PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BB şu anda iki konu

Mobilyz
02-02-10, 14:42
Merhaba, eklenti seviyorum ama (her iki sorunu birbirine bağlı olabilir) şu anda iki konu var.

Benim kurulum:
- VBSEO Kullanımı
- BB için Google API anahtarı
- Forum dil: Flemenkçe
- Forum dizini: / forum
- Ana domain: boş
- Bağlantı tipi: VBSEO_URI
- Çeviri bağlantılar türü: SEO göre oluşturmak URL (/ tr / adresi)
- + Yoksay tutun: boş

1) Yeniden Yönlendirme
I tarayıcısı bir hata verir (loop) kadar forumları ve kullanımı 'siteurl / forum / tr /' i üzerinden yönlendirilir ve üzeri olsun gidin. . Htaccess dosyasını düzenledim ve / tr / bit toplayıp (BB kurulum kılavuzu dediği gibi) hatları ekledik.

I 'Parametresi' 'Çeviri bağlantılar türü' ayarı değiştirirseniz çeviri gayet iyi çalışıyor.

Bu vBSEO sorun olabilir ya da bir BB konudur? Ben bunu düzeltmek ve böylece (i gerçekten bu iş için kullanmak istiyorsanız SEO url) için BB kullanmak değildir.

2) vBSEO bağlantı başlıkları çevrilir ve Hollandaca kalmak yok.

(Biz ya da ben mi demeliyim?) Bana yardımcı olabilir umuyoruz. Teşekkürler!

vBET
02-02-10, 23:09
1) Büyük bir ihtimalle yanlış kurallar ayarlayabilirsiniz. Htaccess dosyası içeriği gösterin lütfen
2) entegrasyon bölümünde ReadMe.html açıklandığı gibi bir vBSEO dosyasında değişiklik yaptı mı?

Mobilyz
04-02-10, 09:59
Her şey çözülür. Teşekkür ederiz.

vBET
05-02-10, 12:49
Duymak harika - BB tadını çıkarın:)

Mobilyz
07-02-10, 10:05
Siteme çok az google ziyaretçi bulundu ve bu yüzden sorunu araştırdık. Google sitemaps artık ulaşmak olamazdı ve ben de olamazdı bu gibi görünüyor.

Ben bu çizgi üstündeki htacess koyarak bu sorun çözülmüş oldu:
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |.. Txt) (\\ gz))? Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php site haritası = $ 1 [L]

vBET
07-02-10, 23:35
Vbseo.php için kurallar ÖNCE SADECE BB kurallar koymak açıklamasına ekledi gelecek karışıklıkları önlemek için): Sitemap Generator kuralları önce - vBSEO ile SEO bağlantılar için BB açıklaması vbseo.php için kurallar önce BB kuralları koymak için yazılır

Buraya bakın:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1