodas par rakstīts krievu valodā, šķiet man tukša balta lapa. (Citās valodās ir kārtībā).
(A), kas parādās visu informāciju žurnālos servera? Podeślij, lūdzu, precīzu saiti uz lapu, kas satur "Recent topics" un rakstīt tieši to, ko klikšķiniet, lai redzētu šo balto lapu.

jaryx
19-01-10, 21:34
(A), kas parādās visu informāciju žurnālos servera? Podeślij, lūdzu, precīzu saiti uz lapu, kas satur "Recent topics" un rakstīt tieši to, ko klikšķiniet, lai redzētu šo balto lapu.
Izrādījās, ka baltajā lapā parādās tikai uz manu FireFox;) Sīkfailus...Bet man ir problēma. Pēc tam, kad jūs pievienot kodu pirms vārds parādās vairs mani vārdi [langtitle = Diemžēl, kā mainīt valodu, tēmas, kas uzrakstīts svešā valodā nav tulkots un joprojām ir latviešu valoda. Dizaina sākotnēji uzrakstīts krievu valodā: "возьмите в лигу" gan poļu valoda, krievu un visas pārējās vbcmps lapa parāda kā: "veikt līga"


http://fifa.pes.com.pl/

Atrisināta. Līdz muļķīgi to uzņemt, bet es skrienu vB Optimise un droši vien kešatmiņas nepārlādējas un sakarā ar šīm problēmām.Paldies par jūsu risinājums. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations